• Objednala jsem si ručník z Vaší nabídky .Růžový zn.Puma vel.50na100cm. Dorazil 45na45.Našla jsem kupce ,proto zboží nevracím.Tedy neodpovídá nabídka skutečnosti.Díky

• poměrně široká nabídka
    • stránky pěkně zpracované
    • komunikace obchodu tragická, nevstřícná

Po 10 dnech od objednání, kde produkt byl zobrazen jako "skladem", mi přišla strohá zpráva, že skladem vlastně není a nebude a že moji objednávku stornovali. Pokud chci něco jiného, tak ať si založím novou. Sbohem, šlus, šmytec. Tohle jsem už dlouho nezažil. Očividně se mají dost dobře na to, aby nepotřebovali objednávky z e-shopu.

• Zboží bylo nabízeno, objednávka byla potvrzena.
    • Když jsem po týdnu zjišťovala, kdy zboží přijde, bylo mi sděleno, že již není skladem.
    • Sám obchod nekomunikoval.

Nedoporučuji.

• nabízí zboží, které nemá na skladě

• Žádné!
    • Ta drzá píča, se kterou jsem mluvil po telefonu mi řekla, že objednávku mají, ale ještě se jí nevěnovali a ať si klidně koupím zboží někde jinde - má to úplně u prdele kráva debilní!!!

Prosím, tento e-shop nikdy nepoužívejte - vytřou si s vámi prdel...očividně prodávat neumějí, tak jsou aspoň nasraný na svou neschopnost!!!

• Nízké ceny.
    • Není schopen ani strhnout původní cenovky (které jsou nižší než cena, za kterou prodává obchod).
    • Vysoké poštovné (150,-) - objednáte třeba čepici za 150,- a poštovné je stejně tak vysoké.

Jistě zde každý najde něco, co by se mu líbilo za ceny, které jsou více než přijatelné. Na druhou stranu při započítání poštovného jste nuceni si objednat více zboží, aby se to vyplatilo a mně osobně se takový nátlak nelíbí. Zboží vypadá trochu jako II. jakost, čemuž by odpovídaly i původní cenovky. Celkově z tohoto obchodu nemám úplně dobrý dojem. Ale nakupovat se bát nemusíte, zboží dorazí v pořádku a ryhle.

Reakce obchodu golf-start.cz

je nám líto, že se Vám zdá cena přepravců vysoká, ale tuto cenu neurčujeme my, leč přepraví firma.
    Koupila jsem fleecovou čepici Callawy ve výprodeji za 150 Kč což je výprodejová cena. Materiál čepice nikdy nemůže působit luxusním dojmem.
    Jsme certifikovaný prodejce golfových potřeb a zde neexistují žádné jakostní třídy.
    Nesnažíme se na zákazníka jakkoli tlačit cenou přepravy. Při objednávní zboží za 3.000 Kč a výše je přeprava zdarma. U produktu za 150 Kč nemůže být cena přepravy dotována z naší strany neboť to bychom nemuseli prodávat nic a vyšlo by nás to lépe :-) Produkt obsahuje 21% DPH a tedy skutečná prodejní cena čepice je 123,96 Kč. Toto je cena prodejní od které se musí odečíst cena nákupní/pořizovací... rozdíl mezi cenami by měl mít alespoň korunu zisk což zde již nemá... nelze u takto levných produktů jakkoli dotovat cenu přepravy z peněz firmy u jednorázových nákupů.