Obsluha odtazitym zpusobem, zadny zajem

Reakce obchodu GAP Store

velice nás mrzí vaše negativní zkušenost na prodejně. Spojili jsme se s prodejnou a k žádnému pochybení z jejich strany nedošlo při předávání objednávky. Můžete nám, prosím, problém více popsat? Věříme, že příští zkušenost proběhne na výbornou a odnesete si z prodejny pozitivní zážitek. :-)

Tereza, GAP

Zboží jsem vrátila, nelíbila se mi kvalita, která ani neodpovídala ceně.

Reakce obchodu GAP Store

velice nás mrzí, že s produktem nejste spokojena, věříme, že s příštím nákupem proběhne všechno bez problémů. :-)

Tereza, GAP

Objednala jsem si mikinu, s tím, že jsem měla GAP za kvalitní módu. Když mi zboží dorazilo, bylo mi do breku, za necelých 1tis korun mi přišlo cosi neforemného, co nemělo ani zabrané lemy, zip nešel zapnout a vše pouze v 1 vrstvě jakési neurčité látky, mikina něměla ani podšívku, i na nejlevnější tržnici koupíte kvalitnější zboží. Když jsem došla do nejbližší prodejny hadr vrátit, pán mi řekl, že jsem si koupila zboží z určité série a ta je nekvalitní, že si mám vybrat ze stojanu na prodejně, Když si odmyslím, že po tomto zážitku u GAP už nikdy zboží nekoupím a o tuto zkušenost se podělím se všemi známými, tak ani nabídnuté kousky na stojanech nejsou vůbec kvalitní. Přesný příklad toho, jak někdo ,,značku,, pošle do háje.

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši recenzi. Je nám líto, že produkt neodpovídal představám. GAP je americká oděvní značka, která si velmi zakládá na kvalitě svých výrobků. Kolekce opravdu nejsou vyráběny tzv. stylem "tohle není kvalitní a tohle zase ano".
    Co se týče kvality zboží jako takové a zpětné vazby na objednaný produkt, tak jsme nezaznamenali jiné negativní ohlasy.
    Produkt, který jste si objednala je z nové jarní kolekce, která je vyráběna z velmi kvalitního a jemného materiálu, určena na jemné sportovní aktivity nebo na "domácí pohodu". Podšívku skutečně produkt neobsahuje. Věříme, že příští nákup již proběhne dle očekávání a všechno bude v pořádku. Děkujeme za pochopení.

• Zbozi nelze vymenit to je velky -

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši recenzi. Výměnu zboží na e-shopu nenabízíme, tuto informaci naleznete v sekci Vrácení a výměna na webových stránkách, na elektronické faktuře a i v obchodních podmínkách e-shopu. Pokud vám velikost nevyhovujeme, můžete jej bezplatně vrátit prostřednictvím Zásilkovny. Pro registrované uživatele je doručení objednávky vždy zdarma.
    Děkujeme za pochopení.

• Neprijemna slecne ,ktere jsem zbozi platila,bohuzel

Reakce obchodu GAP Store

velice nás mrzí vaše negativní zkušenost na prodejně. Pevně věříme, že příští nákup proběhne bez problémů! :-)

Tereza, GAP

Tak neochotne prodavacky! Vyrusila jsem je pri pokecu… nechcela mi nacist gap kartu a kdyz jsem se koukala v prodejne po dalsim zbozi, vyslivene zarvala na meho 3r syna at nelita po obchode….

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši zpětnou vazbu na prodejnu. Celou situaci jsme nechali prověřit.
    Na prodejně jste požadovala vložení zákaznické karty do již vystavené objednávky, avšak vám bylo na prodejně vysvětleno, že to dodatečně systémově již není možné, že se stačí pouze přihlásit pod registraci už při zadávání objednávky.
    Personál na prodejně skutečně upozornil vašeho syna, aby na prodejně z důvodu bezpečnosti neběhal. Nejednalo se o napomenutí, nýbrž o upozornění v rámci bezpečnosti na prodejně. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

• Drzost neschopnost vedoucí v palladium Praha!!!!!

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Dne 11.1.2024 byla objednávka na prodejně v Praze v Palladiu připravena k vyzvednutí, kdy z prodejny telefonovali na zákaznický servis s prosbou o vložení slevy do objednávky na 15%.
    Sleva byla do objednávky uplatněna a následně na Vaši žádost byla objednávka stornována z důvodu nalezení vyšší slevy na e-shopu a to slevy ve výši 20%. Slevu bylo možné do objednávky vložit, dle aktuální nabídky, avšak tuto možnost jste si na prodejně ani nevyslechla, objednávku stornovala a z prodejny odešla. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

• terribly rude lady at the counter who told me that my electronic gift card was not unsable in store. It took a lot of arguing and my nerves before she called store manager and managed to sort out the situation

Hi,

I am so sorry about this negative experience in our stores. We are really happy that this situation was resolved positively.

Tereza, GAP

• Komunikace s obchodem šílená a nechtějí zaslat zpět peníze, který jsem zaplatila za balíček a zásilku ani nepošlou zpět

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Obrátila jste se na nás ohledně objednávky s platbou na dobírku, která byla připravena k vyzvednutí do avizovaného termínu ve výdejním místě. Objednávka posléze nebyla vyzvednuta v avizovaném termínu a byla nám navrácena zpět do skladu. Z kapacitních důvodu jsme vás informovali, že náš sklad není schopný nevyzvednutou objednávku podchytit a odeslat znovu. Celá situace byla kladně vyřešena. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

Zakoupený svetr velikosti M má nálepky i visačku M, ale už od pohledu je to jiná/ větší velikost. Měřením podle tabulky velikostí jsem zjistila, že jde o velikost XL!!!!! Jsem velmi rozladěna a nespokojena, zvlášť, když obchod zakoupené zboží nevyměnuje. (např. alespoň za L)

Reakce obchodu GAP Store

velice nás mrzí, že vám velikost dorazila chybně. Neváhejte se kontaktovat náš zákaznický servis pro vyřešení celé situace. Věříme, že příští objednávka proběhne bez problémů. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

The return policy you have is embarrasing for 21st century.

Hello,

thank you for your feedback. The return policy is very easy, for registrated custumer we offer return throught Zásilkovna for free. :-)

• zmatené velikosti oblecení
    • Vracení peněz probíhá platbou na účet během 14 dnů

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši recenzi. Společnost GAP je americkou značkou, která má své vlastní číslová velikostí. Průvodce velikostmi naleznete u každého produktu napravo - tlačítko "tabulka velikosti". Pokud byste si s výběhem velikosti nevěděli rady, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Rádi vám s výběrem pomohou.
    Vrácení platby probíhá standartně dle zákonné lhůty 14ti dnů. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

Tílko nebylo vyfoceno zezadu, bylo tedy překvapení co dorazí.
    Na spaní je to vyložene nepohodlné, i velikost XS se různě přetáčí a vysvlékám se z toho :( Normálně nosím velikost S.
    Jsem zklamaná.

Reakce obchodu GAP Store

velice nás mrzí, že nejste s produktem spokojena. Neváhejte nám jej zaslat zpět do skladu, vrácení je pro registrované uživatele zcela zdarma. Pokud běžně nosíte velikost S doporučujeme příště tuto velikost zvolit v příští objednávce. :-)

Tereza, GAP

• předražený, škoda, ze na gap.com ta stejná dětská kombineza 2x levnější, než na českých stránkach obchodu, a to i přes black friday i cyber monday. A to i u ostatních věci, nepodstatné předražené

Reakce obchodu GAP Store

velice děkujeme za váš feedback. Ceny oproti gap.com se mohou lišit hned z následujících důvodů - první je přepočet aktuálního kurzu měny USD a následně je třeba zohlednit i cenu přepravy. Zboží je dováženo z Ameriky a převoz je velmi nákladný. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

Nemohl jsem zaplatit GAP dárkovým poukazem za 1500CZK při vyzvednutí na prodejni, co jsem dostal za 1ks vrácený tovar při nákupu v obchodě za 8 tisic

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši recenzi. Dárkové poukazy je možné uplatnit v košíku před odesláním objednávky, dárkových poukazů můžete uplatnit až 10 do jedné objednávky. Popřípadě stačí informovat zákaznický servis a ten vám je dodatečně může do objednávky vložit, pokud ještě nedošlo k expedici objednávky. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

Uplne jiny typ kalhot odeslan. Vracim

Reakce obchodu GAP Store

velice nás mrzí, že nastal problém s objednávkou. Neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis pro kladné vyřešení celé situace. :-)

Tereza, GAP

kominikace dobrá s obchodem, ale velká mystifikace s velikostní tabulkou- pro mě krátké

Reakce obchodu GAP Store

je nám líto, že vám zboží nesedělo. Neváhejte se jej vrátit, jako registrovaný zákazník a člen GAP+ klubu máte nárok na vrácení zboží až do 60 dnů skrz Zásilkovnu zcela zdarma. :-)

Tereza, GAP

Bohuzel slečna nebyla zrovna slušná která nám vydávala zboží

Reakce obchodu GAP Store

mrzí nás vaše negativní zkušenost s personálem na prodejně. Prosím obraťte se na nás na emailu [email protected] abychom mohli celou záležitost řádně prověřit a prošetřit. Děkujeme za pochopení.

• Nedodržuje ceny na webu
    • Při vložení zboží do košíku vidíte jednu cenu, při placení novou, vyšší. Dejte si na toto nekale jednání e-shopu pozor
    • Nepravé slevy

Určitě nedoporučuji. S Obchodem jsem skončil po jejich hry se slevami, výprodejem a především, protože nedrží ceny na webu. Nepozornější uživatel si nemusí všimnout, že zboží, které kupujete za jednu cenu, pak stojí jinak při placení. Dejte si na ně pozor!

Reakce obchodu GAP Store

děkujeme za vaši recenzi. Kolegyně s Vámi aktivně problém řešila po e-mailech a snažila se vám celou situaci ohledně objednávky s rozdílnou cenou vysvětlit. Objednávku jste realizoval v době výprodeje. Děkujeme za pochopení.

Tereza, GAP

Riflová bunda je jak pytel, hrozný tvar, vůbec ne jak na obrázku, budu vracet

Reakce obchodu GAP Store

je nám líto, že Vám produkt nevyhovuje. Džínové bundy mají hned několik různých střihů, některé jsou více oversize.
    Pro registrované zákazníky nabízíme vrácení skrz Zásilkovnu zcela zdarma.
    Děkujeme za pochopení.