• Dobrá komunikace

• Osobni pristup

• Velký výběr
    • Kvalita
    • Nemám co bych vytkla

Jednoduchá koupě, kvalitní futon, přehledný web. Naprostá spokojenost.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Tatami a futony jsme si nechali dělat na zakázku, menší rozměr, než měli v nabídce. Pán byl velmi ochotný a vše se mnou vyřešil po mailu, futony i tatami vypadají moc hezky a pěkně voní dřevem a slámou. Jediné, co mě trošku mrzí jsou polštáře, které nabídl, že ušijou - myslela jsem, že budou stejně velké, jako na obrázku (skládali jsme sedačku podle obrázků na internetu), ale bohužel jsou o dost menší. Ale jsou zase dobře a kvalitně zpracované a opravdu pevné naplněné, ne jako většina polštářů, které jsou poloprázdné a nedá se na nich pořádně ležet.

Zboží bylo perfektně zabalené a dodací lhůta byla velmi dobře odhadnutá - lišila se jen asi o týden a co slíbili, tak taky dodali (což je dneska u nábytku pomalu zázrak).

Výrobky vypadají kvalitně, jsou pohodlné a určitě bych zde nakoupila znovu.

Nabízí futony pro zdravé spaní.

Maximální péče o zákazníka, osobní přístup.

• Ochota

Přehlednost, komunikace

• skvělá domluva
    • jasné informace
    • v objednávce ještě přijde povídání o správné péči
    • web je trošku postaru, menší písmenka, hodně informací - pro někoho může být matoucí, ale najdete tam opravdu vše

Objednávala jsem futon (skladem) plus potah navíc (na zakázku s dodáním 2 týdnů). Objednávku jsem udělala v pátek večer. V neděli večer pan majitel poslal dotaz, zda chci objednávku rozdělit, že může futon odeslat ihned. To mi přišlo vhod, jelikož jsem byla zrovna uplně bez matrace :) hned v pondělí je předali do přepravy a v úterý po poledni přijel kurýr s futonem. Na potah ještě čekám, ale nebojím se, že by to nedopadlo. Přístupu si velmi vážím.

• úžasná a vstřícná komunikace
    • skvělá dohoda a přizpůsobení mým časovým možnostem

• výborná komunikace přímo s majitelem
    • doprava zdarma na vše
    • doba dodání do dvou dnů
    • kvalitní zpracování výrobků - samotný futon i obal na něj

Perfektní komunikace a poradenství po telefonu přímo s majitelem, ochotně poradí. Komunikace přes e-mail velmi rychlá, objednával jsem dvakrát a expedice proběhla vždy následující den. Doprava zdarma, kvalitní zpracování produktů. Nemám žádné výhrady.

• rychlá odezva a vyřízení objednávky
    • skvělý výběr a ceny

• velice vstřícné jednání
    • rychlé vyřízení objednávky
    • snadná komunikace a jednoduchá výměna produktu
    • příjemná cena

Před koupí futonu jsem jednala s více obchody a zde mi byly zodpovězeny všechny dotazy. Jednání bylo rychlé a vstřícné a do dvou dní jsem měla futon doma. Spí se na něm výborně a obchod mohu jenom doporučit.

• Slušné jednání ze strany majitele
    • Skutečná kvalita - žádné levné náhražky jako u mnohých
    • Delší čas dodání - je to dáno tím že výrobek se zpracovává až po objednání , takže za mě je to menší minus :)

Kdo chce skutečně kvalitní postel a ne předražené nic , toto je váš obchod .

• líbí se mi nabídka obchodu
    • vždy si něco vyberu - naposledy doplňky k posteli a další futon
    • futon kokos je prostě boží
    • výborná a rychlá komunikace s p. Matějkou
    • ceny dlouhodobě dobré
    • nic mne nenapadá

Dokupoval jsem čelo k mé posteli z olše a jestě další futon, protože jeden opravdu nestačí :-) Postel výborná, pevná, hezky zpracovaná. Futon mám již několikátý, protože se chci vždy a všude dobře vyspat... mám nejoblíbenější futon kokos, ale futon bavlna je těsně za ním.
    Prostě boží věcí z božího obchodu, veliká spokojenost. Děkuji.

• Skvělá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Matrace příjemná a krásná
    • Matrace lehce na sebe chytá chloupky z oblečení ale lze vyřešit prostěradlem

• rychla a profesionalni komunikace
    • rychle doruceni zbozi
    • neni jasne prezentovano, ze se zbozi vyrabi v Polsku. Stranky budi dojem, ze jde o ceskou vyrobu. Nicmene na primy dotaz majitel odpovedel rychle a profesionalne

Urcite doporucuji

Udělal jsem zatím jen jeden nákup, ale vše bylo v pořádku.

Rychlá a dobrá komunikace, stejně tak dodání. Máme z tohoto e-shopu již čtvrtý futon, a vždy velká spokojenost.