• Žádná není
    • Opakovaná zkušenost, po objednávce zboží skladem jen potvrzení objednávky a po týdnu dotaz na termín dodání a už žádná komunikace... objednávka stornována... myslím, že kontrola z obchodní inspekce by tento obchod rozhÿbala...

• Klauni, v e-shopu dávají produkty jako "skladem" a nemají je, neodpovídají na telefon, neodpovídají na emaily... takoví podnikatelé by si měli nechat odebrat licenci .

• Vše proběhlo v naprostém pořádku, super cena, příjemná komunikace a rychlé dodání zboží zdarma. Byli jsme naprosto spokojeni a určitě doporučujeme!

Vstřícné jednání, rychlá domluva, spolehlivost. Paní velmi příjemná při telefonickém i osobním kontaktu.

• Na internetovou objednávku zboží, deklarovaného skladem, nikdo již druhý měsíc nereaguje. Telefon p. Růžička buď nezvedá nebo po zvednutí dělá, že hovor nebyl spojen a zákazníka neslyší.

• Nulová komunikace, zákazníky vždy rychle odbydou se slovy že nemají zrovna čas, ale že zavolají. Nikdy ale nevolají a s objednávkou nic nedělají. Nemají zájem objednané zboží odeslat.
  • Dobrý den, zboží zatím nedošlo a nevím proč, stále čekáme a moc mě to mrzí, nevím, co napsat, děkuji

• Nekomunikují jen slibují. Mě bylo řečeno, že balík je již na poště. A nikde nic. Můžou mi balík poslat, obratem půjde zpátky. Od tohoto obchodu nikdy více, ani špendlík nechci, ani zadarmo. A to se nebavím o zárukách na zboží, to ani náhodou.
    • Několikrát na obchod telefonický dotaz, proč potvrzená objednávka není ještě doručena. Po pěti týdnech objednávka zrušena obchodem s tím, že zboží není k dispozici, přestože nabídka byla na zboží "skladem". Prý neumějí při více objednávkách v systému upravit, že skladovací zásoba je vyčerpána. Domluvil jsem se, že budu dále čekat, přesto z důvodu asi mé nespokojenosti mi byla vystornována. I telefonické jednání bylo velmi nepříjemné.

• Žádná
    • Podvodné jednání

Zboží nebylo dodáno za objednanou cenu. Po telefonickém dotazu zástupce obchodu požadoval vyšší částku, než za kterou bylo zboží objednáno. Když jsem nesouhlasil, paní mi řekla, abych si zboží koupil jinde. Když jsem si přečetl
    recenze, tak případů jako můj, bylo několik desítek. Proto obchod nedoporučuji.

Velmi příjemné a rychlé jednání.

žádná reakce, žádná komunikace, zboží nedodáno, takovéto obchody by měli zablokovat

• Nekomunikují
    • V inzerci uvedeny 2 ks skladem , po objednání mi bylo sděleno že nemají ani kus.
    • Slíbeno že prý do měsíce bude. Ovšem až po urgenci ,z mé strany.
    • Ani po 3 měsících zboží nedodáno.
    • Po písemném zrušení objednávky , bez jakékoli reakce ze strany obchodu. Obj. stále v aktivním stavu.
    • Všem vřele doporučuji VYHÝBAT SE TOMUTO OBCHODU.

• Přišlo potvrzení objednávky.
    • Nekomunikují
    • Nedodržují smlouvu

Objednal jsem plotostřih Riwall. Tři týdny se nic nedělo. Když jsem jim volal kde je problém tak pokaždé byli mimo provozovnu ale že to hned prověří. Pak zas ticho po pěšině. Asi po pátém telefonátu paní řekla že zboží už mají skladem, ale že jim dodavatel zdražil a bude o 500Kč dražší a ať si je raději objednám jinde. Na všechny mé dotazy ohledně špatné komunikace a nedodržení objednávky byla jen jedna odpověď. To víte Covid.

• Dlouhé čekání nikdo se mi neozval ne zavolal.

• Zřejmě dočasný nesoulad informací o dostupnosti výrobku a potvrzení objednávky

Nejlepší obchod ve kterém jsem v poslední době nakupoval. Bezvadná komunikace, dobrá cena a rychlé dodání. Více než 100% spokojenost. Velmi rád se do tohoto obchodu opět vrátím.

• Zboží nezaslali a objednávku ani nevyřídili, pouze napsali objednávka přijata a doposud je nezpracovaná.

100% obchod,solidní jednání se snahou vyhovět zákazníkovi,velmi dobré ceny.Objednané zboží(travní sekačka) osobně doručí až do domu,předvedou,vysvětlí.Obchod s příjemnými lidmi mohu jen doporučit,škoda,že takových obchodů není víc.

• Komunikace, ochota, vstřícnost
    • Nízké ceny
    • Zatím nic

Od prvního kontaktu, vše standardně jak u všech objednávek přes internet. Stránky a nabízené produkty přehledné a označené s možností dodání, Akce, Slevy, Doprava, Cena, ....
    Kupoval jsem pergolu Palram sierra 3000 antracit 3 kusy. V nabídce měly s bílým polykarbonátem, ale v návodu jsem vyčetl, že se dělá i s Bronzovým odstínem. Hned druhý den po objednaní jsem volal do FOX techiky a zeptal jsem se o možnou změnu barvy krytiny. Pani Vondráčková mi nic neslibovala, jen že se zeptá dodavatele. Ani ne po hodinke mi volal pán Růžička, že to nebude problém i v barvě Bronz, ale bude to do týdne. Ptal jsem se i na možnosti spojení tohoto typu pergoly do jedné celku a p. Růžička my hned doporučil originální spojovací Kit. Přesně jak slíbil, do týdne mi celou moji objednávku přivezl pán Růžička osobně. Pomohl mi vyložit 3m krabice s tím, že když  by byla nějaká vada nebo poškozený díl mám jen napsat a poslat kód poškozeného dílu a oni ho hned pošlou na moji adresu. Bohužel  (naštěstí) jsem si to vyzkoušel a měl pravdu. Měl jsem zlomený plastový spojovací díl žlabu a do tři dnů jsem ho dostal poštou. Takže komunikaci, poradenství, ochotu a vstřícnost musím jen chválit.
    Za mne můžu jen DOPORUČIŤ.