• platba přes sms
    • některé reklamace špatně vyřízené :((((

Pochlapte se :P

Dosud hra nelze spustit .Na steamu to chce potvrzovací kod ! Ten zadam a nic.Registrační kod neni pro tento produkt platný !!

Nikdo nekomunikuje na reklamaci. Kontaktní telefon nedostupný a na emailové zprávy nereagují.

• Velký výběr her a přehlednost
    • Dodací lhůty

Hra byla dodána se zpožděním.
    Dodána nikoliv verze hry Metro Last Light (Steam) ale verze REDUX, kterou jsem nechtěl.

Podvod!!!! Nekomunikují, hra nedodána, nechápu, že ten e-shop ještě existuje, co děla ČOI, policie? Asi spí...Tohle poučení mě stálo 799,-Kč, které jsou nenávratně pryč...

• Velmi pomalé přidělení keys

• Nízka cena
    • Nedoručeny tovar
    • Žiadna komunikácia
    • Tel. Číslo nedostupne

• Nekomunikace
    • Nedodání objednaného artiklu - licenční klíč
    • Žádná omluva ani vysvětlení
    • Rozhodně zde nenakupujte - Pozor, tento obchod používá více různých názvů internetových obchodů. Vždy se tedy dívejte zda v kontaktních údajích není uvedeno : COTARDO TRADE s.r.o. ( pokud uvidíte tento název, NENAKUPUJTE ! )

Hru jsem zaplatil a ani po týdnu aktivační kód nepřišel, a to obchod uvádí, že kód dojde nejpozději do 24Hodin, akorát mě obrali o peníze !!!

Kód ke hře má přijít do 24 hodin. Nic nepřišlo, na několik mých mailů nereagovali 5 dnů. Po 5 dnech přišel dobropis o vrácení peněz, bez vysvětlení či omluvy.

• Obchod mi bez vysvetlenia zrušil objednávku. Zákaznik ma pravo vedieť, z akého dôvodu došlo k zrušeniu objednávky. Na web stránke som riadne zaregistrovaný a taktiež som si na stránke zakúpil viacero hier, ktoré som vždy riadne zaplatil.

• Dobrý výběr a slušné ceny her
    • Nekomunikují ,došli 3 klíče ze 4 her, dost velké zklamaní

Jsem nespokojený koupil jsem 4 hry a došli mi jen 3 klíče ze 4 her .
    Psal jsem na chat snažil jsem se vyřešit problém nezájem ze strany prodejce komunikace 0 bodu.

Prvni hra dorazila v poradku,bohuzel druha objednana hra ve stejny den 14.12. do ted nedorazila a obchod nekomunikuje.Chapu,ze jsou svatky,ale poslat email neni zase tak narocne :-/

• Dodání mělo být do 24 hodin. Ani po týdnu nic.
    • Žádná reakce na emaily. Uvedené mobilní číslo nefunkčí.

Obchod udává dodání do 24 hodin, ale zboží jsem objednal 7 dní zpět a stále nedorazilo. Psal jsem asi 3krát a stále žádná odpověď.

• Obchod absolutně nekomunikuje

• kdysi fungovalo bez problému, v dnešní době je to už podvod
    • objednávka dávno zaplacená, klíč stále nikde
    • nereagují na zprávy

Po delší době jsem si opět objednal hru z tohoto e-shopu, ale doteď mi nebyla doručena (cca 2 týdny od objednání a zaplacení) a na zprávy nikdo nereaguje. Už se jedná o podvod.

naprosto bez komunikace.hra zaplacena před týdnem a klíč nikde.chat ani email není k ničemu žádná odezva.zvažuji trestní oznámení za podvod.

Tak pade na pade, někdy cajk ale jindy čekám místo cca 24 hodin i 24 dní:)))