• super ceny a celkem široká nabídka, v pohodě personál
    • pokud chcete koupit dárkový poukaz je potřeba ho nejdříve objednat na eshopu, nemají je na místě

• o žádných nevím
    • nekomunikuje se zákazníkem

Reakce obchodu GENERAL SPORT

bohužel jste nám zaslala platbu ještě před potvzením, že máme zboží na skladě a tedy jsme Vám ani nezaslali platební údaje. Ihned po obdržení platby jsme Vás kontaktovali ohledně vrácení peněz.

Žádost jsme vyřídili, jak nejdříve jsme mohli. Rozhodně jsme s Vámi vše konzultovali a komunikovali s Vámi.

Prosíme tedy strpení při potvrzení objednávky a doufáme že toto nedorozumění neovlivní naší další spolupráci.

Tým General Sport

• potvrzeni objednavky trvalo 4 dny misto 2 ktere byly uvedeny v emailu. Dalsi 4 dny nez zbozi dorazilo.

• Žádné výhody obchod nenabízí. Budu dal nakupovat under armour raději v USA.
    • Špatná komunikace, špatně slazené informace, jak mezi lidmi ve firmě, tak mezi aplikaci iOS a webem. Nepříjemný personální na telefonu. Po vstupu od kamenné prodejny jsem byl osloven, jestli jsem si objednal značku Under Armour. WTF? Jako kdyby tam prodávali i něco jiného, než under armour.

Toto byl můj první a také poslední nákup v tomto obchodě. Nechá se to dělat i jinak a lépe.

Reakce obchodu GENERAL SPORT

zásilka pro Vás byla na prodejně připravena hned druhý den od objednání. Objednával jste přes e-shop, nikoliv přes aplikaci. Tu jsme před třemi týdny spouštěli, tudíž nějaké chyby mohli vzniknout, což u nových systémů bývá.

Máte pravdu, e-shop nemáme propojený s aplikací, ale nový e-shop, který bude takto spárovaný, budeme zveřejňovat do dvou týdnů.

Na prodejně neprodáváme pouze Under Armour a hlavně tam máme výdejní místo pro více e-shopu, tudíž dotaz, jestli si jdete pro objednávku Under Armour, je zcela na místě.

Pokud ovšem bylo něco v nepořádku, tak se omlouváme a vynasnažíme se, abyste byl příště spokojený.

Hezký den,

• velký výběr zboží

Bez obav můžete vybírat a nakupovat.

• značku, která není všude
    • vrácení zboží

O.K.

• Komunikace, rychlost, prostě bez problémů.
    • Nezjistil jsem žádné nedostatky.

Vše OK! Spokojenost!

• cena odpovídají kvalitě - na to, že je to jediná distributor této značky, tak ceny nemají až tak přepálené
    • osobní odběr v Praze blízko stanice metra
    • většina zboží skladem
    • nyní i aplikace pro smartphone
    • design stránek - ale stále dobrá přehlednost
    • jinak nic

výborná komunikace
    dobrý přístup k zákazníkům, tkže určitě doporučuju

• Slabiny vidím jen v aktualizaci eshopu. Ale to už jsme řešili :-)

• problém s komunikací mailem

nedoporučuji - viz. výše uvedený důvod

Po objednání (před 10 dny) mi přišlo pouze potvrzení objednávky. Od té doby mi nepřišla ani odpověď na 2 zaslané maily s dotazem, kdy mi zboží bude doručeno.
    Obchod tedy za jeho laxní a neprofesionalní přístup nemohu doporučit!

• Je to slušný obchod i e shop
    • Malý výběr obuvi
    • malý výběr tepláků
    • ceny

jsem spokojený,vše co jsem sháněl jsem u nich sehnal i rychle doručili nepoškozené v pohodě,jen zvětšit nabídku můžou.Vajda

Reakce obchodu GENERAL SPORT

vše je otázka času a vývoje značky a zákazníků v ČR. Nabízíme zboží, které je momentálně prodejné. Po botech a teplácích zas taková poptávka není, takže je tolik nenaskladňujeme. Ale tak tomu bylo loni v oblasti mikin, nebo třeba spodního kompresního prádla. Za rok to bude vypadat zas trochu jinak a zboží již určitě mít budeme :-)
    Doporučuji sledovat náš FB: https://www.facebook.com/generalsportceskarepublika, kam všechny novinky a doplnění velikostí zveřejňujeme.

Tým General Sport

• Malý výběr golfového zboží. Trička, kraťasy.

Reakce obchodu GENERAL SPORT

jsme aktuálně v mezidobí konce staré kolekce a čekání na novou kolekci. Trička i kraťasy jsme vyprodali a čekáme na novou kolekci, protože nemáme kde je doplnit. Během příštího týdne bychom vše měli doplnit. Doporučuji sledovat náš FB: https://www.facebook.com/generalsportceskarepublika, kam vše o novinkách a doplnění velikostí uvádíme.

Co se týče golfové sekce, je třeba vzít v potaz, že nejsme golfová speciálka a golfové zboží je pro nás momentálně marginální zboží, byť se snažíme nějaká trika mít. Ale ano, budeme je rozšiřovat a doplňovat. Je to vše i otázka poptávky ze strany zákazníků :-)

Děkuji za podněty,

Tým General Sport

Objednali sme si tovar na slovensko a poslali ho do prahy.

Reakce obchodu GENERAL SPORT

Zákaznice objednala zboží na dobírku Zásilkovnou. Uvedla odběrné místo v Benátkách nad Jizerou, kam jsme balík odeslali. Balík si nevyzvedla, tudíž se nám vrátil. Z e-shopu www.U-A.cz neexpedujeme zboží na Slovensko! Pouze z e-shopu www.U-A.sk. Telefonní číslo zákaznice je navíc neaktivní a není možné se na něj dovolat.

• - výborná komunikace se zákazníkem
    • - vy případě problému ihned nabídnuto jiné řešení (nic není problém)
    • - dodání do druhého dne
    • - hezky zabalené zásilky !

vřele doporučuji pro ty co si potrpí na tom, že se o vás jako o zákazníka prodejce stará a snaží se vždy poradit, či vyjít vstříc.

Hlavně je s Vámi prodejce ochoten komunikovat a řešit problém pozitivně :)

• nelze vyměnit zboží, ani osobně!!! Ani s cedulkama nic. Prostě musíte poslat zboží zpět do obchodu a čekat 14 dní aby vám vrátili peníze. Pokud zboží chcete vyměnit, musíte udělat znovu objednávku. Za mě hodně špatný!

Reakce obchodu GENERAL SPORT

Vše vychází z Obchodních podmínek, které zákazník zná ještě před prodejem. Chráníme tím zákazníka, kterému mohlo být zboží ukradeno, vráceno a odcizeny také peníze.
    V kamenné prodejně je možné zboží vrátit, ale peníze zasíláme na účet. Vychází z argumentace výše.

• Přehlednost, výhodné prodejní akce (slevy), ochota personálu.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• Zboží, které si objednáte o víkendu nemusí souhlasit se skladovou zásobou.
    • Chtělo by to líp propojit e-shop s online objednávkama a kamenou prodejnou =))

Reakce obchodu GENERAL SPORT

Pracujeme na tom. Resp. chtěli bychom v horizontu pár měsíců přejít na nový e-shop, jehož platforma toto propojení bude umět. Momentální řešení tak sofistikované ještě není, je mi líto.

Zbozi prislo do druheho pracovniho dne od objednani, neposkozene a vse v poradku. Doporucuji

• Výborná komunikace, proaktivní přístup k zákazníkům.
    • Nevím.

Určitě doporučuji. Vybral jsem si špatnou velikost a nebyl nejmenší problém s výměnou. Komunikace naprosto bezproblémová.