• rychlost doručení

• Neskutečně rychlé doručení
    • Kvalitní zboží
    • Přiložený návod
    • Vzhled webovek

Zboží bylo doručeno společností TopTrans vskutku rychle, až mě to překvapilo. Zatím jsem na matraci spala pouze jednou a dobré :)) Velmi oceňuji přiložený návod, jak se starat o futony a tatami.

Co se týče webovek, spíše vypadají jako blogísek 13leté dívky, nežli e-shop s kvalitním zbožím, navíc to může budit i neseriózní dojem a odradit tak zákazníka.

• Rychlé vyřízení a dodání
    • Dobrý výběr
    • Hodně vedlejších informací o produktech
    • Stránky a e-shop působí zastarale a ne 100% důvěryhodně. Omezená funkcionalita na mobilním zařízení.

• Úžasný majitel, skvělá komunikace, rychlé doručení, kvalitní výrobky

Všem doporučuji. Vše co jsem objednala mám doteď. Je to kvalitní zboží a pan majitel je opravdu velice milý a ochotný.

• Skvělá komunikace a domluva, termín dodání je dřívější než byl odhad a po domluvě bylo vše vyřešeno k mé spokojenosti

• skvělá komunikace
    • kvalitní provedení futonu

Báječná komunikace s majitelem obchodu. Doporučil, který futon zvolit podle mého popisu a o stavu objednávky mne vždy informoval. Takhle si představuji skvělý zákaznický servis. Děkuji.