• veľký sortiment
    • dobrá cena
    • ak mám záujem o tovar ktorý nie je na sklade, nemám možnosť si ho objednať a doručiť neskôr až bude k dispozíci

odporúčam

• Serióznost, rychlé jednání, spolehlivost!
    • 0-nula!

Doporučuji, mají skvělé ceny,jednání rovněž solidní. Kupoval jsem makroblesk "Viltrox jy 670 c" (pozn. c je pro canon, n je pro nikon!). Bezva cena a bezva funkce - zde pozor, u canoňáckého m akroblesku je rozdíl v ceně až 5.000,-Kč. Tedy, miluji takové obchody. Hezký den prodejcům tohoto kalibru!

• přehledná a široká nabídka zboží

jednoznačně doporučuji
    vzhledem k šíři nabídky, cenám, rychlosti a kvalitě dodání

• Velmi zajímavé ceny.

Spokojenost doporučuji

Dostupnost, rychlost, komunikace, ceny.

Zboží by došlo dříve, kdyby ho pošta doručila tak rychle, jak avizovala:)

• Komunikace s obchodem
    • Slušné ceny
    • Tento obchod jsem zvolil,protože zboží nikde jinde neměli

Perfektní obchod,trysková rychlost dodání zboží,komunikace s obchodem vynikající, z mého pohledu e-shop jak má být
    Všem doporučuji!

• Přehledný výběr. Dobré ceny.

• přehlednost
    • široká nabídka produktů
    • komunikace a zájem ze strany obchodu
    • dodací lhůty některých výrobků jsou dlouhé - až 21 dní, ALE u produktů je to uvedeno a obchod mě na tuto skutečnost upozornil po objednání mailem

nízké ceny, ale za cenu delší dodací lhůty některých produktů. Zboží ještě nedorazilo, ale s tím jsem počítal a je to několikrát uvedeno při objednávání. Komunikace obchodu OK, prozatím doporučuji a zatím nemám důvod na jakoukoli kritiku

• Levne zbozi ktere jde malokde sehnat
    • Netusim

Asi takhle: sel jsem do nakupu docela se smisenyma pocitama. Zaskocila me cena. Jelikoz co jsem hledal na netu tak nejlevnejsi eshop nabizel stejne zbozi za 270kc. U tady toho eshopu svitil napis vyprodej za 99kc. Rekl jsem si ze za 99 i kdyz prijde jen krabice s bramborem tak se to da jeste prekousnout. Nic takoveho se nestalo, zbozi prislo prakticky druhy den a vse jAk melo byt. Takze tento shop doporucuju vsem. Jasne jedna se o neoriginalni levnejsi verze ale ne kazdy si muze koupit drahou znacku. Majitelum bych chtel jen rict, ze by mohli vice zapracovat na reklame, respektive k jejich strankam jsem se dostal uplne nahodou po 2 dnech hledani. Takze jejich zbozi vyhledavace fulltextem moc nevidi..

• Požadované zboží jsem nesehnal jinde tak výhodně
    • dodací doba je delší

Zboží bylo poškozeno, nikoli ze strany obchodu. Komunikace pro vyřešení byla vynikající.

• dobré ceny, rychlost vyřízení
    • nevím

spokojenost

• velky vyber zbozi za rozumne ceny
    • zadne jsem "zatim" nenasel , problem byl jen ze do odeslani a komunikace vklouzl statni svatek :)

muj nazor je kladny :) a doporucuji (y)

V balíčku bylo jedno zboží chybné, prodejce se mnou komunikuje a domluvili jsme se ne výměně. Ostatní zboží sedí na fotoaparát, i když se nejedná o originál kusy k foťáku.

• Dobré ceny
    • Skromnější sortiment zboží

• V mailu s údaji s platebními údaji při platbě převodem chybí číslo účtu. To lze sice na stránkách dohledat ale nebudí to moc důvěru.

• dobré ceny, rychlé dodání
    • -

• Ceny, výběr

• Měl zboží které jsem potřeboval.
    • -----