Nabízený produkt na e-shopu je skladem, po zřízení a potvrzení objednávky je vám sděleno, že skladem není a je nabídnut obdobný, "originál", za cenu téměř dvojnásobnou.

Vážený Zákazníku,
    Děkujeme za hodnocení.
    Pokud skladem je alespoň 1 kus, zboží svítí skladem, ale pokud někdo rezervoval dřív a proplatil později, zboží bude odesláno tam, kde již je zaplaceno.
    Administrátor

• Objednala jsem si baterii do NB od galax.cz, kde byla cena 914 Kč, tuto částku jsem zaplatila převodem z účtu, asi za dva dny mi přišel email abych zaplatila clo 43 Kč, to jsem nezaplatila, pak mi byl přivezen balíček, za který jsem měla platit 957Kč. Tak jsem ho nepřijala, protože nebudu platit 2x za jednu věc. Pokud si objednávám zboží za cenu 914 Kč a zaplatím ho chtěla bych ho mít. Myslím si, že firma GALAX je podvodná a pokud mi nevrátí peníze na účet půjdu na Policii. NEDOPORUČUJI. Marie S.

Nedoporučuji, mění podmínky - chce zaplatit clo, má zaplaceno převodem z účtu, při doručení chce platit opět částku se clem. Tedy 2x za objednané zboží.

Reakce obchodu Galax.cz

Pí zákaznice objednala baterií s tím, že zaplatí kartou.
    Platba neprošla, pak paní zaplatila převodem na účet.
    Ovšem kolegové, abychom urychlit dodání poslali zboží na dobírku, takže 43,-Kč není clo, nýbrž doběrečné, které vybírá dopravce.
    Tato situace nás mrzí, vše napravíme.
    Administrátor

• Obal zboží byl porušený. Evidentně k tomu nedošlo při přepravě, protože plastový výlisek obalu je dost pevný, aby vydržel náraz a v balíčku by zůstal zbytek utrženého obalu. Balení výrobku bylo odtrženo dole jakoby někdo již výrobek vyjmul z obalu a pak jej vrátil zpět. Vzhledem k tomu, že jde o aku do profi fotoaparátu, mám pochybnosti, zda je výrobek nový nepoužitý.

Nevím, zda obchod doporučit či ne...

Vážený Zákazníku,
    Vše baterie jsou nové, byla vám nabídnuta výměna za jiný kus, pokud jste nespokojen s obalem
    Administrátor

• Pochybuji, že se jedná o originální baterii, přišla rozbalená s dokladem na jiného dodavatele (možná neexistujícího), neregistrovaného v ČR k DPH ani k DP, oprava dokladu po urgenci.

Reakce obchodu Galax.cz

Baterie je originální, před expedici je vždy vizuálně kontrolována a opatřena naší ochrannou známkou, "security seal", která slouží k rozpoznání naších baterií.

Administrátor

• Po dodání baterie vznikl problém výměny v mobilu. Opravny mi nechtěli výměnu provést,protože sučástka není jejich a tak nemůžou ručit za provedenou práci.

Po stránce obchodu nebyl problém.Zboží bylo dodáno řádně

• operativní, zboží za výhodné ceny
    • nelze se spolehnout na kvalitu

Reakce obchodu Galax.cz

U baterií do mobilů nelze očekávat 100% nabíti, poněvadž data s předchozí baterie jsou ukládány do základní desky samotného přístroje.

Administrátor

Přestože zboží bylo deklarováno jako "skladem" a okamžitě uhrazeno stále nedodáno.

Reakce obchodu Galax.cz

Objednána baterie byla z výprodeje, tudíž nepatřila mezi regulární sortiment zboží.
    Po zjištění nemožnosti dodáni peníze byly okamžitě vraceny na účet zákazníka.
    Administrátor

Zboží došlo v poradku, ale je vadné.

Reakce obchodu Galax.cz

Vadná baterie do mobilu byla vyměněna bez nutností posílat zboží zpět, stačilo opsat číslo z ochranné známky.
    Administrátor

Zboží jsem zatím neobdržel (10dní od objednání), ani vysvětlení.

Reakce obchodu Galax.cz

Objednávka byla provedena v pátek v 16.09, takže zásilka byla odeslána v pondělí , 16.09.
    Zákazník převzal zboží 24.09.
    Je známo, že uloženkou doprava trvá déle, pošta nebo GLS doručuje následující den. Pokud chcete ušetřit na dopravném, budete muset se smířit s delším termínem a stěžovat ne na obchod, ale na sebe.
    Administrátor

poslali mi jiný typ baterie než jsem objednala....poslala jsem ji zpátky, reklamovala a z obchodu žádná reakce

Vážená pí Jiráčková,
    Vy jste objednala špatně, poslali jsme přesně podle objednávky. Doporučujeme objednávat dle originálního PN, nikoliv podle obrázku.
    již vám odpověděli, baterií vyměníme za správnou.

Administrátor

Platba možná jen on-line při objednávce, ale při převzetí v Uložence po mně chtěli zaplatit znovu (všiml jsem si toho jen náhodou, mám více objednávek a málem jsem platil 2x)! Bylo třeba objednávku zrušit a znovu poslat, zboží je placené 8.3. a snad si ho po 11 dnech vyzvednu...

Dobrý den pane Racek,
    Děkujeme Vám za recenzi, škoda ale, že nepíšete celou pravdu: objednané zboží vám bylo expedováno hned v den objednání, t.j. 8.03. Uznáváme naší chybu - přesto že jste platil kartou, baterie byla odeslána na dobírku, ale jakmile jste upozornil nás na tuto skutečnost, okamžitě poslali jme novou baterií bez dobírky, kterou jste vyzvedl 19.03. Takže objednávku jste rušit nemusel, jak tvrdíte vy, stačilo říct. Kdyby jste zvolil jinou dopravu než uloženka, všechno proběhlo bychom rychleji.
    Jsme rádi že jsme mohli Vám vyhovět.
    Pracovní tým Galax.cz

Objednávka byla emailem stornována druhý den po objednání a uhrazení zboží. I přes stornování měla být zásilka odeslána - přišel email o předání dopravci. Volal jsem proto do společnosti, abych zjistil, jak to s objednávkou je a proč nebyla stornována (dovolal jsem se až na potřetí, předtím nikdo nezvedal telefon). Bylo mi řečeno, že objednávka byla stornována a že mi budou vráceny uhrazené peníze (konec listopadu 2018). Do dnešního dne však přes trojí urgenci žádné peníze vráceny nebyly. Poslal jsem proto výzvu k vrácení ještě jednou, tak snad se pochlapí. Jinak budu muset bohužel podávat žalobu.

• baterie Canon NB-5L byla padělek

Reakce obchodu Galax.cz

Je nám moc líto že jste nebyl s baterií spokojen. Baterií se prodalo více kusu a zatím jsme žádné stížností nezaznamenali. Ale Váš podnět bereme velmi vážně a budeme celou věc řešit s naším dodavatelem.

Pracovní tým Galax.cz

Zboží vadné nebo nefunkční. Vráceno v zákonné lhůtě. Čekám na odpověď.

Reakce obchodu Galax.cz

Vracené zboží jsme úspěšně přijaly. Zákazníkovi byli vracené peníze na účet dne 24.04.2018. Vše proběhlo v zákonné lhůtě. Je nám moc líto že objednané zboží nevyhovovalo.

• Nižší cena
    • Prodává nekompletní rozbalené zboží.

Můj názor na obchod? Nikdy, už tam nenakoupím, přišlo mi rozbalené nekompletní zboží, nikdo neodpovídá na dotazy, naprosto žádná komunikace. Zboží vracet nebudu, neměl bych zřejmě ani peníze ani zboží.

• Jedná se o klamavou obchodní taktiku. Chtěla jsem si objednat originální baterii do fotoaparátu Canon a náhodně jsem zvolila obchod Galax.cz. Na webových stránkách byla zobrazena originální baterie Canon, v popisu zboží bylo uvedeno, že se jedná o originál a při otevření balíčku jsem byla zklamaná, jednalo se o čínskou napodobeninu. Po rozčarování jsem telefonicky kontaktovala obchod, kde mi bylo bez zdráhání sděleno, abych si vytiskla z web. stránek reklamační formulář a zaslala baterii zpět, že mi peníze budou vráceny zpět na účet i s poštovným. Reklamace byla uznána a peníze byly převedeny bez prodlení. Poštovné bylo vráceno za zaslání, nikoliv za vrácení.

Pozor, pozor!!! Vyberte si jiný obchod! Přečtěte si dopředu reklamační podmínky! Obchod zasílá levné čínské náhražky ikdyž je v popisu uvedeno, že se jedná o originál. Originální baterie zřejmě nevedou, na stížnost nereagovali zasláním originálu, ale vrátili peníze.

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,

Je nam moc lito ze tak negativne hodnotite nas obchod. Opravdu nevidime duvod, Vami objednana baterie Vam byla dorucena ihned na druhy den. Nas dodavatel baterii do fotoaparatu nam uvadi ze baterie jsou original. My nemuzeme krabicky rozbalovat a kontrolovat baterie - protoze tim bychom porusili originalni baleni. Bohuzel jsme Vam nemohli poslat jinou baterii, protoze byli vyprodane. Proto Vase reklamace byla resena "Vracenim penez". Penize byli Vam vracene ihned v den doruceni reklamovane baterie, i kdyz mame lhutu na vyrizeni reklamaci 30 dnu. Kolegove se snazi vse resit ihned, aby zakaznik zbytecne necekal. Zaverem chceme shrnout, ze v Vasem pripade jsme se snazili vse resit k Vasi spokojenosti a bohuzel stejne jsme obdrzeli negativni recenzi. Ale i pres tuto zkusenost, my budeme i nadale promtne resit reklamace a delat maximum k spokojenosti nasich zakazniku.

S pozdravem / With best regards
    Pracovni tym / Customer support

• nekomunikace, sliby, výmluvy

po 3 týdnech slibů jak zboží bude jsem objednávku zrušil a objednal jinde

Dobry den vazeny zakazniku,

Nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi i kdyz negativni. Bohuzel Vasi objednavku nebylo mozne vyridit v cas. Ano, kolegove Vam slibovali ze uz to bude vyrizeno a stale se nic nedelo. Ale v tomto pripade neni to nasi vinou. Chyba byla na strane spolecnosti "Dräger", jak jsme se informovali - spolecnost prechazela na novy ucetni a skladovy system a nebyla schopna po dobu prechodu vyrizovat objednavky svych odberatelu. Fronta nevyrizenych objednavek u spolecnosti Dräger v CZ dosahla 98 ks, my jsme byli v poradi. Bohuzel naustky v moment Vasi objednavky byli vyprodane, a tak jsme cekali na naskladneni. Presne tuto informaci Vam sdelili tel kolegove, a my jsme bohuzel nemohli presne vedet kdy bude zastoupeni Dräger v CZ schopne vyrizovat objednavky. Nam slibovali ze to bude mozne ze dne na den a to same Vam rikali nasi kolegove. Proto bohuzel jsme vypadali v spatnem svetle. Nyni ale naustky uz mame skladem a vse je napraveno.
    Za vznikle komplikace se Vam moc omlouvame i kdyz to nebylo nasi vinou.

Predem moc dekujeme za pochopeni

Galax.cz

• Od údajně originální baterie bych očekával jinou výdrž

• žádná komunikace,nepříjímají reklamace

podvodníci

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den, vazeny zakazniku - tady opravdu nevime o co se jedna. Mame naposledy Vas email datovany dnem 23.12.2016 ze jste nam posilal baterii k reklamaci s podacim cislem "RR498790195CZ" ale pod timto cislem je zasilka ktera byla odeslana z "Jilemnice" 25.08.2016 a dodana 28.08.2016 do "Uhlířské Janovice". Nase provozovna a prijem reklamaci je v Teplicich a ne v Uhlirskych Janovicich. Navic objednavku jste delal 07.09.2016. Pokud doslo z nasi strany k pochybeni, staci nam napsat email na [email protected] nebo zavolat na tel 728 038 154 a my vse vyridime. Na tel a emaily odpovidame ihned a tel linky funguji. Jeste jednou podotykame ze posledni email od Vas byl 23.12.2016 a zadna komunikace z Vasi strany pozdeji. Opravdu nas velice mrzi ze tady pisete nepravdive veci ze jsme "podovdnici" a "neprimame reklamace". Navic asi budeme zadat heureku o odstraneni recenze a nebo mozna si ji i ponechame aby bylo videt ze jsme skutecny obchod a za eshopem stoji lide, kteri opravdu pracuji a odpovidaji na podnety zakazniku nebo stiznosti at jsou zalozene na pravde nebo ne. Prejeme Vam hezky vecer a jeste jednou zduraznujeme ze pokud mate pocit ze jsme neco nevyridili - staci nam zavolat nebo napsat. A baterii kterou jste objednaval a asi chcete reklamovat - mame skladem.

Galax.cz

• Jak již někdo psal v předchozích recenzích - obchod prodává neoriginální baterie a uvádí u nich, že se jedná o originální!

Objednána originální baterie, dorazila však zdařilá kopie, takže jsem ji obratem poslal obchodu zpět s požadavkem na vrácení peněz. Je to již více než 3 měsíce a peníze stále nemám, obchod nekomunikuje. Podal jsem tedy podnět na ČOI a po dohodě s právníkem budu ještě podávat žalobu k soudu. Důrazně tedy nedoporučuji nákup v tomto obchodu!!!

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi i kdyz je vyrazne negativni. Nejperve rad bych objasnil situaci: V vasem pripade se jednalo o baterii Lenovo 0A36302 - byli nam dodany 4ks baterie s kapacitou 4400mAh - ale po kontrole bylo zjisteno ze baterie v teto kapacite se nevyskytuji. Ihned byli stazene z prodeje a vracene zpet dodavateli. Ihned po obdrzeni Vasi recenze jsme zkontrolovali Vasi reklamaci - Vase reklamace byla ulozena do slozky "Cekajici na vyjadreni zakaznika" - mozna jsme se domlouvali o dodani spravne baterie ale v Vasem dopise jste nas zadal o vraceni penez. Po provedene zpetne kontrole bylo zjisteno ze penize Vam vracene nebyli. Coz tuto chybu jsme ihned napravili. A dnesim dnem, tedy 27.02.2017 byla Vam vracena zpet na ucet cela castka vcetne dopravneho. Bohuzel se jednalo o nedopatreni z nasi strany. Ale opravdu stacilo nam napsat email s pripomenutim a my bychom ihned sjednali napravu cele veci. Bohuzel Vas email 20.12.2016 byl omylem zarazen do spamove slozky a proto jsme nereagovali potrebnym zpusobem. Jeste jednou se moc omlouvame za celkove nedopatreni. Jinak se snazime vzdy reagovat rychle na vznikajici dotazy nebo zadosti nasich zakazniku.