I emailed and called several times to inquire when I could receive the product.
    When I called, they said they didn't know English and asked me to inquire by email.
    There was no response and the order was unilaterally cancelled.

• Zboží nemají skladem
    • Nereagují na emaily.
    • Problém se dovolat

Zboží nabízí že je skladem ale není. Za 5 dní od zaplacení nikdo nezavolá že zboží není a že zruší objednávku. Kdyby tak učinili byla by možnost třeba zboží objednat jinde a vyřešit že vám něco chybí co chcete na dovolenou. Takhle bohužel vás dostanou do situace že už nemůžete nic. Doporučuji zde nic neobjednavat

• Po 14 dnech mi přišel obecný storno email, tamže ani nevím co se stalo.

• Nabízí zboží, které nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu Gamisport.cz

Dobrý den, ano je možné, že se u nás objeví zboží, které je nabízeno a u dodavatele se vyprodalo. Máte vždy možnost se dotázat na dostupnost (nebo jakékoliv jiné dotazy) na naší telefonní lince nebo pomoci emailu. Náš eshop má celkem 45 000 od více jak 40 různých dodavatelů...
    Přejeme hezký den, Gamisport

Rychlost
    Komunikace
    Cena

• Super sklep

Zawsze korzystam z sklepu GAMISPORT ponieważ jest najlepszy

Inzerují zboží, které nemají skladem. Alespoň vrací automaticky peníze.

Reakce obchodu Gamisport.cz

Dobrý den, ano je pravda, že máme v nabídce i zboží, které fyzicky skladem nemáme. Toto je při rozsahu eshopu o velikosti 50 tis. produktů takřka nereálné. Zboží je vždy příslušně označeno "Skladem" nebo "do X dnů".
    Děkujeme, Gamisport.

• Rychlost dodani

objednávka 31.3.2024 zboží bylo skladem. Do teď zboží nemám

• Objednávka a doručení zboží v pořádku
    • Vrácení zboží je úplná katastrofa.

Vracenou zásilku si převzali 28.3.2024.
    3.4.2024 mě kontaktovali emailem že mi nejpozději do 14 dní vrátí peníze .
    Dnes je 22.4.2024 a peníze nikde. Volal jsem tam několikrát ale vždy to bylo, že to už odesílají, že mají nový systém, že jim chyběli dobropisy atd. Nejhorší eshop co jsem kdy zažil. Rozhodně nedoporučuji.

• velký výběr na jednom místě
    • velmi rychlé dodání
    • dobré ceny
    • málo filtrů při hledání něčeho konkrétního (velikost!)

komunikace obchodu strašná
    Nabízí produkty které nemají skladem, po objednání přisel email bez jakékoli omluvy že zboží nemají a že tedy ruší objednávku. Jiné obchody tohle řeší daleko lépe. Tady asi už neobjednám.