Příjemná,milá a rychlá komunikace.

Vše proběhlo neuvěřitelně rychle. Děkuji.

rychlost dodání

• Velký výběr zboží, rychlost dodání

Spokojena

supr

skvělá nabídka:)
    rychlé doručení

Vše super, spokojenost

Vážená paní Viero,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená. Věříme, že si užijete výrobky z vaší objednávky a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

S pozdravem,

Vše OK

Vážený pane Leoši,

děkujeme za Vaše doporučení a krátkou, ale velmi pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami plně spokojen. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou a motivací k další práci. Doufáme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabídnout stejně kvalitní služby.

S úctou,

• přehledné

Dobrý den, Majo,

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste ocenila přehlednost našeho webu - snažíme se o to, aby nakupování u nás bylo co nejpříjemnější a nejsnazší.

Těšíme se na Vaše další návštěvy na GrundHome.cz.

Přeji krásný den,

Rychlé dodání, krásné produkty

Reakce obchodu GRUND a.s.

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsem rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání a kvalitou našich produktů. Naše snaha je vždy doručit zboží co nejrychleji a v nejlepší možné kondici. Váš pozitivní ohlas nás motivuje k další práci a zlepšování. Pokud byste měli jakékoli dotazy nebo přání k další objednávce, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na GrundHome.cz.

Přejeme Vám krásný den,

• Nekvalitní zboží

Komunikace dobrá, zboží nekvalitní, vrácení zboží v pořádku. Peníze zatím nemám.

Reakce obchodu GRUND a.s.

děkujeme za zpětnou vazbu!

Zakoupil jste koberečky řady LineaDue, které jsou zacílené primárně na cenu, ale i tak nabízí vysoce kvalitní materiál, záruku 3 roky, dlouhou trvanlivost... Pokud chcete to nejlepší na trhu - musíte se poohlédnout mezi produkty GRUND, COLANI, KARIM...

Hezký den!

V rodině jsme koupili už poněkolikáté předložku do koupelny. Jsme velmi spokojeni s kvalitou, která vydrží roky. Doporučuji známým a kamarádům.

Reakce obchodu GRUND a.s.

velké díky za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si pro opětovný nákup vybrali náš obchod. Jsme opravdu rádi, že předložky do koupelny splňují Vaše očekávání a že jejich kvalita vyhovuje celé Vaší rodině. Vaše doporučení známým a kamarádům nás nesmírně těší a je pro nás nejlepší pochvalou.

Těšíme se na další příležitost Vás obsloužit na GrundHome.cz.

Přejeme Vám a Vaší rodině mnoho pohodlí a radosti z našich produktů.

S pozdravem,

• Krásné zboží, rychlé dodání

Výborný obchod

• Rychlé vyřízení, velmi dobrá kvalita zboží.

• Výborná kvalita výrobků

Rychlé vyřízení objednávky.

• úžasné a krásné výrobky
    • dlouhá životnost
    • lze prát a dokonce prý i sušička

V pořàdku

• Rychlost dodání, přehledná nabídka, dobré ceny vzhledem ke kvalitě

Koberečky Grund kupuji již dlouhé roky. Jsou velmi kvalitní. I po několikaletém používání a častém praní drží svoji kvalitu - tvar i barvu.!