• nakoupil v obchodě FRPNEU před 5 měsíci

Objednal jsem zboží, které bylo skladem ,objednávka byla potvrzena, a následně druhý den zrušena ,přestože na internetu eshopu bylo stále v nabídce.
    Objednal jsem znovu a opět zrušeno!!
    Zřejmě jenom lákají na cenu.

Vážený zákazníku,
    2x jste si u nás objednál pneumatiky 185/65R15 88H, Kormoran, ROAD PERFORMANCE za cenu 48kc/kus, což je samozřejmě nesmysl, který nastal chybou v systemu.
    Cena těchto pneumatik se pohybuje kolem 900kč.
    Za toto nedopatření se omlouváme.
    team FRpneu.cz

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 6 měsíci

• Navýšenie sumy, z troch dní dodania bol viac ako týždeň
  • nakoupil v obchodě FRPNEU před 6 měsíci

Vůbec žádný kontakt, na email neodpovídají! Doručení do druhého dne je taky lež!!!

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 7 měsíci

• Inzeruji zbozi, ktere nemaji
  • nakoupil v obchodě FRPNEU před 10 měsíci

Před deseti dny mi bylo mailem napsáno, že mě bude v nejbližší době kontaktovat jeden z obchodníků a nic takového se nestalo. Deset dní je myslím poměrně dlouhá doba alespoň na jakékoliv vyjádření.

chyběl 1ks zboží, zatím bez nápravy, ale věřím že se dá vše dopořádku

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 1 rokem

Tovar dodaný nebol v súlade s tým čo deklarovali na nete

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 1 rokem

Obchod zrušil objednávku, špatná cena. Dle zákona by měl zboží dodat i za chybnou cenu.

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 1 rokem

26.6.17 jsem si objednal pneu Riken 215/55 R17 (215/55 R16 jsem stornoval) a do dneška t.j. 8.7.17 nikdo nevolal ani nepsal, i když byla objednavka potvrzena a dodani cca 2-3 dny a k vyzvednuti na skladě:-(.
    S pozdravem Tichy

Vážený pane Tichý,
    omlouváme se za takové prodloužení, ale bohužel se vyskytli komplikace s dodáním zboží, které jsme nemohli ovlivnit.
    Každopádně chyba je na naši straně, jelikož jsme Vás neinformovali. Uděláme ale vše abychom se polepšili.
    Jako kompenzaci za Vaší nespokojenost Vám nabídneme slevu na příští nákup a také dopravu zdarma za stávající objednávku.
    Váš FR Pneu

• Žádné
    • Slibuje, ale to je vše. Komunikace -nulová

Raději se vyhnout!!!!!!

mrzí nás Vaše špatná recenze a že jsme Vám nevyhověli,
    nejspíš jste volal v nepracovní době nebo v době kdy jsme přijímali na sklad hodně zboží či vyřizovali zákazníka na místě a nemohli jsme reagovat hned.
    Volali jsme Vám na zpět ale nebral jste telefon.
    Omlouváme se, že jsme nereagovali hned ale teď se Vám můžeme věnovat na plno.
    FRPneu.cz

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

• udává zboží skladem a nemá ho,pro mě podvod!!!!
    • Dodání do 24 hodin a po 24 hodinách volají že zboží můžou dodat do 8-10 dní,ale uvádějí 20 kusů skladem!!!

Vážený pane Petře,
    mrzí nás Vaše nespokojenost a špatné hodnocení. Na našem e-shopu jsou vedeny dva sklady: 1. Sklad Tursko - zboží dostupné hned. 2. Externí sklad - zboží na objednávku dostupné za více než 3 dny. Na kartě zboží je info, kde se uvádí, že na Skladě Tursko nejsou dostupné a jsou dostupné za více než 3 dny na skaldě Externím. Pneu, které jste původně objednal, byly z externího skladu, proto byla ta dodací doba delší, což jsme Vám vysvětlili telefonicky po přijetí objednávky.
    S pozdravem,
    FRPneu.cz

• Prodává staré pneu i 4 roky staré

Cena dobrá, ale jen díky velmi starým pneu

Reakce obchodu FRPNEU

Omlouváme se za způsobene komplikace. Cena ale odpovídala stáři pneu, i když u letní pneumatiky to vubec nevadí. Každopádně je pro nás důležitá spokojenost každého zákazníka, proto pokud jsou pneumatiky ve vyhovujicím stavu můžete je vrátit a peníze Vám pošleme na účet zpátky. Nebo Vám nabízíme slevu v hodnotě 5% na příští nákup. V případě zájmu se prosím ozvěte. S pozdravem, obchodní tým FRPNEU.CZ

• žádné
    • všechny

nedoporučuji, všechny budu odrazovat

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

18.1. jsem si objednal čtyři alu disky, které dodnes (30.1.2017) nemám. Poprvé mi byly doručeny disky s jinou roztečí šroubů, podruhé o jeden palec menší v průměru a o půl palce užší. Podotýkám, že původně objednané disky byly v e-shopu vedené jako skladové. Co dodat? Snad to vyjde na potřetí...

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

• abych byl trošku objektivní,tak mne zaujalo že když chce člověk 1 gumu, tak to jde a ne jako jinde min množství 2ks
    • tím že inzeruje skladem a není tomu tak, a\ spoluprácí s DPD

12.12. jsem objednal pneu označenou skladem, dnes 20.12. pořád nic

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

Obchod nedoporučuji!!! U zboží napsáno skladem ihned odešleme a za dva dny zavolají , že jejich dodavatel zboží nemá pouze dražší !!!

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

Při objednávce bylo u zboží uvedeno, že je skladem. Po třech dnech od objednávky přišel email, že zboží neni na skladě dodavatele.

• Dobrá cena
    • Komunikace se zakaznikem je ze strany obchodu špatná,kdybych ja sám neurgoval a nezajímal se kde je mnou objednané zboží, tak bych ho možná v životě neviděl.

Zatim nemohu srovnávat, nic jsem jeste nedostal ale pokud zbozi dostanu i za tu cenu,kterou chci tak alespon v tomto smeru je obchod v pořádku, jak jsem jiz výše zmínil, ta komunikace ze strany obchodu,meli by prostě informovat zakaznika sami od sebe pokud se vyskytne s dodáním zboží nějaký problém a ne čekat jestli se zákazník ozve.

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

Nikdo z obchodu se mi po potvrzení objednávky neozval. Po 14 dnech jsem volal já. Kolegyně je nemocná. Takovéhle napodobeniny internetových obchodů zrušit.

• nakoupil v obchodě FRPNEU před 2 lety

• Naprosto nespolehlivý obchod, nekomunikuje vymlouvá se, zboží nemá.

Katastrofální jednání, tvrdí že zboží mají, že ho posílají, pak že je na depu a ani po třech dnech o tom dopravce nic neví. Jen se vymlouvají a zboží nemají. Naprosto nespolehlivá firma.