• Objednané zboží 5 keramických nožů. Čepel jednoho z nožů byla úplně roztříštěna. Na tel. čísle uvedeném na faktuře operátor hlásí: ...číslo vypnuté nebo nedostupné. Hodnotím to jako podvodného dodavatele. (editováno)

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

telefon uvedený na faktuře je starší, před pár dny jsme aktualizovali novou linku jak na webu tak i na fakturách. Kontaktní informace každopádně naleznete i na našem webu v záložce "Kontakt".

Pokud objednávka jakkoli nesplňuje Vaše požadavky či je poškozená, můžete využít reklamaci či odstoupení od smlouvy, stačí nás kontaktovat emailem či na AKTUÁLNÍ tel.lince jak jsem psal výše, uvedené na našem webu a vyřídíme s Vámi detaily k Vaší spokojenosti.

• Poslali čínský návod.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

psali jsme Vám i na email. Český návod ke stažení je k dispozici v záložce Související soubory "(Návod (273,8 kB)".

GOGU.cz - Zákaznická podpora

U svítilny chyběl přední kryt reflektoru, jeden z nabíjecích článků ukázal na voltmetru napětí 0,02V a vizuálně byl těsně před vytečením. Nevím kdo to balil a kdo prováděl kontrolu před odesláním ale v naší firmě by takoví pracovníci nestačili přepočítat ani schody jak by letěli!
    S pozdravem Petr S.

Hrůza děs e-sop .
    To jednání

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

koukám na Vaší objednávku a mohu se zeptat co nastalo za chybu? Objednávku jste vytvořila 1.2., tentýž den jsme zásilku předali dopravci a druhý pracovní den Vám byla zásilka doručena, včetně dárku uvnitř. Upřímně nechápu proč by jste měla mít nějakou negativní zkušenost s nákupem. Prosím ozvěte se nám na [email protected] aby jsme věc případně mohli dořešit, děkujeme :-)

GOGU.cz - Zákaznická podpora

• S obchodem není možné nijak komunikovat na email žádná odpověd a kontaktní telefon pořád vypnutý !!

Došlo mě jiné zboží než jsem si objednal a s obchodem se nedá nijak komunikovat !! Jsou to podvodníci !!

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

zajímavá recenze. 9.1. jsme Vám odesílali email s postupem k výměně zboží. Od té doby čekáme na balíček od Vás. Doporučuji zkontrolovat důkladně emailovou schránku. Email nese název: "GOGU.cz - Informace k reklamaci / odstoupení od smlouvy obj. č. 202314833"

GOGU.cz - Zákaznická podpora

3icí stroj po výměně níte nešije, vyhozených 250 Kč vč. dopravy.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

nedá se mi se nezeptat proč jste u nás zboží nereklamovala? U tohoto produktu zasíláme obratem nový produkt?

GOGU.cz - Zákaznická podpora

• Dorazila sice objednávka včas.Ale uplně jina než sem si objednal.Chci reklamovat ale obchod nekomunikuje.

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

vidím, že jsme již výměnu provedli :-) omlouváme se za prohození zásilek...

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Mám hodnotit něco, co jsem vůbec nedostala? Si děláte srandu?

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

Děkujeme za recenzi. Objednávku jste objednala 3.12., 4.12. jsme Vám posílali email, že jsme objednávku předali dopravci. Od té doby je na cestě k Vám, což jistě víte, jelikož jsme posílali právě ten email. Koukám, že recenze byla přidána 10.12. a tento den Vám byl doručen balíček dle systému.

Vaší recenzi nechápu, v době uveřejnení recenze (10.12.) Váš již jistě kontaktoval dopravce, že Vám tento den k Vám na adresu bude doručovat balíček.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Objednávka 13.11. 2023 dnes 4.12. stále nedorazila.

objednaný byl "mluvící", ale nemluví- vydá jen jakýsi krátký "skřek"

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

Interaktivní kaktus pouze opakuje zvuky a slova :-)

• rychlost vyřízení objednávky
    • zaslání již dříve někým rozbaleného a zkoušeného produktu (zřejmě vráceného formou reklamace), a to nejméně 1x
    • není návod v češtině

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

produkt, který Vám byl dodán byl nový :-) reklamované a vrácené produkty neprodáváme jako nové zboží ale máme na ně speciální sekci. Návod v češtině poskytujeme ke stažení v detailu produktu.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

po objednávce na Heuréce před 6-ti dny mě obchod nijak nekontaktoval, jak to s objednávkou vypadá. Obchod tedy nedoporučuji.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

9.10. (druhé den po objednávce) jsme Vám posílali email o nedostupnosti produktu. Bohužel nyní v předvánočním období, v mžiku vyprodávajících se produktech a zvětšeném objemu objednávek se tato neplecha stát může :-)

Omlouváme se.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Dlouhá doba vyřízení objednávky.Až po urgenci se obchod zabýval objednávkou.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

neřekl bych po urgenci ale spíše jsme se sešli ve stejný čas kontaktování se navzájem :-) jak jsem psal v emailu, čekal jsem na další informace k objednávce abych Vám předal co možná nejkomplexnější informace.

Pardón, že na Vás doba byla moc dlouhá :-)

GOGU.cz - Zákaznická podpora

zrušil objednávku bez vysvětlení. Při opětovné objednávce mi na internetu začali klást podmínky, abych změnil hodnocení a teprve poté objednávku odeslali. Souhlasil jsem s podmínkou, že mi objednávku ještě doručí, ale také ji zrušili. A zároveň mě zablokovali, abych se nemohl dostat na jejich web. dva týdny ztraceného času s tímto obchodem

Dobrý den (editováno) ,

rád bych uvedl věci na pravou míru.
    Toto je již několikátá Vaše objednávka na stále stejný produkt. Již při první objednávce jsme Vás informovali, že produkt není dostupný a jsme nuceni objednávku stornovat.

V tentýž den jste vytvořila stejnou objednávku na stejné zboží. Opět jsme Vás informovali, že produkt není dostupný, navíc nyní nebyla objednávka ani zaplacená při volbě "Platba předem".

Objednávku jsme tedy stornovali, produkt jsme díky Vaší aktivitě odstranili z našeho obchodu a Vaší IP adresu jsme zablokovali jelikož jsme si nepřáli znovu další objednávky z Vaší strany.

Co se týče nařčení o podmínkách, to snad ani nemůžete myslet vážně. U druhé objednávky jsme Vám jasně napsali, že nevidíme důvod proč stále vytváříte objednávky na nedostupné zboží i přes informace od nás, že není dostupné a že zcela jistě nebudeme s někým takovým řešit další objednávky i kdyby se jednalo o jiné zboží a to stále trvá.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Páska po stržení ochranné folie skoro nelepí

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

prodali jsme stovky kusů ale tuto zpětnou vazbu upřímně slyšíme poprvé u tohoto produktu. Každopádně pokud nejste s produktem spokojen, není problém odstoupit od smlouvy.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Objednané zboží sice dorazilo, ale nefunguje. V brýlích byla nafouknutá baterie, takže nepoužitelné. To si je nemohl prodejce vyzkoušet???

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

pokud zboží dorazilo nefunkční, to nás samozřejmě mrzí ale stačí nás kontaktovat na emailu aby jsme vyřešili reklamaci. Odesílanou elektroniku vážně nezkoušíme a ani zákazníci by si nepřáli aby jim chodily použité, i třeba jen vyzkoušené produkty.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

• Za dva týdny od provedení objednávky mi obchod nedal žádnou informaci o stavu objednávky, nedodržel termín dodání do 29.9.2023 a ještě po dotazu e-mailem mi lhali, že mě poslali email o zdržení objednávky, což není pravda a lze toto jednoznačně prokázat! Je to jednoznačně nespolehlivý obchod s nespolehlivým personálem!

Vše napsáno výše.

Dobrý den p. Nepraš,

jak jsem Vám sdělil již skrze email... Email o nedostupnosti zboží, zdržení objednávky + otázka jestli je to pro Vás problém a případné alternativy zboží jsme Vám poslali 19.9. 11:31. Od té doby jsme čekali na Vaší odpověď. Příště si prosím zkontrolujte "Nevyžádanou" či "SPAM" složku.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

• Objednala jsem si kartáč na čištění, který se při prvním použití rozpadl

• 2x přišlo zboží stejně poškozené
    • komunikace 0

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

koukám na to. Vidím, že jsem s Vámi komunikoval přímo já a vše bylo vyřešeno vrácením plné částky za objednávku, omluvou a vysvětlení situace, čemuž moc neodpovídá tvrzení "komunikace 0" :-)

Každopádně se mějte se hezky!

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Zboží jsme vyzvedli. Chyběl český návod. Po dvou hodinách provozu (po překladu z angličtiny)již výrobek nefunguje. Budeme reklamovat zboží

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

návod je ke stažení v detailu produktu a reklamace právě v procesu :-)