• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod dobrý, ale to zboží bych nedoporučila ani nepříteli.Je to vážně pouze na psací stůl.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

tak i přes "Obchod dobrý" jste nám ale dala, že by jste nás nedoporučila :-( což moc nechápu. Pokud jste s produktem nebyla spokojená, mohla jste produkt vrátit a peníze by Vám obratem byly zaslány. Hodnocení produktu je něco jiného než hodnocení obchodu.

• Nekvalitní zboží z Číny
    • Nefunkční

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

škoda, že takto oceníte i produkt z České Republiky :-) a jsme rádi, že jste spokojená s vyřízením Vašeho odstoupení od smlouvy obratem. Mějte se hezky p. Michaelo...

GOGU.cz - Zákaznická podpora

• zboží dorazilo s velkým zpožděním
    • první dny firma ani nekomunikovala

Podle stránek mělo být zboží skladem a odeslání do 24 hod. Kde nic, tu nic. Platba byla potvrzena, ale od GOGO.cz žádná zpráva, kdy zásilku doručí. Po 5 dnech přišel aspoň email, že zboží za další 2 dny přijde na jejich pobočku, zabalí ho a pošlou :-( Objednávala jsem hračku pro 5letou dceru, kterou si moc toužila vzít na dovolenou (odjížděly jsme víc než týden po objednání a zaplacení). Doufaly jsme do poslední chvíle, ale nedorazila včas, takže opakovaný pláč, křik a pro mě nervy :-(

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

koukám na to, jedna položka ve vaší objednávce NEměla v době Vaší objednávky status: SKLADEM, odesíláme do 24h, tudíž jsme čekali na naskladnění a proto nastalo zdržení o kterém jsme Vás informovali emailem, nezaznamenali jsme email, že by pro Vás oznámená doba dodání prodloužená o 2 pracovní dny byla problém.

Objednávka byla vytvořená v pátek večer, následující čtvrtek jste měla balíček k vyzvednutí tzn. že ani počty dní co tu píšete nějak nesedí upřímně. Koukám i kdy jste balíček vyzvedla a... neříkala jste, že odjíždíte na dovolenou? No nic :-) Ať si obrázek z informací výše udělá každý sám.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

Zboží jsem objednala jako dárek, bohužel stále nemám, takže jsem musela koupit jinde. V mailu 16.5. mi sdělili, že zboží jim dodavatel doručí následující pátek, a v pondělí teprve předají dopravci. Kdybych toto věděla, vůbec bych u této společnosti neobjednala. Objednala jsem jinde a třetí den od objednávky bylo zboží doručeno. Tady objednávka 12.5. a stále nic.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

píšete správně, že jsme Vás o dostupnosti zboží informovali mailem. Tento produkt nám dodavatel přiváží na objednávku. Pokud pro Vás dodací lhůta byla příliš dlouhá, stačilo nám dát vědět, neměli by jsme problém objednávku stornovat a peníze obratem vrátit na účet.

GOGU.cz - Zákaznická podpora

• Poslali jiné zboží než jsem měl objednáno.

Nedoporučuji.
    Odstoupil jsem od smlouvy, peníze vrátili.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

ano za tento omyl se omlouváme :-( nový skladník omylem sáhl po produktu vedle. Zásilku jste měl do druhého dne a jak říkáte, peníze jsme dle vašich požadavků ihned vrátili, proto myslím že 10% hodnocení je poměrně přísné, každopádně vaše volba :-)

Hračka je levná kopie.
    Velmi nekvalitní.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

kvalita zboží může být kolikrát dosti subjektivní :-( v případě nespokojenosti nicméně nabízíme vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě, ve většině případů jsou peníze vráceny obratem. Toto hodnocení nebylo nutné. Udělali by jsme co je v našich silách aby jste s námi spokojený byl.

• Klamavá nabídka

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

v čem byla prosím nabídka klamavá? Koukám na Vaší objednávku i objednaný produkt a nedokážu si představit v čem by popis produktu měl být klamavý?

• Milý přístup
    • Druhá věc v mé objednávce byla v pořádku
    • Bohužel, lampička s optických vláken, kterou jsem si objednala, vůbec nefunguje. Baterky jsem do ní dala nové, párkrát to zablikalo, pak začalo svítit jen nepatrně a nakonec přestalo svítit úplně :/

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

ano očividně se Vám do rukou dostal špatný kus :-( nicméně reklamaci jsme vyřídili obratem novým kusem :-)

• Nekompletní zboží

Zboží došlo neúplné, chybí nabíjecí sada k chytrým hodinkám.

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

škoda, že jste se nám neozval dříve než jste napsal recenzi :-) My už mezi sebou samozřejmě víme, že jsme nabíjecí USB kabel obratem doposlali.

• prodávají zmetky

Koupil jsem led světlo se senzorem pohybu na aa baterie, po3 dnech senzor pohybu nefunguje!! no čínský zmetek!! Styděl bych se prodávat takový šunt!!

Reakce obchodu GOGU.cz - Originální dárkový eshop

mrzí nás, že produkt nevyhovoval Vaším potřebám, kontaktujte mne prosím na [email protected]. Na veškeré výrobky se vztahuje 24 měsíců záruční doba :-)

• Zboží došlo
    • Zboží je podvod, kdybych nespěchal, tak si větráček z PC vyrobím sám.

• Obchod jedná dle zvyklostí, bez problémů.
    • Nebyl přibalen návod v češtině. I když je to jednoduchý spotřebič, některé hodnoty musí být uvedeny.

• zboží neodpovídá popisu

• Doručeno něco jiného
    • Špatný popis produktu

Objednal jsem 110 cm, přišlo 80 cm

• Bez jakékoli informace. O zrušení jsem se dozvěděl náhodou v aplikaci zasilkovny

• nic z koupeneho sortimentu nefunguje a jsou to jen bezcenné atrapy

šunt z číny který nefunguje

Zboží nevyhovuje, číslo na zákaznickou podporu neexistuje a na e-maily obchod nereaguje

• rozbalená a mokrá krabice s nefunkčním difuzerém
    • Chybělo zboží
    • Už nikdy víc
  • Vadné zboží, telefoní číslo 606 368 087 u dodavatele neexistuje.