• Rychlost, cena

• Rychlost doručení, skvělé ceny

Rychlé odeslání, dobrá komunikace.

Super

• vše OK

• Rychlost dodáni zásilky.

• Naprosto skvělý a profesionální přístup

Rychlé vyřízení objednávky, vše v pořádku doručeno, dobrá komunikace s e-shopem.

Za mne naprosto super obchod. Péče o zákazníka zcela výjimečná - před odesláním zboží ještě volali, zda není něco dalšího potřeba přibalit, přičemž dali dohromady několik celkem dobrých nápadů, co by se mohlo hodit. Spousta lidí by to mohla vnímat jako nemístné vnucování se, ale já jsem za takový přístup vděčný. Leckdy něco zapomenu a tak se hodí, když vám někdo prostě trochu vypomůže. Zboží poté doručeno do druhého dne, zabaleno v balíčku označeném "křehké", aby to doručovatelé nezničili. E-shop dle mého názoru přehledný, placení přes QR kód (?) také v pořádku. Ceny drží při zemi a tak jim držím palce ať jim to vydrží. Moc jim fandím a děkuji!

• Super rychle, spolehlivě, za dobrou cenu.

• velmi rychlé jednání

• Rychlost + ochota.

• rychlé doručení
    • popis mobilu by měl obsahovat, že neobsahuje nabíječku...

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Ceny nižší než u konkurence
    • Kvalitně zabalené pro přepravu

První zkušenost a velmi pozitivní. Mohu doporučit.

• Velmi dobré ceny
    • Telefon došel v pořádku
    • Stylus jako dárek
    • Při odeslání e-mailu přijde e-mail zpět s tím, že nebyl doručen kvůli plné schránce.
    • Po objednávce ještě volají s nabídkou dokoupení ochrané fólie.

Největší výhodou tohoto obchodu je cena, která byla v době nákupu nejlepší z obchodů, které měly nějaký větší počet pozitivních recenzí na Heurece.

Trochu nepříjemné bylo to, že vždy když jsem jim psal na e-mail, okamžitě mi přišel zpět chybový e-mail, že mají plnou schránku. Můj e-mail ale i přes to zjevně došel, protože jsem pak dostal odpověď.

Další mírně matoucí záležitost byla, že mi po objedávce volala paní z tohoto obchodu a nabízela mi ještě dokoupení ochranné fólie, kterou by i rovnou aplikovali (cena akčních cca 600 Kč místo 800 Kč). V té době jsem měl ale už zakoupené ochranné sklo z jiného obchodu. Trochu jsem pátral na internetu, jestli tato fólie nebude lepší, ale nenašel jsem o ní žádné podrobnosti ani nezávislé recenze mimo tento obchod. I na stránkách tohoto obchodu je schovaná a skoro se nedá najít. V kategorii pro ochranu displeje, ani pro doporučené příslušenství k tomuto mobilu nebyla (tam byla jiná levnější skla). Je schovaná v kategorii "Počítače a doplňky", což mi přijde hodně neintuitivní. Vzhledem k vyšší ceně, nedostatku informací a i tomu, že při aplikaci by muesli otevřít balení telefonu a špatně by se mi pak ověřovalo, že je vše původní, zůstal jsem raději u svého původního levnějšího ochranného skla (mimochodem nelituji toho, funguje skvěle).

K telefonu přišel jako dárek malý stylus. To byla příjemná drobnost, i když po vyzkoušení ho prakticky asi nevyužiji (přesnost je srovnatelná s ovládáním prstem).

Celkově mohu obchod doporučuji. Telefon dorazil v pořádku a cena byla skvělá.

• Cena.
    • Rychlost dodání.

Spokojenost.

Příjemná obsluha, vše Ok.

• Cena,rychlost

Skvělý obchod, komunikace,rychlé doručení, vřele doporučuji.