Zboží jsem dostala v roztrhané krabici, vypadá to, jako by bylo už použité.

Reakce obchodu Garho.cz

pokud vám bylo dodáno poškozené, či nějak jinak znehodnocené zboží, tak prosím o nafocení a zaslání na [email protected].

Tým Garho

• zbozi je funkcne a chvalim nizku cenu za dorucenie. Konkurencia si uctuje +60kc na baliku. Pro objednavke zbozi do 100kc je to

• Do dnes jsem nedostal fakturu .

Reakce obchodu Garho.cz

FA je posílána automaticky do emailu při expedici. Zkontrolujte si složku Spam. FA vám byla dle systému zaslána jak automaticky 6.12.2023, tak i na vaši žádost dodatečně 8.12.2023.

Tým Garho

Objednal jsem, zboží přišlo včas nepoškozeno a vše je v pořádku.

Blbiny za rozumné ceny

• Spolupráce s dopravcem česká pošta

V dnešní době doba doručení 10 dni je moc!

• Nízké ceny
    • Široký a zajímavý sortiment
    • Dodací lhůta - 11 dní. A myslím, že Česká pošta je v tom tentokrát nevinně.
    • Zboží spíše pouťové cetky, než kvalita materiálů. Ale za ty peníze se těžko dá čekat něco jiného.
    • Komunikace obchodu - skrze formulář na stránce obchodu jsem položil dotaz ohledně zboží a zůstal jsem bez odpovědi.

Kdo chce ušetřit a nejde mu o kvalitu a nevadí mu si na dodání počkat, tak ať zde směle nakoupí.

Zboží jsem ještě neobdržel, již 3dny ho vozí z Vipichu do Slaného, takže nemohu Vám odpovědět.Nemohli byste se na to podívat.Dekuji.

• Cena produktu
  • Zboží zatím nedorazilo a nemám žádné zprávy, kdy dorazí.
    Poté budu hodnotit....

Rychlé dodání

SUPER PODAVAČ (pouze chtěl trochu promazat olejem)

Nemůžu hodnotit něco, co mi ještě nepřišlo.Objednávka 17.11.,přišel mail,že expedují a od té doby nic.

Reakce obchodu Garho.cz

v pondělí 20.11.2023 byla vaše objednávka odeslána. O odeslání zásilky vám bylo dle systému zasláno avízo se sledováním zásilky. O nedodání zásilky se dozvídáme až nyní z vaší recenze. Zaslal jsme urgenci na dopravce. Zkuste se i obrátit na vaši doručovací pobočku. Omlouváme se za komplikace s přepravou.

Tým Garho

Obchod je prostě jednička vřele doporučuji.

Žádná komunikace s obchodem… přes týden čekám na zásilku!! Zatím ani žádné info…

Zboží v roztrhané krabičce, s nějakou cizí vratkou, jako dárek nepoužitelné, spousta práce a energie navíc kvůli reklamaci

Reakce obchodu Garho.cz

omlouváme se, za dodání zboží ve špatném stavu. Došlo ke špatné kontrole ze strany našeho skladu. Bylo vám nabídnuto vrácení a jako omluva poukaz na 100 kč. Vše jste bohužel odmítla.

Rychlost

Obchod OK.Rychlá expedice ale dodání přes Českou poštu jedna tragédie ani po týdnu zatím zboží nedorazilo!Obchod ale za to nemůže.

• Rychlost dodani

• Rychlé dodání zboží a dokonalé zabalení proti poškození!
    • Žádná.
    • Musel jsem žádat o CZ návod - byl mi dodatečně poslán!