• Pneu dodány relativně rychle.
    • Slíbili i přezutí a po příjezdu na místo to najednou nebylo možné. Nákladní auto tam jelo úplně zbytečně.Amatéři. Mohli alespoň zavolat.

Jako e-shop ok, služby na místě katastrofální.

Dobrý den pane Miroslave,
    touto cestou bychom se Vám ještě jednou chtěli omluvit za selhání a nedodržení slibu, který Vám byl dán. Celý případ, jehož konec nás velice mrzí, bylo selhání jednotlivce, který Vás předem neinformoval o tom, že servisní vozidlo muselo odjet na servis. Selhání bereme na sebe a vezmeme si z něj ponaučení pro příště. Jsme otevřeni k tomu Vám poskytnou kompenzaci, kterou můžete využít do budoucna. Nechceme, aby Váš názor a pohled na nás skončil takto. Ozvěte se kdykoliv na [email protected], rádi s Vámi probereme možnosti odčinění z naší strany.
    S pozdravem,
    Tým Frpneu

• jsou
    • výmluvy
    • nefér jednání

Objednal jsem si jednu pneumatiku, ano byla výrazně levnější než je na daný rozměr zvykem.
    Ale měly 1ks skladem a psanou starou DOT 2022.
    Mě by to vyhovovalo chtěl jsem jednu pneumatiku jako rezervu.
    Takže pochopitelný výperodej, málo lidí chce jeden kus.

• nespolehlivost

Dobrý den pane Dlouhý,
    mrzí nás, že Vaše objednávka nemohla být řádně uspokojena. Jak Vám již bylo po telefonu sděleno kolegyní, došlo zde k tomu, že jste objednal poslední skladový kus z našeho skladu z více zdrojů a jistou roli hrál také čas aktualizace skladových zásob. Tedy nemohlo dojít k dodání více kusů pneumatik. Tyto případy ve světě e-commerce jsou obecně (nejen u nás) výjimečné, ale stávají se. Nedají se nijak výrazně ovlivnit a musíte počítat s tím, že při objednávce posledního kusu mohou nastat různé komplikace. Doufáme, že na nás nezanevřete a dáte nám při dalším naskladnění šanci napravit Vaše hodnocení.
    Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem,
    Tým Frpneu

• jednaní kluků na pneu servisu
    • kvalita pneu

objednávaly jsme 19 Altenza 235/35. celé auto vibruje, kola jsou vyvážené. Paní na lince v neděle sdílela, že s tou značkou/rozměrem jsou vice hlášených problémů. Proč tedy nikdo na to neupozornil při objednání! Jednání hodně špatně.

• komunikace pracovníka e-shop
    • komunikace pracovníků na pneu servisu (ne prodej)

Ve čtvrtek mi slečna volala, že zboží je v Praze skladem a bude do Brna doručeno v pátek, nejpozději v pondělí....
    Dnes, v úterý odpoledne žádná zpráva o stavu objednávky....

Reakce obchodu FRPNEU

velmi nás mrzí, že se Vaše objednávka takto protáhla. Nebývá u nás zvykem, že by se doručovalo tak dlouho. Jednalo se o vliv několika faktorů spojených zejména s převozem na pobočku v Modřicích.
    Kolegyně se s Vámi prostřednictvím telefonu na závěr spojila, aby se omluvila za opravdu dlouhé čekání a jako formu přátelské omluvy/kompenzace Vám také na fakturu přidala 5% slevu za odebrané zboží.
    Tento případ si bereme k srdci a dáme si velký pozor, aby se v budoucnu již neopakoval. Budeme rádi, když u nás opět objednáte, abychom mohli svou reputaci napravit.
    Děkujeme a přejeme hezký den
    Tým FRpneu

• komunikace
    • Dlouha dodaci doba

Reakce obchodu FRPNEU

moc se omlouváme za vzniklou situaci. Byla to bohužel shoda okolností, která je výjimkou a vůbec u nás není pravidlem. Jednalo se o zboží z externího skladu a objednával jste v tu nejvyšší sezonu, kdy přepravní společnosti vůbec nestíhaly, takže jsme byli obětí situace. Pokud vznikal problém a zákazník nás informoval, hned jsme to řešili a urgovali.
    Věříme, že s pneu jste spokojen. Případně, při příštím nákupu Vám zboží doručíme přednostně.
    Mějte se pěkně
    FR Pneu

• Na webu měli uvedeno pneu skladem, objednala jsem, druhý den info, že pneu nemají. A teď ještě dostanu poděkování za nákup No, to nechceš

spatná komunikace mezi obchodem a skladem dvakrat měli dát na auto do brna disky jeden den nic a druhy zjistili az jsem byl osobně na pobočce ze disky uz nejsou

Neochota prodejce v Brně, vztah k zákazníkovi neodpovídá současným trendům, po tel. dohovoru, bylo vše ve skutečnosti jinak,celá firma má hodně "daleko do Evropy".

Reakce obchodu FRPNEU

moc nás mrzí Vaše zkušenost, že jste nebyl spokojený s našimi službami a odešel jste naštvaný. Vzniklou situaci jsme jíž společně probrali a shodli jsme se na finanční kompenzaci. Pracovník, který řešil tuto objednávku byl poučen a potrestán. Věřím, že nyní jsme udělali co jsme mohli k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme a přejeme hezký den.
    Tým FR Pneu

Špatný pneuservis - kola po přezutí nevyvážená

• Dobrá komunikace rychlost a ochota.
    • Nepřijatelný dopravce o kterém jsem nikdy neslyšel. Gumy ležely čtyři dny někde na depu , bez žádné komunikace. Po přečtení recenzí mi bylo vše jasné.

Obchod asi OK, ale pokud nezmění dopravce, tak nedoporučuji.

• Zboží nedodali ani přes opakované sliby

• prislo mi nekolik zbytecnych mailu, lec objednane pneumatiky nikoli, jedine co povazuji za slusne ze mi operator v tel. hovoru priznal, ze chyba vznikla na strane firmy a neskryval se za odpovedi typu: chyba v pocitaci atd jak je zvykem u zidem prolezlych bankovnich a justicnich spolecnosti

na zaklade predchozich zkusenosti, bych dal vasi firme jeste sanci

• Po týdnu jsem se musel upomínat, kde je zboží. Pak mi bylo odpovězeno, že vznikla chyba ve skladu a že zboží po týdnu nebylo odesláno. Pak už vše ok

• Žádná

Obchod mi zaslal jiné mnohem levnější pneumatiky, než jaké jsem objednal a zaplatil. Nakonec vrátil rozdíl v ceně.

Dobrý den, vážený zákazníku,

tato situace bohužel nastala z důvodu nedostupnosti Vámi objednaného zboží. Volali jsme na uvedené číslo s nabídkou alternativy, která podle našeho názoru byla kvalitnější, levnější, a hlavně byla skladem abyste nemusel čekat. Snažili jsme se Vám ušetřit čas, peníze a šlo nám o Vaší spokojenost. Se souhlasem vašeho příbuzného, který zvedl uvedený telefon jsme Vám poslali alternativní pneumatiky abyste auto mohl co nejdříve přezout. Rozdíl v ceně byl ihned vracen na Váš účet, s čím jste byl ústně spokojený.

Moc nás situace mrzí a omlouváme se, bylo to s dobrým úmyslem.
    Přejeme pohodlnou jízdu na silnici,

Tým FR Pneu

V obchodě jsem vybíral dle typologie vozu - S-Max 2.0TDCi. Bohužel mi obchod nabídl pneu o hmotnostním indexu 95, což je u tohoto vozu nedostatečné, minimální index je 99 nebo XL! Pneu je na S-Maxe příliš měkké a nedrží vůz jak má!

• Datum dodania im nic nehovori
    • Kontaktna osoba ma informovala ze mi zaslali 3 pneu a stvrtu do mesiaca, dobre? Presne toto som chcel, mat 3 zimne a 1 letnu na aute a vozit sa na snehu. Zavadzali ma ako zakaznika ze maju 4 na sklade a do 3 dni dodanie. Nic pravda, neschopni amateri.

Obťažujú ma kvôli údajne neuhradenej faktúre, ktorú som uhradil kartou priamo v e-shope.

Reakce obchodu FRPNEU

bohužel došlo k nedopatření z naší strany. Moc se omlouváme za způsobilé nepříjemnosti a obtěžování.
    S pozdravem, tým FR Pneu