Vstřícné jednání, rychlá domluva, spolehlivost. Paní velmi příjemná při telefonickém i osobním kontaktu.

• Na internetovou objednávku zboží, deklarovaného skladem, nikdo již druhý měsíc nereaguje. Telefon p. Růžička buď nezvedá nebo po zvednutí dělá, že hovor nebyl spojen a zákazníka neslyší.

• Nulová komunikace, zákazníky vždy rychle odbydou se slovy že nemají zrovna čas, ale že zavolají. Nikdy ale nevolají a s objednávkou nic nedělají. Nemají zájem objednané zboží odeslat.
  • Dobrý den, zboží zatím nedošlo a nevím proč, stále čekáme a moc mě to mrzí, nevím, co napsat, děkuji

• Několikrát na obchod telefonický dotaz, proč potvrzená objednávka není ještě doručena. Po pěti týdnech objednávka zrušena obchodem s tím, že zboží není k dispozici, přestože nabídka byla na zboží "skladem". Prý neumějí při více objednávkách v systému upravit, že skladovací zásoba je vyčerpána. Domluvil jsem se, že budu dále čekat, přesto z důvodu asi mé nespokojenosti mi byla vystornována. I telefonické jednání bylo velmi nepříjemné.

• Žádná
    • Podvodné jednání

Zboží nebylo dodáno za objednanou cenu. Po telefonickém dotazu zástupce obchodu požadoval vyšší částku, než za kterou bylo zboží objednáno. Když jsem nesouhlasil, paní mi řekla, abych si zboží koupil jinde. Když jsem si přečetl
    recenze, tak případů jako můj, bylo několik desítek. Proto obchod nedoporučuji.

Velmi příjemné a rychlé jednání.

žádná reakce, žádná komunikace, zboží nedodáno, takovéto obchody by měli zablokovat

• Dlouhé čekání nikdo se mi neozval ne zavolal.

• Zřejmě dočasný nesoulad informací o dostupnosti výrobku a potvrzení objednávky

Nejlepší obchod ve kterém jsem v poslední době nakupoval. Bezvadná komunikace, dobrá cena a rychlé dodání. Více než 100% spokojenost. Velmi rád se do tohoto obchodu opět vrátím.

• Zboží nezaslali a objednávku ani nevyřídili, pouze napsali objednávka přijata a doposud je nezpracovaná.

• Obchod vůbec nekomunikuje stačilo by aspoň kdyby napsali ze zboží nedorazí nebo není skladem

Dobrá komunikace, profesionální přístup, zboží ok,mohu jen doporučit.
    Děkuji

• NA DOTAZY NEREAGUJÍ, VYHÝBAJÍ SE ODPOVĚDI A ZBOŽÍ UVEDENÉ SKLADEM NEMAJÍ

• Příkladná komunikace

• rychlé a bezproblémové

• Píšou, že mají zboží skladem..
    • Nikdo neodpovídá na email
    • Pokud se dovolate předají prý.. Nic

V červnu 2020 jsme si objednal sekačku.
    Po měsíci mi zavolal, že sekačka nebude jestli počkám do ledna 2021
    Čekal jsem je březen 2021
    Psal jsem email.. Volal prostě žádná komunikace. Rozhodně nedoporučuji pokud chcete vidět své zboží.

• Vše proběhlo v pořádku

• Výborná komunikace, skvělé ceny, doprava zdarma, navíc velice ochotný řidič pan Růžička. Vřele doporučuji! Děkuji za skvělý obchod ❤️
    • Co řekli, platilo. Zboží je perfektní kvality.

Nic