• Rychlé vyřízení
    • Příjemný a ochotný personál

Neshledávám výtek

• Nízké ceny !
    • Perfektní servis

Nejlepší nakupování přes internet !
    Dobrá komunikace s prodejcem

• VELMI DOBRÁ KOMUNIKACE

BYL JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÝ

• Rychlost, ochota

Nejlepší cena produktu
    Rozhodně bych obchod doporučila,komunikace byla výborná

• dobré jednání

• Rychlá odezva na objednávku (zboží bylo skladem a zabaleno k odeslání hned při objednání a ne až po uhrazení).

• nízké ceny
    • mohl by být větší výběr

Můj názor je zcela jasný. Jsem velmi spokojen, nízké ceny, přehlednost stránky, lze se v ní dobře orientovat. Žádné negativum snad nemám jen by to mohlo přijít dřív, jinak skvělí.

• záruka nejnižších cen
    • záruka nejnižší ceny moc nefunguje
    • u produktů by mohlo být vše víc rozepsané abych nemusel hledat informace u konkurence.neplatí u všeho

Doporučuji. Je to obchod s kvalitnim a obeznámenym personálem, který se vám nebojí při nákupu dát něco navíc. Třeba v podobě staršího vydání Fittnes časopisů, což každopádně potěší..Mívá své zlaté dny které zahrnuji neuvěřitelné slevy.Sice je to vždy jen pár produktů, ale za to z bezkonkurečně nejnižší cenou a to i na celém internetu..

• Rychlost doručení

• ultra nadstandartní přístup k zákazníkům
    • nízké ceny za kvalitní zboží

Vřele doporučuji nákup v tomto obchodě, po zkušenostech s většími eshopy zaměřenými na prodej suplementů a jejich neochotnému přístupu, již budu nakupovat pouze zde. Ceny jsou staženy nejspíše na nějnižší možnou úroveň a zaručují nejnižší cenu, takže není třeba překrmovat giganty jako je Ronnie.

• Vynikající ceny
    • Velký výběr zboží
    • Spolehlivost
    • Rychlost dodání zboží

Nakoupil jsem v e-shopu sice zatím jednou, ale mohu vřele doporučit. Velký výběr zboží, rychlost dodání, vynikající ceny

• přehlednost produktů,cenová výhodnost

jsem spokojený jak s délkou doručení,cenou tak kvalitou produktů,budu nadále využívat v budoucnu.

• :-) Dost!
    • Nevim! :-)

Vše jak má být!, Doporučoval jsem už hodně lidem váš obchod a na dodavku si nestěžovali!.

• Kvalitní zboží, nízké ceny, nadstandartní přístup k zákazníkům.

• Perfektní komunikace, rychlost odeslání, cena.

Ukázkový obchod, můžu jen doporučit.

• Rychlost,přehlednost.
    • Dobé ceny a přístup ze strany obchodu.
    • Zatím jsem žádné nenašel :-)

Zkušenosti určitě pouze pozitivní.
    Obchod doporučuji kamarádům,kteří zde také začli nakupovat a jsou spokojeni.
    Vím, že když zde nakupuji, setkám se se 100% profesionalitou a pokud si nejsem jistý nebo si nevím rady dostane se pomoci.

• nabizi levnejsi produkty nez konkurence
    • nabizi dobrou kvalitu produktu
    • poskytuje odborne a vstricne poradenstvi
    • nevim o zadnych

velmi spokojen s nabidkou zbozi a jeho prezentaci,doporucuji vyzkouset

• Rychlá dodací lhůta
    • Slušná komunikace se zákazníkem
    • Vím že zde nakoupím originální zboží

Při vyhledávání sportovní vyživy na internetu mne zaujal tento obchod svou přehledností a dostatkem potřebných informací k danému vyrobku a v případě dotazu k výrobku mi bylo odpovězeno.
    Tento obchod bych doporučil myslím si že si vněm každý najde co potřebuje a taky za rozumnou cenu.

• Přehlednost sortimentu,
    • informace o produktech,
    • rychlost dodání zboží,

Tento obchod bych vřele doporučil,v nabídce najdete výběr toho nejlepšího co trh nabízí.V případě nerozhodnosti můžete požádat o radu a bez problémů Vám poradí,jako poradili mě. Rychlost dodání byla nad moje očekávání.Doporučuji nákup v tomto obchodě

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Uspokojivé ceny

Jeden z mála solidních internetových obchodů, kde mají zboží, které potřebuji. Obchod proběhl pokaždé rychle a bez problémů. Z těchto důvodů bych doporučila tento obchod ostatním.