Dne 4.4.2021 jsem objednal : Solární článek pro fotopast BUNATY, AC adaptér. Objednávka je potvrzena a evidována pod číslem 00002550 ze dne
    4.4.2021 Do dnešního dne to je 25.4.2021 objednané zboží nedorazilo!
    Nedorazila ani omluva, ani vysvětlení, proč objednané zboží nebylo dodáno. Jsem neustále obtěžován reklamou na výše uvedené zboží.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Solární články jsou bohužel zcela vyprodány. Náš team se snažil Vás kontaktovat, bez úspěchu. Omlouváme se za komplikace. fotopasti-bunaty.cz

Výhodou obchodu je okamžitá reakce na objednávku. Výborná komunikace se zákazníkem. Rychlost odeslání a dodání zboží. Velmi dobrá prezentace na internetových stránkách. Byl dodán přesný typ zboží dle objednávky.

• Vynikající tel. komunikace při výběru fotopasti i při následné technické podpoře při zprovozňování (GSM fotopast)

• Rychlost,spolehlivost

Byl jsem spokojen i později s poradenskou službou.

ochota vstřícnost rychlost dodání

naprosto profesionální přístup, plný servis , ochota okamžitě řešit jakýkoliv problém , každopádně odborníci na svém místě, doporučuji všem

Lithiové baterie GP nemají takovou životnost jakou obchod uvádí. Ve fotopasti vydržely 14 dní při nočních teplotách do -4°C. Tyto baterie nedoporučuji nakupovat.

• Nic jsem nenašel

Je malá a hodně mě překvapilo jak dobré fotky dělá.
    Dobrá cena k dobré fotopasti.
    Pevný materiál, jednoduchost v obsluze a český návod

• výborná komunikace
    • rychlost dodání

Velmi rychlé vyřízení objednávky

Telefonicky mi bylo doporučeno konkrétní zboží podle mých požadavků.
    Velice vstřícné jednání.

• rychle dodani

pokazde spokojen

• nedohledal jsem v návodu jakým externím zdrojem napájet, ani jakým adaptérem na 220v napájet

domnívám se, že adaptér na 220V by mohl být součástí nákupu, nebo by mohl být nabídnut(baterie nabídnuty jsou)

Zboží mi dorazilo v pořádku, ale normální smrtelník nemá šanci danou fotopast zprovoznit. musel jsem u sebe mát kolegu IT. Děkuji

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Děkujeme za Váš nákup. Chápu, že pro někoho může být nastavení složitější, ne všichni rozumíme všemu. Co pro Vás je složité, může být pro někoho jednoduché a zase naopak. K dispozici je hot line 601571036 od 9 do 17 hodin každý pracovní den. S technikem po telefonu vždy nastavíme fotopast i s člověkem, který nikdy neměl zapnutý počítač. Pokud s počítačem umíte základní věci, tak nastavení není složité a je velmi snadné, ale jak jsem psal chápeme, že né každý s počítačem pracuje. Pokud kdykoli cokoli budete potřebovat, zavolejte a pomůžeme Vám. Pro spokojenost každého zákazníka uděláme maximum!

• Rychlé jednání - komunikace se zákazníkem

• Seriózní jednání

• vše ok

zboží přišlo velice rychle. Pán mi po telefonu ochotně poradil s nastavením.

• Vše ok.