• Obchod má v nabídce zboží , které se již nevyrábí .

• Nabídli alternativní zboží
    • Nabízejí zboží, které je prý skladem a přitom ho vůbec nemají. Po 2 týnech zboží nedorazilo. Ale omluvili se.
    • Doba odeslání 5 dnů+ ppl/česká pošta dny

Zde již nakupovat nebudu.

Zboží zakoupené před deseti dny a stále žádná reakce obchodu. Pouze email o zakoupeném zboží.!!

Reakce obchodu G-elektro.cz

4.3. (první pracovní den po objednávce) jsme vás mailem informovali o tom, že jste objednal zboží, které je vyprodané a bylo to u něj viditelně uvedeno!

• objednano 15.4,dnes to je 26.4 stale bez zboží,snad příští týden:)

• Dlouhá doba vyřízení objednávky a tudíž její doručení, vysoké náklady na poštovné

Zaslali mi se zbožím propagační materiál demagogické ideologie, která dle mého se jeví jako fašistická a to by v e-shopu být nemělo. Již nikdy tam nakupovat nebudu a všem to buduvídat.

Reakce obchodu G-elektro.cz

Dovolujeme si uvézt na pravou míru. "Fašistický" materiál byla záložka do knížky s naším logem a biblickým citátem z Lukášova evangelia: Ježíš řekl: Co je u lidí nemožné, je možné u Boha. Upřímně nás mrzí, že záložka zákazníka tak popudila, že jsme do telefonu museli poslouchat rozhořčené vulgární nadávky.

• Zboží skladem již dávno skladem není.

nabízené zboží nemá a nebude mít, při dotazu na náhradní zboží obchod přestal komunikovat

Reakce obchodu G-elektro.cz

Je nám líto, že jsme nebyli schopni dodat objednané zboží - dodavatel neměl skladem. Naší obsáhlou nabídku stále upravujeme a zmíněné zboží jsme museli z nabídky stáhnout. Musíme se ale ohradit na špatnou komunikaci. Nabídli jsme adekvátní náhradu. Není pravda, že bychom přestali komunikovat.

• X
    • Nabídka věci, které nemají

Na nic

Reakce obchodu G-elektro.cz

Je nám líto, že jsme nebyli schopni dodat objednané zboží - dodavatel neměl skladem. Naší obsáhlou nabídku stále upravujeme.

• Objednal jsem zboži před 10 dny a ještě nedorazilo

• -
    • Nabízeji zboží, které nemají

Nabízejí zboží skladem, které nemají a nedodají.

• žádné.
    • všechny

katastrofa.

Má zboží uvedené jako "skladem", ale ve skutečnosti není schopen jej dodat!

• Zatial neviem posudiť
    • Zatial neviem posudiť

Nespokojnosť ak by to nebolo na sklade,tak podľa mňa by sa mál obchod snážiť zohnať uvedený továr a nie zrušiť objednávku.

• Produkt záhadně zdražíl o 150,-kč,během 14dnů.Zřejmě se blíží vánoce.

• Žádné výhody jsem neobjevil
    • Zboží uvedeno skladem,není a neví se jesli někdy bude

• Zboží mají na internetu - minimálně 5 ks skladem s dodáním ihned, ale po objednání napsali, že zboží není skladem, nevědí zda ještě bude a jestli ano může to trvat dost dlouho!

Jestli něco opravdu chcete, není na ně spolehnutí, protože to co vystavují a píší, že je skladem není vždy pravda.

• Nabizi co nemaji skladem.
    • Neporadek ve vsem.

Neumi se starat o svuj obchod, doufam ze nastvou co nejmin zakazniku, kteri chcou jen utratit sve tezce vydrene penize u nich!

• Od 20.12.12 cekam na zbozi a to porad nedorazilo

Problem s dodoci lhutou

• Než jsem obržela informaci, že objednané zboží nemají skladem (jak bylo uvedeno na webových stránkách e-shopu)a že jej nelze sehnat ani u dodavatele, uběhl více než týden.