Zjiastilo se, ze zbozi nemaji vubec skladem. Kdyby sam nevolal zjistit jestli jsem spravne objednal, tak by prisel o moznsot jeste ten den objednat nekde jinde (byl 4 hodin odpoledne v patek).

Rychlost dodání, bezproblémová komunikace.

• Levné, kvalitní zboží, rychle odesláno

Reakce obchodu gastroeu

• sortiment, rychlost dodání zboží

• dobrá cena

kvalita , dobrá cena , rosah sortimentu

vše o.k.

Reakce obchodu gastroeu

• S Gastroeu.cz mám dobré zkušenosti, pan Bláha je vstřícný, sdílný, dobře poradí, zkrátka odborník na svém místě. Zboží zašle okamžitě, vše v pořádku, mohu jen pochválit a doporučit!
    • -

• Nutné dořešit zabalení zásilky

Reakce obchodu gastroeu

Omlouváme se, Vám odeslaný dárek zdarma značně převýšil původní obsah zásilky. Bude asi nutné omezit zasílání dárků zdarma.

• Rychlost vyřízení.
    • Žádná.

rychlost

Reakce obchodu gastroeu

Vážený zákazníku děkujeme za Vaše hodnocení. Komunikace se zákazníkem je pro nás vždy velmi důležitá. Dobrým přístupem chceme zlepšovat vztah mezi e-shopem a kupujícím. Dle recenzí je vidět , že se nám to daří. Těšíme se na Váš další případný nákup.

• Nakupují u vás poprvé fungujete jak se m

Reakce obchodu gastroeu

• Balení tragické, štěpky nasypané jen ve stretch fólii a zalepené páskou, žádný sáček ,nic!!!!!!! Po rozbalení, se vše rosype.....

Reakce obchodu gastroeu

Vážený pane podnikateli děkujeme za Váš názor. Nevíme z jakého uvádíte nepravdivé informace. Jak je uvedené tyto štěpky rozvažujeme dle potřeb zákazníka. Štěpky jsou balené ve dvojím obalu . Z důvodu,aby nedošlo k protržení obalu přebalujeme stretch folii. Věříme,že tento náš postup při balení nebude mít vliv na hoření štěpek . Co se týče Vaší informace ,, Po rozbalení, se vše rozsype... ´´ Nejlepší postup rozdělání sáčku / balíčku / je rozdělání v jednom rohu. Následně postupně štěpky vysypávat. . Tím,že rozříznete sáček / balíček / po celé jeho délce není žádnou záhadou , že se štěpky vysypou.

Přejeme hezký den

• skvělá podpora

• Rychlý ,spolehlivý

NA JEDNIČKU

Reakce obchodu gastroeu

Perfektní lidský přístup obchodníka.