• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Po nastavení fotopasti a následném vypnutí a znovu zapnutí po mě chce fotopast heslo, při tom jsem žádné heslo nenastavoval. Dál jsem se nedostal, abych mohl posoudit kvalitu. Budu reklamovat.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Sám jste po telefonu nakonec uznal, že jste si fotopast zahesloval sám. Stačilo hned zavolat na naší hot line a vše bylo okamžitě vyřešeno. Nevím proč udělujete negativní komentář za svou vlastní chybu.

• poslali mi mail že když si objednám fotopast daji mi druhou zdarma bohužel ,příšla jedna.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Omlouváme se, ale Vašemu komentáři opravdu nerozumíme a bude to asi nějaké nedorozumění

Dne 4.4.2021 jsem objednal : Solární článek pro fotopast BUNATY, AC adaptér. Objednávka je potvrzena a evidována pod číslem 00002550 ze dne
    4.4.2021 Do dnešního dne to je 25.4.2021 objednané zboží nedorazilo!
    Nedorazila ani omluva, ani vysvětlení, proč objednané zboží nebylo dodáno. Jsem neustále obtěžován reklamou na výše uvedené zboží.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Solární články jsou bohužel zcela vyprodány. Náš team se snažil Vás kontaktovat, bez úspěchu. Omlouváme se za komplikace. fotopasti-bunaty.cz

• externí baterie není nijak chráněna proti vlivu počasí(možný zkrat při dešti) a připojovací kabel je krátký (cca 1m)pro použití fotopasti v přírodě.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

externí baterie , jedna jediná , žádná jiná nikde a nikdy není a nebyla dostupná , je to standartní baterie , kterou koupíte v mnoha obchodech po celé ČR a vždy bude jedna a ta samá! Tyto baterie používá tisíce spokojených zákazníků. Kabel je dodáván pouze v jedné standartní velikosti, opět musím zdůraznit, že to je všude stejné bez rozdílu k jaké fotopasti kabel je a kde se koupí,ale je to normální obyčejná dvoulinka kde proudí pouze 6V a jednoduše si každý kabel může prodloužit na jakoukoli vzdálenost .

• s fungováním obcodu jsem spokojen , se zakoupenou fotopastí nikoliv.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Nerozumíme Vašemu komentáři ! Vždyť jste si u nás žádnou fotopast neobjednal, ale pouze externí baterii a lithiové baterie. Nemůžeme za to , že Vám Vaše fotopast , kterou jste si koupil u někoho jiného nefunguje .