• Zboží došlo 10.1.2024, vráceno 11.1.2024. 2 ks kalhot velikosti 56 (XL)měly v pase 92 cm (!!!), triko jsem po vybalení ani neměřil. Dnes je 21.1.2O24 a vrácení platby se dosud nepodařilo vyřídit.
    • Poštovné za špatně dodané zboží a další náklady platí zákazník.

Reakce obchodu Golfstart.cz

Objednal jste 1x 56 a 1x 40 velikost kalhot. Oboje skutečně nemají v pase 92cm. Nicméně mohl jste zavolat, stejně jako to dělá spousta ostatních zákazníků a nechat si vybraný produkt změřit nežli vytvoříte objednávku. Tuto službu děláme běžně pro zákazníky a také jsme schopni Vám sdělit typ střihu, zpracování, popsat materiál. Oblečení BackTee a Tony Trevis jsou šité standardně o jednu velikost menší. Tito výrobci mají tzv. italské střihy a velikosti. Naopak Callaway je americká firma a tito mají zase oblečení větší a široké. Každá značka má jinak postavený střih při uvedení stejné velikosti ať už je to písmeno nebo číslo. U golfového oblečení je třeba nakoupit přímo v prodejně kde si zboží vyzkoušíte anebo kupujete online oblečení značek, které již máte vyzkoušené a víte jakou velikost volit. Peníze jsme Vám vrátili včetně poštovného i když za skutečnost, že jste objednal zboží značek, které neznáte a nevěděl jste tudíž jakou velikost volit, jsme nemohli.

Dostala jsem jiné zboží, než jsem si objednala

Reakce obchodu Golfstart.cz

Zboží jsme dodali obratem a bohužel se stalo, že jsme Vám při balení poslali místo Callaway Warbird míčků žlutých, bílé. Obal je totožný jen u žlutých míčů je minipísmem poznačeno na obale "žluté míče". Chyba se stane, omluvili jsme se a nabídli, že míče vyměníme. Nemusela jste nic nikam posílat. Kurýr by míče u vás vyzvedl a dodal vám jiné. Nechtěla jste. Více jsme pro nápravu stavu udělat nemohli.