• dodací lhůta
    • Bylo trochu matoucí vybírat boty a zároveň hlídat velikost. Myslím, že by bylo jednoduší, kdyby si zákazník nejdříve vybral na základě designu a až pak zjišťoval zda je k mání konkrétní velikost.

Hezké věci za dobrou cenu s krátkou dodací lhůtou

Doporučuji, funguje bez problémů.

• rychlost, komunikativnost

• rychlost dodání

• sortiment

celkem dobré

Supr komunikace, rychlá výměna za jinou velikost.

• U nás v obchodě jsem toto zboží už nesehnala - bylo jen v malém čísle
    • Nemůžu si ho vyzkoušet

ok

• Dá se využít cestou na Karlštejn.

• Ceny a
    • vstřícný přístup
    • Přátelská atmosféra

hledala jsem konkrétní značku, proto jsem si vybrala tento obchod
    o zakázku jsem si musela napsat, pak teprve byla poslána

• Rychlost dodání, skvělá komunikace.

Mohu jen doporučit

• Jste jediný obchod, který mi nabídl mou velikost kalhot, která není právě běžná!
    • Zároveň jsem si zakoupil pěkné triko v akci.
    • Pro mě osobně je to jedině poměrně velká vzdálenost od Prahy.

Vše šlo presně podle mojích představ. Zboží jsem si zamluvil v e-shopu, telefonicky jsem si domluvil,kdy přijedu. Byla mi i nabídnuta doba mimo pracovní dobu obchodu. Zboží jsem si vyzkoušel a jsem s ním velice spokojen!Návštěvu e-shopu už sem na golfu doporučil.

• nabízí značku rönish, kterou jiné v ČR nemají
    • nedovolala jsem se telefonem v prac.době, zkoušela jsem vícekrát

Vše OK

• rychlost, kvalita, spolehlivost

vřele doporučuji

• Nízké ceny.
    • Není schopen ani strhnout původní cenovky (které jsou nižší než cena, za kterou prodává obchod).
    • Vysoké poštovné (150,-) - objednáte třeba čepici za 150,- a poštovné je stejně tak vysoké.

Jistě zde každý najde něco, co by se mu líbilo za ceny, které jsou více než přijatelné. Na druhou stranu při započítání poštovného jste nuceni si objednat více zboží, aby se to vyplatilo a mně osobně se takový nátlak nelíbí. Zboží vypadá trochu jako II. jakost, čemuž by odpovídaly i původní cenovky. Celkově z tohoto obchodu nemám úplně dobrý dojem. Ale nakupovat se bát nemusíte, zboží dorazí v pořádku a ryhle.

Reakce obchodu golf-start.cz

je nám líto, že se Vám zdá cena přepravců vysoká, ale tuto cenu neurčujeme my, leč přepraví firma.
    Koupila jsem fleecovou čepici Callawy ve výprodeji za 150 Kč což je výprodejová cena. Materiál čepice nikdy nemůže působit luxusním dojmem.
    Jsme certifikovaný prodejce golfových potřeb a zde neexistují žádné jakostní třídy.
    Nesnažíme se na zákazníka jakkoli tlačit cenou přepravy. Při objednávní zboží za 3.000 Kč a výše je přeprava zdarma. U produktu za 150 Kč nemůže být cena přepravy dotována z naší strany neboť to bychom nemuseli prodávat nic a vyšlo by nás to lépe :-) Produkt obsahuje 21% DPH a tedy skutečná prodejní cena čepice je 123,96 Kč. Toto je cena prodejní od které se musí odečíst cena nákupní/pořizovací... rozdíl mezi cenami by měl mít alespoň korunu zisk což zde již nemá... nelze u takto levných produktů jakkoli dotovat cenu přepravy z peněz firmy u jednorázových nákupů.

• Nikam nemusím osobně chodit. Vyber je dobry a doručení az do domu je super.

Velice jednoduché sehnání golfových veci.

• Osobní přístup, informování zákazníka o stavu objednávky.
    • Uvítala bych širší výběr.

Zboží jsem si vyzvedla osobně, hodnotím kladně i to, že paní v prodejně rozumí sortimentu, dokáže poradit.

• Vyborna cena okamžitá dostupnosť, rychlosť dodania
    • nezistil som

Veľmi spokojný

• Zatím nedostižená rychlost vyřízení objednávky. Při objednávce v pondělí večer a následné úhradě ten samý den bylo zboží odesláno již následující den dopoledne.
    • Pro mne zatím největší slabinou byla nemožnost obchod pozitivně ohodnotit. Touto změnou je však negativum pryč.

S ohledem na fakt, že 2 dny po obdržení zboží jsem do obchodu zavítal osobně a vybral si na místě několik dalších položek ukazuje na mou spokojenost.
    Vstřícnost majitele jenž obchod provozuje a šíře nabídky pro mne znamená, že bude tento obchod patřit i do budoucna k favoritům.