• Klíč ke hře dorazil
    • Dorazil klíč ke hře na Steam, který nelze v regionu ČR registrovat

Zatím čekám na reakci reklamace.

Zakoupil jsem starší levnou hru, která mě kdysi bavila, a nyní jsem ji chtěl dostat do Steam knihovny. Přímo na Steamu aktuálně zakoupit nelze, ale mělo by být stále možné ji do knihovny dostat pomocí originálního CD klíče získaného jinde. Po objednání titulu na GameSale jsem ale obdržel klíč k nějaké jiné hře - to lze jednoduše poznat už jen podle počtu znaků, který nesouhlasí, přesto jsem byl při jeho reklamaci obchodem vyzván k doložení screenshotů ze Steam klienta, abych jakože dokázal, že si nevymýšlím. Směšné. To je ale ještě ta lepší část. Ta horší je, že po zaslání požadovaných screenshotů se obchod zkrátka na měsíc odmlčel a reklamaci nejspíš nijak řešit nehodlá. Považuji jej tímto za podvodnou stránku a nakupovat zde nedoporučuji.

Byl doručen špatný klíč k produktu a zatím obchod stále nesjednal nápravu. Vše dlouho trvá. Špatně se s nimi komunikuje.

• Příznivé ceny

• ceny
    • možnosti plateb

Vždy rychlé doručení, většinou dobré ceny. Vždy dodali platný klíč a nikdy to netrvalo déle než pár minut.

• Dobré ceny
    • Většinou trvá doručení klíče, 3 -6 hodin

Koupeno asi 5 her. Každý klíč fungoval bez problému.

• u některých her nejnižší ceny
    • nedodržují dodací lhůty
    • nekomunikují

Objednal jsem si hru s dodáním do 24 hodin. V rekapitulaci objednávky běží 30minutový odpočet do zobrazení klíče, který však běží stále dokola, takže je to jen oblbovák. Když mi hra po 24 hodinách stále nepřišla, poslal jsem jim žádost o storno objednávky. Nikdy nepřišla reakce. Po více než dvou dnech mi dorazil klíč, jakoby bylo vše OK bez jakékoli omluvy za zpoždění a v takovou chvíli již objednávku nelze zrušit, protože nemáte jak dokázat, že klíč v budoucnu nepoužijete. Později jsem zjistil, že na relkamace mají zvláštní mail, na který by možná i reagovali, ale pokud pošlete dotaz, ignorují vás.

• průtahy
    • inzerují termín dodání který neplní
    • online podpora vás odkáže na email, kde nikdo nereaguje

Z dodání do dvou hodin se nakonec vyklubaly dva dny a zaplacený klíč obchod dodal až po podání reklamace, komunikace ze strany obchodu s vysvětlením téměř žádná, jen stále běžící odpočty. Mohla to být smůla, ale když už se někdo žíví přeprodejem, tak by si měl ověřit že si nenechává předem platit za zboží které nemá. Po těhle zkušenostech radši ke konkurenci.

• komunikace

E-shop doručil nefunkční aktivační kód. Stane se. Zadal jsem reklamaci, přišel uklidňující e-mail "Vaše reklamace byla zaznamenána. Budeme Vás kontaktovat během 48 hodin." Po několika dnech se upomínám, dostávám další uklidňující informaci, že reklamace obvykle trvají "cca 3-4 dny" Další komunikace obchodu nulová. Funkční kód jsem obdržel po 12 dnech. Příště nakupuji jinde.

• Rychlost vyřízení
    • Široká nabídka

• veľmi výhodné ceny
    • komplikovaná registrácia produktu

• Byl mi doručen kod, který nefunguje. Platforma GOG píše, že už byl použit. Reklamoval jsem to, ale zatím (6 dní) se obchod neozval.

Vše rychlé, bez problémů.

• Problémy s instalací hry, nutná VPN z Argentiny
    • Obchod naprosto nereaguje na žádosti o podporu
    • Neustále chodí upozornění o nezaplacení, přitom bylo zaplaceno kartou online a je i potvrzeno bankou
    • Klíč byl dodán s velkým zpožděním i přes platbu kartou online

Nikdy víc

• Výběr platebních možností
    • Příznivé ceny

• jistota

• jednoduchost

Klíče mi dorazily prakticky hned, vše bylo vysvětleno a já mohu jen doporučit :)

• náhodou měli steam verzi hry