Výborná komunikace, zboží dorazilo v pořádku.

Komunikace skvela, potrebovala jsem, aby futon dorazil v urcity den, poslala jsem dotaz a behem chvilky jsem mela reakci.
    Byla jsem informovana o odeslani balicku a doruceni, v emailu byly veskere informace, na ktere bych se sama zeptala. Naprosto skvele.

Futon dorazil krasne zabaleny. Spanek na nem je jak na oblacku.

Obchodu urcite doporucuji, rychlost, kvalita a komunikace byla na vybornou.

• Rychlé vyřízení a dodání
    • Dobrý výběr
    • Hodně vedlejších informací o produktech
    • Stránky a e-shop působí zastarale a ne 100% důvěryhodně. Omezená funkcionalita na mobilním zařízení.

Výborná komunikace. Futon je vyroben v Polsku což není zřejmě zcela záměrně zmíněno v obchodu. Nicméně vypadá kvalitně. Spím na něm teprve pár dnů, takže na hodnocení je zatím brzy, ale prozatím vše bez problémů.

Objednané zboží sice ještě úplně nevybaleno, ale co se týká jednání s obchodem, hodnotím jako vynikající! Doporučuji návštěvu jejich webových stránek a případný nákup!:o)

Doporučuji, velmi dobrá komunikace

• Úžasný majitel, skvělá komunikace, rychlé doručení, kvalitní výrobky

Všem doporučuji. Vše co jsem objednala mám doteď. Je to kvalitní zboží a pan majitel je opravdu velice milý a ochotný.

Jsem velmi spokojená jak se spolehlivostí, rychlostí dodání i výbornou komunikací, tak zejména s naprosto fantastickým zbožím - futony.
    Děkuji, ráda se opakovaně vracím.

• Jasné instrukce k převzetí zásilky i k údržbě futonu.

• Skvělá komunikace a domluva, termín dodání je dřívější než byl odhad a po domluvě bylo vše vyřešeno k mé spokojenosti

• skvělá komunikace
    • kvalitní provedení futonu

Báječná komunikace s majitelem obchodu. Doporučil, který futon zvolit podle mého popisu a o stavu objednávky mne vždy informoval. Takhle si představuji skvělý zákaznický servis. Děkuji.

• Super komunikace
    • výrobky kvalitní

Nenakupuju tu naposledy :D

super!

• Velmi příjemná a vstřícná domluva
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Líbí se mi web, je tam vše potřebné, když člověk hledá informace k produktům
    • Vyřízení objednávky super rychle
    • navíc velice příjemná komunikace
    • a poměr cena-kvalita výborna

Děkuji za příjemný nákup a super futon, jsem nadšený. Ať se daří.

Skvělé zboží a velmi vstřícné jednání...Jsem nadšená. Děkuji a doporučuji...

Skvělé, profesionální jednání, velmi vstřícný majitel obchodu, nesmírně příjemná a vlídná komunikace, které si obrovsky vážím a děkuji za ni.
    Bezvadné výrobky nejvyšší kvality .. ráda se opět vrátím.

• Futon je báječný nejen pro spaní.
    • Jinou matraci nebrat.