nedoručeno

• Rychlé doručení, skvělá komunikace, velmi milý zákaznický servis.
    • Chybou obchodu se při vracení zboží zdržela platba, ale vše se hned po zavolání vyřešilo.

Jsme spokojeni. Nábytek jsme sice nakonec vraceli, protože nebyl úplně podle obrázku na internetu a podle našich představ. Nebála bych se však nakoupit znovu. Vše se dobře vyřešilo a byli moc milí, takže mohu doporučit.

• Ochota, rychlost a aktivní komunikace

Mám velmi pozitivní zkušenost, když nám zboží přišlo poškozené a zjistili jsme to až po několika dnech, kdy jsme rozbalili zásilku.
    Po kontaktování firmy Furnituro, že zboží je poškozeno nám bylo nabídnuto několik možností řešení, my se rozhodli pro opravu a firmy si zajistila sama svoz objemného balíku a poté zajistila opravu a doručení zpět.
    Velmi ochotné a starostlivé jednání mě moc potěšilo.
    Děkuji!

• vše super, rychlé dodání

Nemůžu dát hodnocení, dokud ještě nemám ten stůl, čekát budu ještě 2 týdnů, pak Vám napíšu, kde je stůl

• Jediný e-shop, který dodržel termín dodávky
    • Pružná komunikace
    • Ochota

Po dlouhé době služba, která zaslouží kladné hodnocení. Vstřícný přístup, dobrá komunikace, dokonce proběhl výnos, který dnes není standardem a zboží odpovídá nabídce. Pokud tedy někdo chce designový nábytek nebo doplňky bez zbytečného rozčilování, zde je to správné místo.

• Profesionalita

• Spolehlivý obchod
    • Rychlí a levní

Objednany stul jsem obdrzel rychle, bez poskozeni a donesli nam ho na pergolu. Chybely podlozky pod nohy a majitel nevahal a ihned mi odeslal podlozky nove. Vse bylo rychle a ochotne jednani