• Rychlé a proesionální vyřízení objednávky

• Rychlé potvrzení objenávky a odeslání.

rychlost a sortiment

• Rychlé poslání
    • Platba na dobírku
    • Produkt dorazil bez problému

ales ok a ta rychlöst doruceni diky

• Rychlost, solidnost.

OK

• Neuvěřitelně rychlé zpracování objednávky a odeslání. Ze Slovenska doručeno 2x po sobě za 24 hodin.
    • Reklamace vyřešená obratem zasláním nového kusu

Rychlost, kvalita, cena , jsem spokojený jako bejk :-)

naprostá spokojenost

Velice rád bych dal 5 hvězdiček, ale nemohu.
    Objednal jsem konkrétní typ větráčku k notebooku. Nejen podle obrázku, ale především podle popisu, kde bylo uvedeno "PAAD06015SL N366".
    Přišel však úplně jiný větráček "PAAD06015FL N321" jehož kvalita provedení a technického stavu již při prvním pohledu byla katastrofální.
    Do obchodu jsem ihned zavolal, kde mi bylo řečeno, že daný typ již není k sehnání a že tohle je kompatibilní náhrada.
    Toto již pro mě bylo něco nepředstavitelného - Jak někdo může s čistým svědomím odeslat něco jiného, než je objednáno - když to nemám, napíšu, že se omlouvám, že daný typ není na skladě, nabídnu mu náhradu a nechám zákazníka rozhodnout se.
    Samozřejmně větráček kompatibilní nebyl - jiné rozměry, úchyty.
    Větráček byl vyreklamován - komunikace přes telefon byla bezproblémová.
    To co však opět bude kritikou je odeslání větráčku zpět do obchodu, vzhledem k okolnestem a při snaze v rámci zásilkovny by jeden čekal, že dotyčný se chytne za čumáček a odešle kód pro zásilkovnu, aby mohl být větráček odeslán zpět, nestalo se tak a vůle k tomu nebyla. Takže tato sranda mě přišla na dalších 120 korun za poštu, které mi nikdo nevrátí.
    Jistě, je to zcela absurdní.
    Stačilo jedno jediné - omlouváme se, nemáme, ale máme tu kompatibilní náhradu. Prostě neodesílat to, co nebylo objednáno, a pokud tak učiním, tak poslat kód na zásilkovnu, aby to zákazník mohl vrátit a nemusel vynakládat další své peníze, aby vrátil to, co neobjednal.

Nejsem tedy s obchodem spokojen.
    Dávám však doporučuji, jelikož ostatní zákazníci spokojeni jsou, tudíš zde šlo o nějaké vnitřní ojedinělé selhání a věřím, že něco takového si již do budoucna vůči zákazníkovi nedovolí.

Reakce obchodu Foxym.cz

do Vašeho notebooku se již bohužel nevyrábějí ventilátory s označením N366. Je to starší model notebooku a proto se do něj dají sehnat už jen ventilátory od alternativních výrobců, což je zohledněno i v ceně produktu. Ventilátorů tohoto typu jsme prodali již několik desítek a prozatím všem zákazníkům pasovali. Je mi líto Vaší negativní zkušenosti a doufám, že nám dáte ještě v budoucnu šanci to napravit.

Foxym.cz

• výběr, cena, dodání

Rzchlé dodání v deklarované kvalitě

rychle a spolihlivě, nemám připomínky

• rychlost dodání
    • ochota zaměstnanců

Doporučuji obchod, zboží došlo bleskurychle.

• přehledné stránky
    • dobrá komunikace
    • velmi rychlé dodání

Hledal jsem pár větráků do NTB, jednalo se o specifičtější zboží, oba měli skladem s detailním popiskem. Přehledné stránky, rychlá a jasná komunikace bez tuny emailů okolo. Velice mě překvapila rychlost dodání, přestože bylo zboží ve skladu v SR. Večer objednáno, ob den dopoledne doručeno na výdejní místo.

• rychlé doručení
    • průběžné informace o stavu zásilky

• přehlednost
    • dobré ceny