Přišlo mi tričko zlevněné na 700,- Kč, na eshopu jsem za něj zaplatila 1100,-Kč. Mohli by alespoň sundat tu cenovku, když už nemají jednotné ceny v prodejně a na eshopu...

• Rychlá expedice
    • Méně přehledný e-shop

• Super obchod rychle doruceni

• Sortiment, rychlost, ceny, komunikace.

Doporucuji.

• Rychlé vyřízení, vstřícné jednání
    • Došlo mi zboží o jiné velikosti

S obchodem jsem spokojen.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Oj, prosím ozvěte se nám, chybu napravíme. Nebo nám rovnou zavolejte.

• objednávka vyřízena spolehlivě a urychleně

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme. Příště určitě také zabodujeme

• Velký výběr, skvělé ceny a vstřícný, profesionální personál

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme za hodnocení. Vážíme si ho

• nebylo skladem menší balení tablet a ihned jsem byla informovana, byla mi nabídnuta jiná možnost
    • ceny

Reakce obchodu FULLsport .cz

Děkujeme Veroniko. Snažíme se vyhovět a vždy voláme, pokud je v objednávce nějaká svízel. Spokojenost zákazníka je pro nás priorita

• Rychle dodání zboži

Reakce obchodu FULLsport .cz

Jedno z našich mott. Děkujeme za Vaše hodnocení.

Rychle dodané, v pořádku a nemám co vytknout. LŘ.

Moc děkujeme pane Ludvíku. Příště budete určitě zase spokojen

• Perfektní komunikace, rychlé dodání.

Moc děkujeme paní Marcelo. Vaše hodnocení nás moc těší

• Zásilkovnu mám blízko svého bydliště, takže super.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil nás. Vážíme si toho

• Objednal jsem obleceni a vse super!
    • Dostal vse hned a Bizon obleceni do 10 dnu take,i kdyz na nej vetsinou cekam dele

Po nekolikate objednavam a budu dale

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme pane Poc, jsme rádi, že alespon jeden z našich stovek spokojených zákazníků napíše na Heureku.
    Děkujeme, že jste si našel čas.
    Pěkné svátky!

• Absolutne nereaguji na maily ani na telefony, zboží mel byt dárek a vůbec nedošlo. Krom porvrzujiciho mailu o přijeli objednávky a ze bude zpracována do 10 žádna reakce!!!

Reakce obchodu FULLsport .cz

Vážená paní Evo, žádná objednávka od Vás nám nedošla. Proto Vám zboží ani nemohlo být odesláno. Všechny objednávky učiněné 12.12. jsme doručily a všechny byly zákazníky převzety.
    Že by Vám někdo nezvedl telefon je také nemožné. V kanceláři máme 2 lidi, kteří vyřizují pouze telefony. Mail od Vás také žádný nepřišel.
    Možná by příště stačilo skutečně zalefonovat a nebo objednávku skutečně učinit.
    Pěkné svátky

• Stornovali mi objednavku po 10ti dnech bez jakehokoliv vysvetleni...

Reakce obchodu FULLsport .cz

Vážená paní Albrechtová nebo jak se vlastně jmenujete. Hovořil s Vámi pan Kabeláč, prvně jste popřela svůj telefon, pak volal zpět nějaký nezletilý chlapec a po třetí jste vydávala tohoto chlapce za postiženého syna. Nabízeli jsme Vám kompletaci objednávky i možnost si ji vyzvednout v Brně. Nakonec jste sama požádala o STORNO. Vaše reakce je proto zcela neadekvátní.

Přejeme pěkné svátky.

Bylo mi zaslano jine zbozi a uplne jina velikost, ktera byla z XXL zacernena na L a pry je to v poradku. Penize mne byly za zbozi vraceny, ale postu, kterou jsem zaplatila za odeslani spatneho zbozi zpet, me nikdo nevratil a nereaguji. Za me urcite nedoporucuji.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Vážená paní Kociánová. Je smutné, že jediné o co Vám jde jsou stížnosti a osočování. I přes naši veškerou snahu Vám jakkoliv vyhovět jste neměla o žádné řešení zájem.
    Pro ostatní zákazníky krátké vysvětlení:
    * Výrobce oblečení Bizon používá pro označování velikostí jeden štítek, kde jsou 3 písmena X, X a L a začerňuje ty, jaká je velikost. Proč to takto dělá nevíme, ale dělá to tak. Že bychom přeznačovali oblečení je směšné
    * K záměně typu tepláků skutečně došlo, nabídli jsme doposlání správných. Neúspěšně, proto jsme vrátili paní Kociánové peníze jak za zboží tak za poštovné.
    * Reagujeme do 2 dnů. Nicméně představa zákaznice je vyřešení ihned - způsobem včera bylo pozdě. Bohužel. To neumíme. I když na reklamaci máme měsíc, většinou do 14ti dnů vyřešíme.

Přejeme pěkné svátky.

Došlo mi jiné zboží. Během týdne výměna komunikace bez problému

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc se omlouváme za komplikace, ale děkujeme i tak za pěkné hodnocení

• Výběr zboží
    • Přehledné stránky
    • Neznalost zákonů
    • Klamavé informace v obchodních podmínkách

Bohužel obchod nedoporučuji. Při objednání zboží proběhlo vše v pořádku, ale jakmile jsem řešila vrácení peněz při odstoupení od smlouvy, tak již komunikace vázla, byly podávány nekorektní informace. Nakonec platba dorazila cca po 9 ti dnech, takže do 14 ti denní zákonné lhůty se vešli, ale poslali jen platbu v hodnotě zaslaného trika zpět, nevrací prvotní poštovné (120 kč), které mají ze zákona také zaplatit. Nebudu to už ale řešit, pokud jim to zajišťuje klidné spaní, každého věc, ale jednání je to sprosté a na žádném jiném e-shopu jsem se s tím nesetkala. Takže raději pozor.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Vážená paní Janečková, vůbec netušíme, kde jsme podle Vás udělali chybu. Reklamace a vracení zboží je zdlouhavý proces a kromě toho, že je zapotřebí počkat až dostaneme zpět zboží, musí se také zadministrovat, zkontrolovat, zda není poškozené a pak teprve účetně vyřešit. Proto je doba na vyřízení 30 dnů. Nikoliv 14 dnů. Zákazník má tuto lhůtu na vrácení. Smutné je, že jste s námi několikrát telefonicky hovořila a ani jednou se nezmínila o podobných věcech, o kterých zde píšete. Moc nás to ale mrzí a pokud bychom mohli udělat něco proto, aby jste byla spokojená, rádi to uděláme - napište nám prosím.

• Výběr zboží
    • Po čtyřech týdnech jsem si musel sám zavolat do obchodu co je s mojí objednávkou,bez omluvy mi nabídli menší slevu,když mi po dalším týdnu objednané zboží konečně došlo,tak mi zase hned druhý den volali poté posîlali sms že si mám zboží hned vyzvednout,asi třetí den mi přišlel email že pokud si zboží nevyzvednu budou po mne soudně vymáhat asi to poštovné které činilo 59 kč !! A to že mne dají do registru neplatičú atd. Zboźí jsem si vyzvedl čtvrtý den ale s takovou,že si od tohoto obchodu v živoťe NIC NEOBJEDNÁM !! HRŮZA !!

Nedoporučuji !! Nedovedu si přfstavit případnou reklamaci a to jsem 6 neděl čekal na objednané zboží bez jediného kontaktu se mnou ! Natož nějaké omlováme se ! Tento obchod už ani náhodou !!

Reakce obchodu FULLsport .cz

Vážený pane "Ronan". Zákazníky skutečně upozorňujeme na POSLEDNÍ ÚLOŽNÝ DEN. A skutečně upozorňujeme na fakt, že objednávky jsou závazné a při nepřevzetí chceme tyto náklady uhradit. Máme to zcela legitimně i v Obchodních podmínkách a nevidíme na tom nic špatného. Nepoctivé zákazníky nikdo nechce. Kromě této informace ale zákazníkovi nabízíme možnost prodloužit si úložnou dobu. Dokonce zákazníkům opakovaně posíláme nepřevzaté zboží.

A poslední informace ohledně dodání. Pouze na zakázkové oblečení BIZON se čeká delší dobu. A zákazníci to při objednávání jasně vidí. Fakt, že jste nechal na Zásilkovně ležet zboží přes týden také nenasvědčuje tomu, že by jste na zboží nějak spěchal.

Přejeme pěkné svátky.

• Výborná komunikace ze strany obchodu.Po objednávce zjistili , že bohužel není skladem jeden suplement.Sami zavolali a nabídli podobný ve stejné cenně.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Děkujeme za pěkné hodnocení. Vážíme si ho.