• ochota prodejce
    • snaha a ochota poradit
    • široky sortiment zboží

• Dobré ceny,velký výběr
    • Chybí platba kartou

• Objednala jsem si ručník z Vaší nabídky .Růžový zn.Puma vel.50na100cm. Dorazil 45na45.Našla jsem kupce ,proto zboží nevracím.Tedy neodpovídá nabídka skutečnosti.Díky

• poměrně široká nabídka
    • stránky pěkně zpracované
    • komunikace obchodu tragická, nevstřícná

Po 10 dnech od objednání, kde produkt byl zobrazen jako "skladem", mi přišla strohá zpráva, že skladem vlastně není a nebude a že moji objednávku stornovali. Pokud chci něco jiného, tak ať si založím novou. Sbohem, šlus, šmytec. Tohle jsem už dlouho nezažil. Očividně se mají dost dobře na to, aby nepotřebovali objednávky z e-shopu.

• rychlost, spolehlivost a kvalita
    • nenašla jsem :)

• Zboží bylo nabízeno, objednávka byla potvrzena.
    • Když jsem po týdnu zjišťovala, kdy zboží přijde, bylo mi sděleno, že již není skladem.
    • Sám obchod nekomunikoval.

Nedoporučuji.

Obchod Golfstart doporučuji.Objednával jsem si kšiltovku věděl jsem že není skladem ale Golfstart se mě ozval že je poslední na prodejně jestli mám zájem....následující den byla doma :-)

• nevím

nevím

• Golfové oblečení značky PUma, které je u nás v ČR špatně dostupné.
    • Nepřehledná doprava a platba za dopravu.

Nákup rozhodně doporučuji.

• nabízí zboží, které nemá na skladě

• výběr zboží
    • akční ceny
    • ne vše, co je v kamenném obchodě, je v nabídce e-shopu

rychlost vyřízení objednávky
    bezproblémová doprava
    dobré ceny

• Kvalita, rychlost
    • O

• Kvalitní zboži
    • Rychlé doručení

Doporučuji nákup v tomto obchodě

• Chtěl bych vyzdvihnout přístup obchodu k mé objednávce. Zboží jsem objednal a vzápětí mi přišel omluvný e-mail, ve kterém mi bylo sděleno, že ze zdravotních důvodů je provoz omezen a bohužel zboží odešlou až po týdnu. Chtěl sem zboží darovat jako dárek k Valentýnu, tak mi to trochu narušilo plány, ale obchod se zachoval velice seriózně a vstřícně. Zboží mi přišlo sice až po týdnu a ne vše, co jsem si objednal, ale Golf-Start mi výrazně, jako kompenzaci za vzniklé problémy, upravil cenu k mé absolutní spokojenosti a tímto jim děkuji a vřele doporučím dále a díky této zkušenosti v Golf-Start budu nakupovat dále. Děkuji
    • -

• pestrost a zboží za dobrou cenu
    • po objednání on-line sice dorazila mailem objednávka, ale týden se nedělo nic, tedy žádný mail navíc, kde by bylo oznámeno, že zboží jste poslali a tedy zákazník nemá víceméně šanci zajistit příjem objednávky (když netuší kdy dorazí a dozví se to v 6 ráno ten den od kurýra. Na to nejsem zvyklá a nevyhovuje mi to.

obchod dobrý, ale komunikace se zákazníky vázně

slušný výběr

• Žádné!
    • Ta drzá píča, se kterou jsem mluvil po telefonu mi řekla, že objednávku mají, ale ještě se jí nevěnovali a ať si klidně koupím zboží někde jinde - má to úplně u prdele kráva debilní!!!

Prosím, tento e-shop nikdy nepoužívejte - vytřou si s vámi prdel...očividně prodávat neumějí, tak jsou aspoň nasraný na svou neschopnost!!!

• měli velký výběr zboží

výběr zboží
    rychlost dodání