• Výborná a rychlá komunikace, rychlé dodání zboží

Super rýchlosť.

• Obchod má v nabídce zboží , které se již nevyrábí .

• osobní přístup

rychlost

• Nabídli alternativní zboží
    • Nabízejí zboží, které je prý skladem a přitom ho vůbec nemají. Po 2 týnech zboží nedorazilo. Ale omluvili se.
    • Doba odeslání 5 dnů+ ppl/česká pošta dny

Zde již nakupovat nebudu.

• Asi jediný obchod s bodovými žárovkami E27
    • Jen to že už neseženu bodovku E27 100W

Super, je to snad jediný obchod (e-shop), kde ještě seženu bodové žárovky E27 60W a 40W. Bohužel už se zrušily 100W. Potřebuju tyto žárovky do terárií a ve zverimexech jsou zbytečně předražený. Ty 100W ještě oželim, používám je jen u dvou terárií přes zimu. Ale ty ostatní používám celoročně, tak doufám, že mi je tady taky nezrušej. Jinak dodání super, pokud sháníte bodovky se závitem E27, tady seženete, spokojenost :)

Naprostá spokojenost, rychlá komunikace s obchodem i doručení.

Zboží zakoupené před deseti dny a stále žádná reakce obchodu. Pouze email o zakoupeném zboží.!!

Reakce obchodu G-elektro.cz

4.3. (první pracovní den po objednávce) jsme vás mailem informovali o tom, že jste objednal zboží, které je vyprodané a bylo to u něj viditelně uvedeno!

• Dostupnost požadovaného zboží

Dobrá spolupráce.

• rychlá a bezvadná služba

• objednano 15.4,dnes to je 26.4 stale bez zboží,snad příští týden:)

Rychlé dodání

• Dodávka byla doručena ve sjednaný den i hodinu. Zboží bylo vybaleno dodávajícím před příjemcem z důvodu předcházení reklamace. Jedná se o příjemnou zkušenost která řadí dodavatele na přední místo při sjednávání dalších dodávek.

• Dlouhá doba vyřízení objednávky a tudíž její doručení, vysoké náklady na poštovné

• Velice bleskové dodání na výdejní místo. Objednal jsem v neděli večer a v pondělí odpoledne to tam bylo. Palec nahoru.

Zaslali mi se zbožím propagační materiál demagogické ideologie, která dle mého se jeví jako fašistická a to by v e-shopu být nemělo. Již nikdy tam nakupovat nebudu a všem to buduvídat.

Reakce obchodu G-elektro.cz

Dovolujeme si uvézt na pravou míru. "Fašistický" materiál byla záložka do knížky s naším logem a biblickým citátem z Lukášova evangelia: Ježíš řekl: Co je u lidí nemožné, je možné u Boha. Upřímně nás mrzí, že záložka zákazníka tak popudila, že jsme do telefonu museli poslouchat rozhořčené vulgární nadávky.

Komunikace na jedničku, a měli zboží které jinde nemají...

• rychlé jednání
    • nevím o nich

široký sortiment a to i momentálně nedostatkového zboží

• nejlevnější cena
    • nevím o žádné slabině