Potřeboval jsem změnit fakturační údaje, ale nikdo neodpovídá a nekomunikuje na emaily.

• nízké ceny
    • nekomunikuje a dlouhé (pokud vůbec?) dodací lhůty

Poohlédnout se jinam.

• - zboží není ihned k dispozici
    • - absolutně bez komunikace s odkazem na problém s telefonem

- tváří se jako mega e-shop a s největší pravděpodobností jde o pouhé přeposílání zboží

Reakce obchodu Fobchod

Vážený pane, jedna položka skladem z Vaší objednávky byla skladem, druhá nikoli, proto jste musel čekat a byl jste na to řádně upozorněn v detailu produktu před nákupem spolu s okamžitým emailem ihned po potvrzení objednávky. Uznávám, že problém v komunikaci telefonem zde byl, proto jsem se pokoušel emailem reagovat ihned po Vašem dotazu a tak se také stalo.

• Nízké ceny
    • Zatím čekám

Zatím čekám jsem zvědav jak dlouho.

• nekomunikují - chtěla jsem zjistit aktuální stav objednávky, ale nezvedají telefony, na maily neodpovídají - nevím na čem jsem

tento obchod budí nedůvěru

• Nejsou
    • Všechny

Zatím nula

Reakce obchodu Fobchod

Hezký den, reverzní kroužek, který jste si objednal nebyl v době potvrzení objednávky skladem. Bylo to jasně ČERVENĚ uvedeno v detailu produktu s dodací lhůtou 14-21 dnů. Dále jste byl o této skutečnosti informován emailem ihned po potvrzení objednávky. Pokud to nejste schopen akceptovat, příště u nás prosím nenakupujte.

Děkujeme.
    Fobchod.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Místo krytky noname, kterou jsem si objednal přišla krytka s označením konkureční značky, nežli jakou mám. Takže naprosto nepoužitelné.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nekomunikujete,zboží jsem neobdržel ani po měsíci!!!!!!

• Potvrdili objednávku, ale zboží v následujících třech dnech neodeslali. Objednávku jsem zrušil, protože už by nedorazilo včas. Prodávájící se ani neomluvil.

• nedodání objednaného zboží

nic nekupovat

• objednané zboží nedorazilo

nedoporučuji

Reakce obchodu Fobchod

Dobrý den, některé zboží v našem e-shopu není skladem a tedy ihned k odeslání, což platí pro Váši objednávku. Toto zboží je řádně označeno a je u něj uvedena reálná dodací lhůta. Navíc Vám na email přijde zpráva o tom, že určité zboží není skladem a jeho dodání bude trvat déle. Do třetice je možné tuto skutečnost zjistit v administraci Vašeho uživatelského účtu.

Příště tedy prosíme o informování se skrz naši zákaznickou podporu, telefon, email, abychom předešli komunikaci přes recenze na Heuréce.

Děkujeme
    Fobchod