• Dobrá kva6

Slušné ceny, dobré doručení

Doporučuji.

Objednávka vybavená a tovar bol rýchlo dodaný. Absolútna spokojnosť

• Rychlé dodání a dobré ceny

• Z obchodu nakupuji již několik let a vždy jsem byla spokojená.

Rychlé dodání kvalitního zboží, doporučuji.

Náramek je opravdu krásný.

• Rychlé jednání

3 bodláky žluté barvy, byli zničené, nýbrž byli natlacene na krabici.

Maximálna spokojnosť s tovarom a rýchlosťou vybavenia objednávky

Vše ok, kvalita slaměných základů je vynikající!!(Pevné, dobře dělané a dobře balené na uskladnění)

V zboží mi chyběla jedna položka

velmi rychlé

• Rychle dodanie tovaru, som spokojna, aj s kvalitou

• Dorazí úplně jiné zboží. Než objednáte, budou vám volat i třikrát denně, pokud reklamujete, neozve se už nikdo!!!

Již nikdy více.

Reakce obchodu FLOR SERVICE

Dovolte mi nejprve vyjádřit naši upřímnou lítost v souvislosti s nedávným problémem, který zákazník při objednávce našeho produktu. Je nám velmi líto, že došlo k omylu při expedici, v důsledku čímž obdržel nesprávný produkt. Tento typ situace je pro nás velmi netypický a bereme ho velmi vážně.

Chci Vás ujistit, že ihned po obdržení Vašeho upozornění na nesprávný produkt jsme začali s procesem nápravy. Náš tým se snažil Vás kontaktovat telefonicky celkem osmkrát, aby se domluvil na nejlepším způsobu, jak situaci vyřešit. Bohužel, na tyto pokusy nebylo reagováno, nikdo telefon nezvedal, což zpozdilo celý proces. Jakmile jsme se ale spojili prostřednictvím emailu, bylo možné věc vyřídit.

Rád bych zmínil, že veškeré zpoždění v řešení vašeho problému nebylo způsobeno nedbalostí naší strany. Naopak, snažili jsme se aktivně komunikovat a vyřešit situaci co nejrychleji to bylo možné. Oceňujeme Vaši konečnou spolupráci prostřednictvím emailu, která nám umožnila situaci vyřešit, nicméně způsobila zpoždění.
    Nechápu přímo Vaši recenzi, jelikož ihned byla reklamace uznána a od 2 pracovního dne správné zboží připraveno na odeslání, nakonec odeslána 3 pracovní den po reklamaci, podle trackingu doručen 4 pracovní den po reklamaci.

• rychlost dodání

rychlost ,spolehlivost děkuji

Zboží mi bylo doručeno v krabici ,která sotva držela pohromadě Zboží ve vnitř nebylo zajištěno proti pohybu, sušené květiny byly úplně rozmlacene. Již nikdy u vás objednávat nebudu. Nedoporučuji!!

Reakce obchodu FLOR SERVICE

Toto nás velmi mrzí, nicméně žádnou reklamaci jsme od Vás neobdrželi, zásilka obsahovala věnce a dřevěné výseky, sušené květiny v této objednávce nevidím.

vše v pořádku