Byl mi poslán rozměrově jiný rámeček než byl v popisu vyobrazení.

Zboží objednáno 12/1, vánoční výprodej, položky skladem, zatím nic nedorazilo. Včera mailem dotaz na stav objednávky dosud bez odpovědi.

Objednané zboží nebylo skladem, po druhé urgenci, po víc jak měsíci, obchod objednávku zrušil, peníze mi vrátili. Zboží jsem bez problému koupila v kamenném obchodě.

Absolutna nespokojnost, zbozi som objednavala 03.11., dnes je 28.11. a ja stale nemam objednavku ani info o zaslani. Volala som do obchodu 2x a pani mi stale tvrdi, ze tovar uz dorazil a budeme odosielat, takze ma len zbytocne vodi za nos.

• Hezké zboží, fajn ceny
    • strašně dlouho se čeká na zboží ač bylo skladem uvedeno...nakonec nevím jestli objednávku nezrušit a nekouknout se jinde...čekám už 10 dní a žádná zpráva
  • I did not receive the order yet

• Objednávku jsem dělala před několika dny a stále nemám sebemeší zprávu v jaké fázy se moje objednávka nachází, pouze, že byla moje objednávka přijata. Objednávky jsem děla ve stejný den i u jiných firem a zboží od nich mám již doručeno.

• Na webu je skladem, a potom je ZRUŠENÁ

• nekvalitně provedený nástřik, prosvítá podklad

• Nebolo mi dodane vsetko co bolo v objednavke napriek tomu ze tovar je stale v ponuke!

Doteraz mi nebolo odpovedane na otazku kde je zbytok mojej objednavky.

• Na internetu není napsáno že zboží není, a z ničeho nic zruší
    • Telefonní linka je nepřijemná

• nedodána 1 položka v objednávce

• Velmi nízká cena

Zboží pri zadavani objednávky bylo skladem. Je to téměř 14dni a stále mi nic nedorazilo. Ani se mnou obchod nijak nekomunikuje....

Reakce obchodu GD design s.r.o.

objednala jste zboží s dodáním do 14 dní. Po přijetí objednávky vám odešel informativní email. Je nám líto, že muselo dojít k negativní recenzi. Snažíme se stále eshop vylepšovat. Zboží už zákazník obdržel.
    S pozdravem GD design s.r.o.

Zboží, které bylo psané skladem, bylo prý poškozené, proto byla má objednávka zrušena a byla mi nabídnuta možnost vybrat si náhradu s úpravou ceny. Zboží jsem si vybrala, od té doby obchod na emaily nereaguje.
    Takže děkuji, vyberu si jinde.

Reakce obchodu GD design s.r.o.

bohužel nedokážeme ovlivnit, když email spadne do spamu. Situace byla záhy ihned vyřešena.

S pozdravem GD design s.r.o.

zboží po zaplacení stále nedorazilo

bez udání důvodu mi objednávku zrušili

• zboží bylo poškozené

• Zboží bylo sice doručeno, ale přišlo ve velmi špatném stavu.
    • Nedokážu pochopit, že tak nekvalitní zboží pošlou.

Reakce obchodu GD design s.r.o.

v tomto případě proběhla komunikace se zákazníkem. Na vyzvednutí jsme poslali přepravního kurýra, který zásilku vyzvedl. Zákazníkovi byli obratem vráceny zpět peníze na účet. Na případné reklamace se snažíme reagovat co nejrychleji. S pozdravem GD design s.r.o.

• Obchod nereagoval ani na objednávku ani na mail, který jsem posílala po týdnu, protože mi nepřišly údaje k platbě.

• Objednávku jsem zrušil, protože nebyla dodržena lhůta pro dodání zboží
    • Na můj email, kterým jsem se snažil zjistit, v jakém stavu je objednávka, jsem nedostal žádnou odpověď