• Nikdy!Nikdy!Nikdy nekupujte u této firmy!!Nejsou schopni včas (ani do týdne)poslat zboží a když si pak zboží nevyzvednete, tak vám několikrát denně volají a pak vyhrožijí a posílají vyhružné emaily, kde hrozí soudním vymáháním a zaregistrivanim do registru dlužníků atd..a žádají ne jen za poštovné, ale daleko daleko vyšší částku, kterou si asi vycucali z prstu!Znám nekolik lidí, který mají stejnou nebo podobnou zkušenost! !!!!!!VARUJI

Nikdy nic nekupovat od této firmy!

Reakce obchodu FULLsport .cz

Je úsměvné kolik povyku způsobuje člověk, který notoricky nakupuje a stejně tak notoricky objednávky nepřebírá. Údiv, že se takové jednání nevyplácí nás nepřekvapuje.
    Varujeme před tímto pánem ostatní obchody!

Tak byl jsem spokojen není co více dodat.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme za hodnocení. Budeme se i nadále snažit

Zajímavá nabídka zboží, skvělá komunikace.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme, každá pochvala potěší

• Obchod dodal objednané zboží (proteinové tyčinky) s expirací únor 2017 v červnu 2017.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Pokud se tak stalo, tak to se moc omlouváme. Škoda, že jste nám to nedal vědět, rádi bychom Vám zaslali nové.
    Občas se na skladě zatoulají staré zásoby.

• Žádná komunikace

Po objednání zboží ,se během 14 dnů nikdo neobtěžoval napsat zda zboží vůbec dostanu.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Vážená paní Nitrová. Vybrala jste si zboží, kdy bylo napsáno, že je na DOTAZ. Byla jste informována mailem, že jsme se dotázali výrobce na možný termín dodání. Nicméně tepláky dostupné byly ale Regtime Top od Nebbie byl nedostupný. Načež jste objednávku sama STORNOVALA.

Nevíme proto, kde jsme udělali chybu

• Dobré ceny
    • Rychlé doručení
    • Ochota prodejce vyjít zákazníkovi vstříc

Firma mi skvěle vyšla vstříc, jelikož má objednávka velmi spěchala, ještě ten den zpoží předala dopravci a do dvou dní jsem si ho mohla vyzvednout na své pobočce. Komunikace nikterak nevázne, webové stránky jsou přehledné a ceny sympatické. Jsem tudíž nadmíru spokojená a mohu jen doporučit.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Velice děkujeme za pěkné hodnocení.

Velice děkujeme za pěkné hodnocení

• Nízké ceny
    • Široký výběr velikostí
    • Dlouhá doba čekání ale to je pochopitelné než se kusy oblečení naskladní

Názor mám KLADNÝ, vybrala jsem si skvělou velikost za skvělou cenu. Pán mi i volal a omlouval se, že dodání bude trvat déle, že muj kus nemají naskladněný. Příjemný personál a ochotou.

Hodnotím kladne

Velice děkujeme za pěkné hodnocení

• Vse tak, jak ma byt
    • Nevim o zadnych

• Velký výběr a dobré ceny.

Můžu doporučit

• rychlé dodání zboží
    • dobré ceny
    • kvalitní a pěkné zboží
    • bezproblémová komunikace
    • menší přehlednost webových stránek

V tomto obchodě se mi dobře nakupovalo a se zbožím jsem velmi spokojená.

• Dodaci lhuta.
    • Prisel nějaký email kde se vubec nic nedalo precist. Kdyby nekomunikovala ani ppl, byl bych zboží neprijal.

• jasnost ,přehlednost ,srozumitelnost ,rychlostbez výhrad bych ho doporučil

bez výhrad bych ho doporučil svým známým

Perfektni

• Vždyť mi nic nepřišlo! Dostupnost na dotaz a zboží není na skladě!!!! Nechápu nyní vůbec tento mail.....

Reakce obchodu FULLsport .cz

Dobrý den, ohledně vaši objednávky jsme komunikovali přes mail, kdy jsme vysvětlovali, že jste si objednala zboží, které nemáme skladem a musíme ho objednat u dodavatele. Na dotaz znamená, že zjistíme skladovou dostupnost u Nebbie a pokud zboží nemá ani výrobce, komunikujeme se zákazníkem, zda si chce na produkty počkat nebo ne. Od úterý 14.2. Vám zkoušíme volat, protože pro Vás máme dva produkty, ale legíny 202 ve velikosti L nám stále nepřišly. Prosíme tedy o reakci, zda chcete balík poslat bez těchto legín. Děkujeme.

• Druh športového oblečenia pre ľudí, ktorí pestujú bodybuilding
    • Oproti iným obchodom dlhšia dodacia lehota

V čase výberu bol obmedzený sortiment, tovar, ktorý som chcela nebol dostupný, musela som vyberať inú variantu.

• má vše, o potřebuji a jinde nenajdu

doporučuji, výborná komunikace a spolehlivost

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.