Nejsou schopní mi objednávku doručit za týden!!!!

Reakce obchodu Garho.cz

zásilku máte připravenou na vámi zvolené Balíkovně. Stačí si ji jen vyzvednout. Zásilka doručována na adresu nebude.

Tým Garho

Vadné zboží jsem vrátil, ale GARHO si v rozporu se zákonem ponechal z mé platby částku za dopravu ke mně.

V pátek 9.2.24 zaslaná objednávka, do středy 14.2.24 jsem od obchodu nedostal informaci, kdy zboží dorazí. Na zboží jsem spěchal, objednávku jsem tedy 14.2.24 zrušil. Obchod pak napsal, že zboží 9.2.24 expedoval. Dnes 16.2.24 zboží ještě nepřišlo a dříve přišlo hodnocení Heureky.

Hrozné už nikdy vice,tomuto obchodu se obloukem vyhněte

Reakce obchodu Garho.cz

děkujeme za vaši recenzi. Bohužel jste nebrala v potaz poznámky u produktu ani OP. I tak Vám bylo nabídnuto řešení nad rámec našich povinností. Zda možnost využijete je již pouze na vás.

• zboží nedorazí

• Objednávka do dnešního dne nepřišla

Zboží jsem dostala v roztrhané krabici, vypadá to, jako by bylo už použité.

Reakce obchodu Garho.cz

pokud vám bylo dodáno poškozené, či nějak jinak znehodnocené zboží, tak prosím o nafocení a zaslání na [email protected].

Tým Garho

• Spolupráce s dopravcem česká pošta

V dnešní době doba doručení 10 dni je moc!

• Nízké ceny
    • Široký a zajímavý sortiment
    • Dodací lhůta - 11 dní. A myslím, že Česká pošta je v tom tentokrát nevinně.
    • Zboží spíše pouťové cetky, než kvalita materiálů. Ale za ty peníze se těžko dá čekat něco jiného.
    • Komunikace obchodu - skrze formulář na stránce obchodu jsem položil dotaz ohledně zboží a zůstal jsem bez odpovědi.

Kdo chce ušetřit a nejde mu o kvalitu a nevadí mu si na dodání počkat, tak ať zde směle nakoupí.

• Zboží zatím nedorazilo a nemám žádné zprávy, kdy dorazí.
    Poté budu hodnotit....

Nemůžu hodnotit něco, co mi ještě nepřišlo.Objednávka 17.11.,přišel mail,že expedují a od té doby nic.

Reakce obchodu Garho.cz

v pondělí 20.11.2023 byla vaše objednávka odeslána. O odeslání zásilky vám bylo dle systému zasláno avízo se sledováním zásilky. O nedodání zásilky se dozvídáme až nyní z vaší recenze. Zaslal jsme urgenci na dopravce. Zkuste se i obrátit na vaši doručovací pobočku. Omlouváme se za komplikace s přepravou.

Tým Garho

Žádná komunikace s obchodem… přes týden čekám na zásilku!! Zatím ani žádné info…

Zboží v roztrhané krabičce, s nějakou cizí vratkou, jako dárek nepoužitelné, spousta práce a energie navíc kvůli reklamaci

Reakce obchodu Garho.cz

omlouváme se, za dodání zboží ve špatném stavu. Došlo ke špatné kontrole ze strany našeho skladu. Bylo vám nabídnuto vrácení a jako omluva poukaz na 100 kč. Vše jste bohužel odmítla.

Tým Garho

• zatím první zkušenost s tímto obchodem a už týden čekáme na dodání, zatím bez komunikace, uvidíme jestli něco dorazí

objednavka nebyla kompletni

• Dlouhá doručovací doba. V dnešní době kdy se e-shopy předhánějí kdo dodá objednávku dříve jsem už myslel že si dané zboží objednám jinde!!!

Dlouhá doručovací doba!

• zatím nevím, jestli obchod doporučuji nebo naopak, když zboží je zatím netuším kde, a zpráva o tom, že bude doručeno, do dnešního dne nepřišla

Kabely došly ale jsou k ničemu, protože nefungují.

zásilka přišla nekompletní, reklamace řešena způsobem - jé, ja na vás zapomněla, jé, já měla dovolenou, pak zasláno něco jiného, po půl roce nemám kompletní zásilku

Reakce obchodu Garho.cz

děkujeme za vaši recenzi. V systému vidím, že vaše reklamace byla z naší strany vyřízena. Dokonce kolegyně vám nechala 2 odeslat zásilku, jelikož jste s prvním vyřízením nebyl spokojen. Všechny zásilka vám byly dopravcem ČP doručeny a byly převzaty v pořádku bez výhrad. Dnes jste nás kontaktoval s tím, že vám poslední zásilky nebyla doručena i přesto, že v podání online je jasně uvedeno, že byla převzata 9.8.2023. Tento údaj máte i vy k dispozici viz sledování zásilky. Dnes jsme si tedy nechali vyžádat od České pošty potvrzení o převzetí zásilky, protože ochota z vaší strany je nulová. I přes vaše nevhodné chování, domáhání se omluv a nesmyslných požadavků a obviňování ohledně lhaní a neochoty dodat jakýkoliv podklad, chceme mít 100% jistotu, že vše opravdu proběhlo v pořádku a odpovídá průběh údajům, které uvádí dopravce.

Zbyněk Dub
    Garho.cz

• Barva neodpovídala fotografiím a na kufru byli škrábance