Katastrofa neustálé stornování. Krugova

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás vzniknutá situácia mrzí. Na základe technickej chyby sa nedostupný tovar dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme. O celej situácií sme Vás ihneď informovali.
    Ubezpečujeme Vás, že je v našom záujme, aby ste obrdžali tovar o ktorý máte záujem bez akýchkoľvek komplikácií.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Na košili je plomba , která je bežně užívána v obchodech proti krádeži zboží a nelze odstranit.
    U černé košile Made in China nekvalitní šití a materiál.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám, uviesť, že nás Vami uvedená záležitosť s dodaním tovaru, ktorý nesie magnet, úprimne mrzí. Daný tovar minuloročnej sezóny bol sťahovaný z predajne a vzhľadom k vysokému počtu objednávok sa ho žiaľ, nepodarilo zachytiť, za čo sa Vám ospravedlňujeme. V prípade, že máte v blízkosti kamennú predajňu GANT alebo Vermont, radi Vám tento magnet odstránia osobne na predajni. Prípadne, môžete tovar vrátiť : https://www.gant.cz/vraceni-zbozi a my ho odstránime.
    V prípade, že Vami uvedená košeľa nespĺňa štandardy kvalitného tovaru, máte nárok nám ju do 14 dní od zakúpenia vrátiť podľa vyššie uvedeného postupu.

Za vzniknuté komplikácie sa ešte raz ospravedlňujeme a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Šaty přišly bez pásku. Bylo nepříjemné to řešit.

ďakujeme za Váš podnet.

Mrzí nás skutočnosť, že opasok bol zo šiat odstránený a tak tovar nebol kompletne doručený k Vašej spokojnosti. Na základe Vášho podnetu bolo zabezpečené zaslanie náhradného opasku. Zásielka už bola z našej strany vyexpedovaná, veríme že doručenie prebehne v krátkom čase.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme, dúfame, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojná.

Prajeme pekný deň,
    tím VERMONT

Opet nedodrzene dodani zbozi !!!! Takze nemam co hodnotit a zvazuji o ukonceni nakupu v Gantu !!!!

ďakujeme za Váš podnet.

Vaša nespokojnosť nás úprimne mrzí. Dovoľujeme si uviesť v súvyslosti s doručením zásielky, že dátum na potvrdení objednávky je vždy predpokladaný, ako to aj uvádzame.
    Termín doručenia súvisí s kapacitnými možnosťami dopracvu. Z našej strany došlo k včasnému vyexpedovaniu balíkov. Momentálne sa nachádzajú na depe. Predpokladáme, že v krátkom čase dôjde k ich doručeniu. Situáciu ešte preverujeme.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme, veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Zbozi mi nebylo po x dnech dorucrno, prY me nezsstihli. Zadnou zpravu nezanechali. Obchod me neimformoval, ze od 16.6. Se zbozi vratilo. Az po mem telefonatu dne 22.6. Jsem se vse dozvedela. Jsem nespokojena, zbozi imzerovali s dorucenim druhy den
    HELENA

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás omeškanie Vašej zásielky úprimne mrzí. Z dôvodu chýbajúcich dát, ktoré sa žiaľ, nepreniesli prepravcovi bola zásielka uložená na depe a nemali sme vedomosť o jej nedoručení.
    Radi by sme Vás informovali, že akonáhle sme zistili pochybenie, vykonali sme okamžitú nápravu a Vaša zásielka by Vám mala byť doručená dnes. Poslali sme Vám presný čas a taktiež aj tel.kontakt na kuriéra, ktorý má zásielku doručovať.
    Uisťujeme Vás taktiež, že je v našom záujme aby ste svoj tovar mali čo najrýchlejšie a bez akýchkoľvek zdržaní.

Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie a veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

K Vánocům jsem dostal poukázky, které jsem chtěl použit na zaplacení nákupu v e-shopu není možné. Neochota prodavaček najit řešení využití poukázek. Poukázky lze použit pouze na zboží z obchodu, malý výběr zboží na prodejně. Polovina objednávky vrácena 14 dni čekám na peníze. Služby obchodu a e-shopu neodpovídají cenové hladině prodávaných produktů.

ďakujeme za Váš podnet.

Radi by sme Vám uviedli, že nás mrzí Vaša skúsenosť s využitím darčekových poukazov. Nakoľko je darčekový poukaz možné zakúpiť len v kamennej predajni, informácie ktoré Vám na mieste potvrdili sú relevantné tzn. poukaz je možné uplatniť len na tovar v predajni. Vzhľadom na vysoký nárast objednávok a s tým spojenými výmenami a vrátením tovaru Vás prosíme o trpezlivosť pri vrátení financií, ktoré je u nás štandardne vybavené v priemere do 14 dní.

Ubezpečujeme Vás však, že je v našom záujme aby bola Vaša žiadosť vybavená čo najskôr a k vašej spokojnosti.

Zároveň veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe a s našimi službami maximálne spokojný.

• Fejk nic víc

Nespokojenost 100% Fejkovaný zboží

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás mrzí Vaša nespokojnosť s našim tovarom. Ubezpečujeme Vás, že sme certifikovaný predajca značky GANT a v našom záujme je ponúkať len kvalitný tovar. Na základe recenzií našich zákazníkov ako aj pravidelnej spätnej väzby od nich máme zato, že tovar ktorý ponúkame spĺňa vysoký štandard za ceny ktoré mu predchádzajú. V prípade, že pre Vás môžeme niečo urobiť, prosím, ozvite sa nám.

Každopádne si ceníme Váš názor a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Obrovské potíže při doručování zásilky z e-shopu. Zásilka z e-shopu Gant ještě nikdy nedorazila v deklarovanou dobu a nyní jsem na ni musel čekat 5 dnů.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám, uviesť, že nás daná situácia úprimne mrzí. Vzhľadom na technické komplikácie u nášho prepravcu sme žiaľ, nemali informáciu o omeškaní ktoré nastalo pri doručovaní vášho tovaru za čo sa Vám ospravedlňujeme. Upozornili sme prepravcu, aby k podobným situáciám neprichádzalo bez následnej informácie. Ubezpečujeme Vás, že je v našom záujme, aby ste svoj tovar obdržali čo najskôr a bez akýchkoľvek komplikácií ako je to u nás zvykom.
    Kontaktovali sme Vás taktiež ohľadne kompenzácie za dlhšie čakanie.

Veríme, že aj napriek tejto skúsenosti ostanete aj naďalej našim verným zákazníkom.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

bundu inzerovali ze je skladem,pouzil jsem voucher a 3 dny to neresili az po mem telefonatu sdelili ze ji nemaji..inzeruji tedy to co nemaji...ostuda tak drahe firmy a komunikace se slovakama mizerna...velka bida a nesolidnost..

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás celá záležitosť úprimne mrzí. Uvedený problém s nedostupným tovarom nastal z dôvodu technickej chyby, čo malo za následok zverejnenie produktu na našom webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám chceme ospravedlniť. Žiaľ, z dôvodu zvýšeneho počtu objednávok ako aj telefonických hovorov v povianočnom období, sme Vás o tejto skutočnosti informovali neskôr, za čo preberáme plnú zodpovednosť.

Ďakujeme za Váš názor a ak dovolíte budeme Vás čoskoro kontaktovať, aby sme celú záležitosť vybavili k Vašej spokojnosti.

• Velice příjemná obsluha
    • Zboží neodpovídalo obráz
    • Stále čekám na vrácení peněz

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás Vaša nespokojnosť úprimne mrzí. Po preverení fotografie objednaného tovaru predpokladáme, že vyhrnutý rukáv na ňom mohol spôsobiť nedorozumenie, nakoľko je z vnútornej strany inej farby avšak na bežný pohľad pôsobí ako vonkajší lem, za čo sa ospravedlňujeme.
    Čo sa týka vrátenia nákupnej ceny vráteného tovaru musíme podotknúť, že lehota na spracovanie je 14 dní od prevzatia tovaru, ako je uvedené aj na našej stránke. Tovar bol odovzdaný na predajni dňa 29.11.2021 a na náš sklad sa dostal 06.12.2021, následne 07.12.2021 došlo k jeho spracovaniu a taktiež k zrealizovaniu platobného príkazu. Tu musíme konštatovať, že vrátenie sumy na kartu z ktorej bola zrealizovaná úhrada bolo spracované v predstihu. Veríme preto, že platbu obdržíte štandardne.

Ďakujeme za Váš názor, a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Zboží mi mělo být doručeno dle e-mailu od úterý. Od té doby tragédie. Bez komunikace. Dříve dorazil pohled z Ugandy.

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľujeme si Vám uviesť, že Vašu zásielku sme odovzali prepravcovi v časovom limite. Žiaľ, z dôvodu nesprávne uvedeného PSČ nebola zásielka doručená v daný termín, ale bola zaslaná na preverenie. Uisťujeme Vás, že je v našom záujme aby ste tovar obdržali čo najskôr a spolu s už relevantným smerovacím číslom posielame urgenciu na doručenie balíka dňa 16.11.2021.

Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že v budúcnosti prebehne doručenie balíka bez komplikácií.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Jiná barva

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľujeme si Vám uviesť, že farby fotografií na webe sa snažíme čo najviac priblížiť reálnym farbám tovaru. Žiaľ, nevieme ovplyvniť rozlíšenie obrazovky rôznych médií a s tým súvisiace následne rozdiely. V prípade, že však máte záujem, môžete nám zaslať fotografiu tovaru a situáciu určite preveríme.

Ceníme si Váš názor a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Objednany 2 veci, boxerky a tricko.
    Boxerky objednany velikost M, dosla velikost S. Tricko dosla spravna velilost, ale po prvnim prani tricko zniceno ( vytahane nite) ))):

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že z Vašej strany bola objednávka boxeriek realizovaná s veľkosťou S. Pri praní je potrebné dodržiavať výrobcom stanovené odporúčania. V prípade, že sa tovar i napriek tomu znehodnotil, alebo nadobudol známky poškodenia, máte nárok na jeho reklamáciu do 24 mesiacov od jeho prijatia.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• objednané zboží bylo údajně poškozené

ďakujeme za Váš podnet.

Nakoľko sa žiaľ, vo Vašom prípade jednalo o poškodený a posledný kus, nebolo z našej strany možné Vám tento tovar doručiť o čom sme Vás ihneď telefonicky informovali. Ubezpečujeme Vás, že sme overovali dostupnosť tohto tovaru na našom sklade, daný produkt bol však nedostupný.

Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že aj napriek tejto negatívnej skúsenosti ostanete naďalej našim verným zákazníkom.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Bohužel je to Čínská onuce. Člověk se v tom potí a dostal jsem narážku.

Nedoporučuji, je to ČINA.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás mrzí Vaša nespokojnosť s našim tovarom. Ubezpečujeme Vás, že sme certifikovaný predajca značky GANT a v našom záujme je ponúkať len kvalitný tovar. Na základe recenzií našich zákazníkov ako aj pravidelnej spätnej väzby od nich máme zato, že tovar ktorý ponúkame spĺňa vysoký štandard za ceny ktoré ho kopírujú. V prípade, že pre Vás môžeme niečo urobiť, prosím, ozvite sa nám.

• Zboží garantované jako "skladem na prodejně" zde nebylo
    • Velice neochotný personál na prodejne „GANT Man Store Nový Smíchov“

Rozhodl jsem se pro nákup na e-shopu Gant.cz, přestože většinou nakupuji osobně. Ověřil jsem si na webu, že zboží je dostupné na prodejně „GANT Man Store Nový Smíchov“. Provedl jsem objednávku, kterou jsem následně i zaplatil. Vzhledem ke skutečnosti, že zboží bylo dostupné ihned na prodejně v Praze, jel jsem jej vyzvednout.
    Při příchodu na prodejnu jsme nejprve prodavačky nejdříve neviděli, jelikož byli u regálu se zbožím a byli skloněné. Na náš pozdrav reagovala pouze jedna ze dvou prodavaček a od regálu se zbožím na nás vyhrkla „potřebujete něco?“.
    Odpověděl jsem, že mám vytvořenou objednávku k vyzvednutí na jejich prodejně. Prodavačka bez jakékoli reakce odešla do zadních prostor prodejny a po chvilce přišla se slovy „nic tady není“.
    Po mém naléhání a dotazu, zda by jí nepomohlo číslo objednávky došla za pult k počítači. Zeptala se na mé jméno. Odpověď byla, že na toto jméno žádná objednávka není vytvořená. Číslo objednávky nikoho nezajímalo. Upřesnil jsem, jaké zboží v objednávce šlo. Odpovědí mi bylo, že toto zboží na prodejně nemají a mám počkat až mi dorazí ze skladu na Slovensku se slovy „my tady nemáme nic společného s e-shopem“.
    Odpověděl jsem, že objednávku zruším a zakoupím ho na místě, jelikož na webu Gant.cz je informace že zboží je dostupné na jejich prodejně. Přesto že jsem zboží viděl vystavené na prodejně, odpovědí mi bylo, že mám čekat na e-shop. Na to prodavačka odešla. Chování prodavaček bylo velice arogantní.

Musím upřímně říci, že značku Gant jsem měl za luxusní značku, kde se k zákazníkovy chovají slušně a značka si na této skutečnosti i zakládá. Jsem velice zklamaný a během 30 sekund, jsem ztratil značku, které byla má srdcová záležitost.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám, uviesť, že nás mrzí Vami vnímaná situácia. Po preverení celej veci však máme zato, že personál na predajni bol ústretový a snažil sa Vám situáciu s doručením tovaru z e-shopu na predajňu vysvetliť. Z ich strany bola taktiež predložená ponuka šiltoviek ktoré majú za pokladňou.
    Dovoľte nám taktiež, uistiť Vás, že našim záujmom je pracovať pre našich zákazníkov a poskytovať im profesionálny servis. Z toho dôvodu nás mrzí Vaša nespokojnosť a v prípade, že pre Vás môžeme niečo urobiť, prosím navštívte niektorú z našich predajní alebo sa ozvite telefonicky.

Každopádne si vážime Vašu spätnú väzbu a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe ako aj na predajni spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Uvedené velikosti,neodpovídají realitě .Košile vel Xl, mi je velká, tričko Xl malé....

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že rozmery značky, ktorú ste si zakúpili sú štandardne Európske. Nakoľko výrobca presné rozmery neudáva, pri našich tabuľkách veľkostí uvádzame aj informáciu, že údaje v tabuľke majú orientační charakter. Pri výbere správnej veľkosti je možné sa oprieť aj o recenzie zákazníkov, ktorý si tovar už odskúšali.
    Radi by sme Vám týmto dali do pozornosti bezplatné vrátenie, alebo výmenu tovaru ktorú je možné využiť do 14 dní od prevzatia tovaru. Informácie o vrátení uvádzame na https://www.gant.cz/vraceni-zbozi, bezplatný odvoz je možné si objednať cez nasledujúci odkaz: www.dpd.cz/gant

Vážime si Vašu spätnú väzbu a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojný.

• Nepřišla mi objednavka

ďakujeme za Váš podnet.

Mrzí nás skutočnosť, že Vám objenávka nebola doručená. Zistili sme, že napriek riadnemu a včasnému vyexpedovaniu Vašej zásielky z našej strany, dopravca neevidujel kompletné dáta k nej. Situáciu ešte preverujeme a budeme Vás informovať.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme, veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Kurýr vola 5 min předem a není možné se s nim domluvit na čas doručení dalsi den.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás mrzí Vami uvedená situácia, ktorá žiaľ, nastala pri zvýšenom počte zásielok a maximálnej vyťaženosti prepravcu. Ubezpečujeme Vás, že sme nášho prepravcu upozornili na potrebu zvýšenej empatie a flexibility a je v našom záujme, aby nasledujúce doručenie tovaru prebehlo k Vašej spokojnosti.

Vážime si Vašu spätnú väzbu a pokiaľ môžeme spraviť niečo pre opätovné získanie Vašej dôvery, tak nás prosím kontaktujte.

• Špatně velikosti

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás mrzí Vami uvedené hodnotenie číslovania nášho tovaru. Do budúcna Vám odporúčame poslať mailovú požiadavku spolu s kódom produktu, ktorý si želáte premerať a radi Vám konkrétny rozmer prezistíme v našom sklade.

Vážime si Vašu spätnú väzbu a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe maximálne spokojný.