• Velmi ochotní poradit, rychlé odeslání
    • Nevolit Zásilkovnu - dlouhá dodací doba

• Seriózní obchod
    • Záruční oprava jedné zde zakoupené fotopasti byla opravdu blesková.

slíbili v letáku ještě jednu fast zdarma, ale zatím nic nedorazilo,ani se nemíní. Jinak past perfektně funguje, už vím, kdo mi permanentně sype odpad do popelnice, potají, ráno, v 5 56hod. Jsem nadšená!

• Velmi ochotná podpora - pomohli mi vybrat, vše vysvětlili, věděli o čem mluví.

perfektní obchod, velmi vstřícní lidé..

česká firma, skvělé jednání, ochota poradit vyhovět - mám opakovanou takovou zkušenost s Bunaty obchodem

rychlost dodání

nic

vše SUPER!!! rychlost, kvalita,komunikace

• Specializovaný obchod se skvělou poprodejní podporou.

Jestli hledáte nejlepší obchod na fotopasti, tak již hledat nemusíte, našli jste ho! :-)

rychlost vyřizování objednávek

• vše v pořádku jsem spokojený

Zboží odpovídá nabídce, rychlost vyřízení skvělá

• Druhý pracovní den jsem měla nákup doma

Nadmíru jsem spokojen

• Rychlost dodani

• rychlé doručení

• Vždy jsem byl spokojen. p.Bunaty je velice ochotný a pomohl mi řešit problémy se stávající fotopastí Ltl 5210MG,proto jsem si pořídil na jeho doporučení novou fotopast s GSM modulem
    • V propozici je uvedeno "Ke každé fotopasti BUNATY již v základní ceně obdržíte zcela zdarma bohaté příslušenství v ceně více jak 1200,- Kč, sd kartu s kapacitou více jak 8000 fotografií, základní sadu baterií, kovový box do kterého fotopast můžete uzamknout a chránit jí tak před odcizením a k fotopasti BUNATY s GSM modulem dostanete od nás zcela zdarma i dobijecí SIM kartu s kreditem 200,Kč." Nevím , zda to již neplatí, ale v balení nebyla SIM karta a také základní sada baterii. Chybí mi též dokumentace k SMS dálkovému ovládání.

Jsem však spokojený a těším se až fotopast nainstaluji

Vše OK, s dodávkou naprostá spokojenost.

Dne 4.4.2021 jsem objednal : Solární článek pro fotopast BUNATY, AC adaptér. Objednávka je potvrzena a evidována pod číslem 00002550 ze dne
    4.4.2021 Do dnešního dne to je 25.4.2021 objednané zboží nedorazilo!
    Nedorazila ani omluva, ani vysvětlení, proč objednané zboží nebylo dodáno. Jsem neustále obtěžován reklamou na výše uvedené zboží.

Reakce obchodu Fotopasti Bunaty

Solární články jsou bohužel zcela vyprodány. Náš team se snažil Vás kontaktovat, bez úspěchu. Omlouváme se za komplikace. fotopasti-bunaty.cz