Nepřejí

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľte nám uviesť, že nás mrzia komplikácie s Vašou objednávkou. Pri jej vytváraní bola zvolená online platba a musíme podotknúť, že v potvrdzovacom e-maily preto bola uvedená aj skutočnosť, že ju budememe môcť expedovať až v případě jej úspěšného zrealizovania. Online platba však nebola úspešná o čom bola zaslaná aj ďaľšia správa a následne po nej informácia o storne objednávky.
    V podobných prípadoch Vám odporúčame ihneď kontaktovať našu infolinku.

Vážime si Váš názor a v prípade, že pre Vás môžeme niečo urobiť, neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Objednávka byla chybně doručena (záměna objednaného produktu).

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že nás uvedená záležitosť veľmi mrzí. Zámena tovaru bola žiaľ, spôsobená nesprávnym kódom na štítku, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Uisťujeme Vás, že nám záleží na promtnom vybavení vzniknutej situácie a veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje.

Za spôsobené komplikácie sa Vám ešte raz ospravedlňujeme a v prípade, že pre Vás môžeme čokoľvek urobiť prosím, kontaktujte nás.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Oznámí ze objednané zboží dorazí následující den, po xx urgencich po více jak 14 dnech oznámí ze zboží zřejmě nedorazí, ze už není vše na skladě a ať udělám novou objednávku…

Dobrý deň Vážený náš zákazník,

v prvom rade sa ospravedlňujeme za vzniknutý problém s vašou objednávkou, objednávka z nášho skladu bola expedovaná a aj odovzdaná dopravcovi, veľmi nás mrzí, že už k Vám nebola doručená. Všetko preverujeme u dopravcu a spojí sa s Vami naše zákaznícke oddelenie aby sme čo najskôr Váš problém doriešili a dotiahli do úspešného konca a teda aby ste mali svoj objednaný tovar na Vami zadanej adrese.

Prijmite prosím, naše ospravedlnenie a veríme, že aj napriek tejto negatívnej skúsenosti ostanete naďalej našim verným zákazníkom.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Klasika - 20. si objednáte boty "skladem" a 23. vám obchod objednávku zruší, že boty "nejsou". Typické klamání spotřebitele.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás vzniknutá situácia mrzí. Z dôvodu technickej chyby sa nedostupný tovar dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme. O celej situácií sme Vás ihneď informovali e-mailom.
    Ubezpečujeme Vás, že je v našom záujme, aby ste obrdžali tovar o ktorý máte záujem bez akýchkoľvek komplikácií.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojný.

• Neochotný personál

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľte nám uviesť, že nás mrzia komplikácie s Vašou objednávkou. Pri jej vytáraní bola zvolená online platba a musíme podotknúť, že v potvrdzovacom e-maily preto bola uvedená aj skutočnosť, že ju budememe môcť expedovať až v případě jej úspěšného zrealizovania. Online platba však nebola úspešná o čom bola zaslaná aj ďaľšia správa a následne po nej informácia o storne objednávky.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie ako aj zľavový voucher a veríme, že nám aj napriek tejto
    negatívnej skúsenosti naďalej zachováte Vašu priazeň.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Na e-shopu nebyl aktuální stav skladových zásob. Artikl jsem si objednala, protože byl na e-shopu skladem, odpoledne mi volali, že zboží ve skladu nenašli.

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľte nám, uviesť, že nás uvedená situácia úprimne mrzí. Technickou chybou sa žiaľ, produkt dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Uisťujeme Vás, že sme preverovali dostupnosť daného tovaru v našom sklade, avšak neúspešne.
    V prípade, že Vás zaujme iný tovar budeme veľmi radi, ked si vytvoríte novú objednávku.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie a veríme, že nám aj napriek tejto negatívnej skúsenosti naďalej zachováte Vašu priazeň.

• na obrázku moc hezké
    • velikost neodpovídá

Ráda u vás nakupuji, ale tentokrát jsem zklamaná. V balení byly jedny boxerky odpovídající velikosti S a dvoje 3XL

ďakujeme za Váš podnet.

týmto by sme sa Vám radi ospravedlnili za komplikácie s Vašou objednávkou. Ubezpečujeme Vás, že je v našom záujme aby naši zákazníci obdržali tovar nielen promtne, ale aj v celku a bez problémov. Vykonali sme opatrenia na zamedzenie podobnej situácie aby ste boli v budúcnosti maximálne spokojná.
    Odporúčame Vám tovar vrátiť : https://www.gant.cz/vraceni-zbozi a vytvoriť si novú objednávku.

Ospravedlňujeme sa Vám ešte raz za nepríjemnosti a veríme, že nám napriek tejto záležitosti aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Nejdřív mi přišla zpáva o registraci objeddnávky a pak mi ji zrušilii

Vážený zákaznik,

komplikácia s Vašou objednávkou, nás úprimne mrzí. Pri jej vytáraní bola zvolená online platba a musíme podotknúť, že v potvrdzovacom e-maily preto bola uvedená aj skutočnosť, že ju budememe môcť expedovať až v případě jej úspěšného zrealizovania. Online platba však nebola úspešná o čom bola zaslaná aj ďaľšia správa a následne po nej informácia o storne objednávky.
    Radi by sme dali do pozornosti že ponúkame aj možnosť platby Dobierkou pri prevzatí tovaru.
    Ďakujeme zároveň, za Vašu recenziu, a veríme že budúcnosti budete s nákupom v našom eshope Gant cz spokojná.

S prianím pekného dňa, tím VERMONT

• Zmatečné informace pro vrácení zboží. Dva emaily, každý s jiným kódem a od jiné firmy, tak dvakrát cesta do města a ztráta času. Mé první volání, někdo položil telefon. Elegance a vysoké ceny na webu, velmi neelegantní způsoby při servisu.

Vážený zákazník,

mrzí nás Vaša nespokojnosť s vybraným spôsobom vrátenia tovaru o to viac, že sa jednalo o Vašu prvú objednávku na našom e-shope. V ponuke vrátenia tovaru máme okrem zásielkovne aj odovzdanie na našich kamenných predajniach, prípadne vyzdvihnutie balíka u zákazníka na ním zadanej adrese.

Maily, ktoré boli k zvolenej službe vyslané boli štandardné a prvá odišla od nás s číslom balíka, ktoré je potrebné nahlásiť na zbernom mieste, a druhé zasielala zásielkovňa a obsahovala časť čísla Vašej objednávky a návratový kód, ktorý slúži na identifikáciu pri vrátení zásielky na náš sklad.

Je nám Ľúto, že Vaše telefonáty nesmerovali na klientsú linku nášho e-shopu, boli by tieto skutočnosti ozrejmené a vysvetlené.

Ďakujeme za Váš podnet, veríme, že si pri Vašich ďalších objednávkach vyberiete taký spôsob vrátenia tovaru, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

Prajeme pekný deň,
    tím VERMONT

• Nelze platit dobírkou

Vážený zákazník,

Na našom eshope Gant cz máme v ponuke aj typ platby dobierka, je to pri doručení kurierom na Vami zvolenú adresu. V objednávke ste si zadali osobný odber na predajni kde máme typ platby kartou online, platba cez Google Pay a okamžitý bankový prevod. Mrzí nás, že ste neboli spokojný s typom platby, ktorý momentálne máme v ponuke.

Ďakujem za pochopenie a prajeme pekný deň tím VERMONT

Objednávka byla po týdnu stornována bez udání důvodu, bez jediné dalši informace. Zboží jsem zaplatila, takže teď nemám peníze, ani zboží.

Vážený zákaznik,

v prvom rade sa Vám chceme ospravedlniť za vzniknutý problém s Vašou objednávkou, čo nás naozaj veľmi mrzí.
    Snažili sme sa Vám 28.4.2023 dovolať aby sme Vás mohli o stave objednávky a postupe informovať , žiaľ bezúspešne.
    Kvôli sťahovaniu nášho skladu do nových priestorov nastal problém s tovarom z Vašej objednávky a preto nebolo možné ho expedovať.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom v našom eshope Gant cz spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Podvodné jednání, předal jsem případ ČOI a budu řešit soudní cestou

ďakujeme za Váš podnet.

V prvom rade prijmite od nás ospravedlnenie za vzniknuté problémy s Vašou objednávkou. Chceme Vás ubezpečiť, že v žiadnom prípade nie je našim cieľom Vás zavádzať alebo konať nečestne, radi by sme uviedli, že momentálne prebieha veľké sťahovanie nášho centrálne skladu do nových priestorov, čo žiaľ v tomto prípade negatívne ovplyvnilo Vašu objednávku a to tak, že sme tovar nedokázali fyzicky dohľadať, čo nám je naozaj ľúto. O tejto skutočnosti sme Vás informovali prostredníctvom emailu.

Ospravedlňujeme sa Vám ešte raz za nepríjemnosti a veríme, že nám napriek tejto záležitosti aj naďalej zachováte Vašu priazeň, zároveň si vážime Vašu spätnú väzbu a v prípade, že môžeme čokoľvek pre Vás urobiť, kontaktujte nás.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Zbozi nakonec nebylo skladem a musel jsem tak hledat a objednat jinde

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás vzniknutá situácia mrzí. Na základe technickej chyby sa nedostupný tovar dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme. O celej situácií sme Vás ihneď informovali.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Neprislo vsechno, nebylo vanocne zabaleno, jak jsem zaplatila

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že ste si objednali 1ks darčekového balenia. Vianočný štýl balenia krabice u nás žiaľ, nie je možný. Preverovali sme taktiež expedíciu vašej zásielky a dovoľujeme si Vám oznámiť, že z našej strany bol všetok objednaný tovar aj expedovaný. Informáciu ohľadne vyššieho sme Vám zaslali taktiež e-mailom.
    V prípade, že potrebujete dodatočné informácie sme tu pre Vás na infolinke alebo môžete zaslať mailovú požiadavku.

Každopádne Vám za recenziu ďakujeme a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

objednával jsem zboží a stále není doručeno i když na objednání stálo" doručení pozítří." pozítří už bylo a zboží nikde :-(

ďakujeme za Váš podnet.

Dovolte nám uviesť, že nás Vami uvedená záležitosť úprimne mrzí. Zvyčajne zásielky doručujeme od 24 do 48 hodín. V dôsledku technickej chyby sa žiaľ, tovar ktorý ste si objednali neodoslal v danom termíne, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Uisťujeme Vás, že je v našom záujme, aby ste svoj tovar obdržali čo najskôr a bez akýchkoľvek zdržaní.
    Problém sme už identifikovali a objednávku Vám odoslali.

Za vzniknuté komplikácie sa ešte raz ospravedlňujeme a dovolíme si Vás kontaktovať ohľadne kompenzácie za zdržanie.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Nebylo možné vrátit zboží nakoupené na eshopu kvůli nově zavedenému systému vrácení, který nefungoval. Původní systém přitom fungoval bezvadně.

Do odstranění problému s nemožnosti vracet zboží zakoupené na eshopu, nebudu na eshopu nakupovat.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovolte nám uviesť, že nás Vami uvedená záležitosť úprimne mrzí. Vzhľadom k tomu, že sme na nový spôsob elektronického vrátenia tovaru prešli len prednedávnom, pracovníci predajne zrejme v jeho riešení neboli dostatočne zabehnutí, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Ubezpečujeme Vás, že systém vrátenia je funkčný a budeme opätovne inštruovať predajne, aby k podobným situáciám v budúcnosti nedošlo.

V prípade, že ste sa rozhodli tovar vrátiť, postupujte prosím podľa postupu uvedeného na našom webe : https://www.gant.cz/vraceni-zbozi a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom ako aj vrátením tovaru na našom webe spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Objednala jsem 2 různé produkty, zaplatila a další den mi byla objednávka zrušena z důvodu, že zboží nemají. Peníze vrátili.

ďakujeme za Váš podnet.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Hned u prvního kusu tohoto značkového prádla byla vada-nesešitá guma k prádlu.Po telefonu a jednání linky Vermont,jsem tento kus raději vyhodil,než bych se zabýval složitými vratkami.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás vzniknutá situácia úprimne mrzí. Z dôvodu náporu objednávok počas akcie na spodné pradlo sme žiaľ, nemali kapacitu na detailnú kontrolu tovaru pred expedíciou, za čo sa Vám ospravedlňujeme.
    Ubezpečujeme Vás, že je v našom záujme, aby ste obrdžali tovar o ktorý máte záujem, bez akéhokoľvek poškodenia.

V prípade, že je tovar poškodený odporúčame Vám ho vrátiť na základe postupu uvedeného na našom webe : https://www.gant.cz/vraceni-zbozi

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Nejdříve zrušil obchod objednávku, protože údajně neprošla platba. Po doložení dokladu o provedení platby objednávku obnovili (na cca 4 hodiny), aby ji posléze znovu zrušili, že vlastně zboží nemají na skladě.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás vzniknutá situácia mrzí. Online platba nebola priradená v dostatočnom časovom limite o čom Vám aj prišla informácia. Na základe dokladu o zaplatení sme však vašu objednávku vedeli reaktivovať.
    Na základe technickej chyby sa však nedostupný tovar dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, v dôsledku čoho sme museli vašu objednávku zrušiť. O celej situácií sme Vás ihneď informovali.