• Zboží došlo 10.1.2024, vráceno 11.1.2024. 2 ks kalhot velikosti 56 (XL)měly v pase 92 cm (!!!), triko jsem po vybalení ani neměřil. Dnes je 21.1.2O24 a vrácení platby se dosud nepodařilo vyřídit.
    • Poštovné za špatně dodané zboží a další náklady platí zákazník.

Reakce obchodu Golfstart.cz

Objednal jste 1x 56 a 1x 40 velikost kalhot. Oboje skutečně nemají v pase 92cm. Nicméně mohl jste zavolat, stejně jako to dělá spousta ostatních zákazníků a nechat si vybraný produkt změřit nežli vytvoříte objednávku. Tuto službu děláme běžně pro zákazníky a také jsme schopni Vám sdělit typ střihu, zpracování, popsat materiál. Oblečení BackTee a Tony Trevis jsou šité standardně o jednu velikost menší. Tito výrobci mají tzv. italské střihy a velikosti. Naopak Callaway je americká firma a tito mají zase oblečení větší a široké. Každá značka má jinak postavený střih při uvedení stejné velikosti ať už je to písmeno nebo číslo. U golfového oblečení je třeba nakoupit přímo v prodejně kde si zboží vyzkoušíte anebo kupujete online oblečení značek, které již máte vyzkoušené a víte jakou velikost volit. Peníze jsme Vám vrátili včetně poštovného i když za skutečnost, že jste objednal zboží značek, které neznáte a nevěděl jste tudíž jakou velikost volit, jsme nemohli.

Velmi slušné chování. Bezvadné výrobky.

Vše bylo OK.

• blesková reakce a doručení
    • solidní ceny
    • nemam

Naprosta spokojenost. Kvalitní zboží. Slušné ceny. Rychlost dodání a komunikace perfektní

• Rychlost doručení. Skvělá komunikace.

jsem spokojená s obchodem i se zbožím které mi přišlo za pár dní po objednávce.Vřele doporučuji.

Přesto že čepice byla malá, možnost vrácení byla využita a vše ok.

Velmi. rychlé dodání.

• rychle dodane zboží

velmi dobré

Velmi rychly obchod ja jsem se zeptal a uz vyrozivali, rozhodne se. K nemu jeste vratim.

bez problému, dobrá komunikace o detailech zboží

vše ok

• Paní v obchodě velice ochotná. Rezervovala jsem si zboží předem a jela si ho vyzkoušet. Vše bylo v pořádku.

S obchodem jsem byl velice spokojen a mohu jenom doporučit

• Perfektní spolupráce, rychlé vyřízení objednávky.
  • rychlý nákup i dodání zásilky

• Kamenná pobočka, kde je možné zboží osobně vyzkoušet a převzít.

• Dobrá nabídka, rychlé vyřízení.