• Absolutně nulová komunikace, po dotazu na doručení zboží které již bylo objednané minulý týden mi byla objednávka bez jakékoliv odpovědi zrušena.

Reakce obchodu GastroTrade

chápeme Vaši konkurenční urážku!!!! Pokud jsme tedy něco Vám udělali špatně.. rádi napravíme nebo se omluvíme. Uvedte tady o co jde . Děkujeme za ferovost)

Velmi špatná komunikace, na uvedené tel. číslo se nedá běžně dovolat (vždy vás přepne na automat ) oznámí vám, že vyřizuje zákazníka který se dovolal před vámi a odkáže vás na zaslání dotazu e-mailem. Dokonce i ve večerních hodinách mimo uvedenou provozní dobu.
    Na žádost o zaslání aktuální nabídky vybraného produktu, chtěl jsem poslat co mají aktuálně skladem, mi nic posláno nebylo.
    Na žádost o zaslání faktury k zaplacení mi také faktura poslána nebyla.
    Následně pan Vlček poslal mailem storno objednávky.

Reakce obchodu GastroTrade

Dobrý den , CO Vás tedy mrzí ?
    když jste nezaplatil, jak říkate, zboží bylo dáne dalším zákazníkum)

děkujeme , když nezaplatím ta rohlíky nemám je..
    v OP, je napsáno, že je třena uhradit platbu převodem do 48, h a to se u Vás nestalo, tak co Nás to očernuje ?
    přejme Vám hezký den a je tu hodně eshopu , kde si můžete taky dobře taky nakoupit)

• Dobra komunikace a rady.

• CENA RYCHLOST DODÁNÍ

• Ryhlá reakce, profesionální znalosti a odborný přístup
    • Nedá se zaplatit kartou

• Rychlost vyřízení objednávky

• Objednáno, potvrzeno, dodáno a tak to má být

rychlé jednání, poskytnutí informací celková spokojenost

Objednávka 27.3. a zboží dorazilo hned druhý de. Byli jsme rádi, že jsme po obdržení zboží dostali fakturu, kterou zaplatíme včas. MŠ Obránců míru , Ostrava - Vítkovice.

Vše v pořádku, až na maličkost, chyběl 1 dotahovací nerezový šroubek.

Spotřebiče dorazily velice rychle po objednání a v pořádku. Po odeslání objednávky jsem potřeboval provést změnu, vše proběhlo po telefonu svižně, pan majitel byl ochotný a vstřícný. Doporučuji!

• Rychlost dodání.
    • Žádná.

Doporučuji všem.

E-shop nabízí zboží které uvádí že je skladem, ale už se nikde nezmiňuje že je u externího dodavatele tudíž jej nemůže doručit. Deset dnů od objednávky mě zboží nebylo stále doručeno. Komunikace pouze e-mailem.

Vážený pane,

prosím neuvádějte zde velmi lžívé informace. Vše máte uvedeno v obchodních podmínkách , které jste sám potvrdil.

1.2. Produkty s uvedenou dostupností skladem nebo skladem v distribučním centru je obvyklá doba dodání 2-5 pracovních dnů. V případě ojedinělého zboží může být doba dodání 1-30 týdnů. Kupující bude o době dodání zboží emailem informován po přijetí objednávky.

Pokud je infolinka obsazená, tak jste v rámci hlasového automatu odeslán na emailovou komunikaci. V dnešní době naprostá věc téměř ve všech firmách.

O době dodání jste byl byl plně informován.

S pozdravem Gastrotrade

expresní rychlost doručení

• rychlost, ochota

Vše v pořádku
    Rychlé dodání

rychlé vyřízení objednávky

objednávka, platba, dodání. Vše v pohodě

Nevím proč jsou klipsy v nabídce,když nejsou na skladě.Takže zboží objednáno,nedodáno!Tak proč hodnotit něco,co není!

bleskové doručení