Ok

• Výběr

• Rychlé dodání, výborná komunikace, dobrá cena

• ceny
    • šíře sortimentu

• Obchodni zastupce s kterym sem resila vyzvednuti objednavky i pani v pokladne v poradku,bez problemu
    • Skladnik sel do patra a z patra z vysky zacal me nove letni zaplacene pneu hazet a jeste se podival jestli ho vidim - kdyby tam byla spona nebo strep a pneumatiky mi znicil tak bych chtela videt kdo by mi tu skodu zaplatil ...Diky tomuto chovani me tam jiz nikdy nikdo neuvidi

Reakce obchodu FRPNEU

velice nás mrzí tato zkušenost a vaše hodnocení. S dotyčným skladníkem již byla celá situace diskutována a byl za své jednání potrestán. Určitě by se toto nemělo stávat a od této chvíle se již nic podobného nebude opakovat. Střepy či jiné potencionálně nebezpečné předměty se v prostorách našich skladů nevyskytují díky častému úklidu, kterému věnujeme velkou pozornost. V každém případě se ke každému pochybení stavíme čelem a případnou škodu bychom s Vámi určitě vyřešili kladně pro Vás.
    Moc se omlouváme a budeme rádi, když nám dáte druhou šanci, která Vám potvrdí, že tento ojedinělý incident byl chybou jednotlivce.
    S pozdravem a přáním krásného dne
    Tým FRpneu

• Sortiment

Ačkoliv pneu byly v Evropě s termínem dodání do týdne, zásilka přišla do 3. dnů

• Fér ceny, poradí vhodnou alternativu, rychlost vyskladnění.

• Rychle dodani

Velmi rychlé dodání! Díky

v obchodě nakupuji už po několikáté a jsem vždy spokojen

• Rychle dodani zbozi
    • Platbu za zbozi a nasledny servis nelze provest najednou, tzn. musi se 2x ke kase.

Reakce obchodu FRPNEU

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Platba za zboží a servis určitě je možná. Z praktického hlediska a ze zkušeností to ale takto neděláme. Příklady proč to tak neděláme mohou být například: nevhodně vybraný rozměr pneu nebo se nepodaří uvolnit šrouby či mohou vzniknout jiné vícepráce. Tyto případy pak působí zmatky a nepořádek.
    Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem,
    Tým FRpneu.

• Výhodou je rychlé vyřízení nákupu.
    • Nenašel jsem.

Super práce

• Dobré ceny
    • Velký výběr zboží
    • profesionální přesné poradenství

• Pneu dodány relativně rychle.
    • Slíbili i přezutí a po příjezdu na místo to najednou nebylo možné. Nákladní auto tam jelo úplně zbytečně.Amatéři. Mohli alespoň zavolat.

Jako e-shop ok, služby na místě katastrofální.

Dobrý den pane Miroslave,
    touto cestou bychom se Vám ještě jednou chtěli omluvit za selhání a nedodržení slibu, který Vám byl dán. Celý případ, jehož konec nás velice mrzí, bylo selhání jednotlivce, který Vás předem neinformoval o tom, že servisní vozidlo muselo odjet na servis. Selhání bereme na sebe a vezmeme si z něj ponaučení pro příště. Jsme otevřeni k tomu Vám poskytnou kompenzaci, kterou můžete využít do budoucna. Nechceme, aby Váš názor a pohled na nás skončil takto. Ozvěte se kdykoliv na [email protected], rádi s Vámi probereme možnosti odčinění z naší strany.
    S pozdravem,
    Tým Frpneu

• Rychle vyřízení spolehlivost

• Vše ok

• Přehlednost

• odběr při cestě domů z práce

nic

Objednano, potvrzeno, osobne na miste zaplaceno a vyzvednuto. Zadne cekani.