• množství náhradních dílů i na poměrně staré zařízení
    • nabídka jak OEM tak druhovýroba
    • rychlé doručení a dobré ceny
    • návod na opravu musím najít většinou na netu, ale to je pochopitelné, přidávat štosy papírů asi není ani ekonomické ani ekologické

Sháněl jsem lepící těsnění na telefon a tady bylo za bezkonkurenční cenu a to jak originální díl, tak ještě levnější druhovýroba. Skladem jsou i náhradní díly na mnohem starší telefony, zásilku jsem pak dostal do dvou pracovních dní. Nebyl to můj první nákup na fixservisu a určitě ne poslední!

• poměr cena/výkon

• Příznivý poměr cena/kvalita dílů (Apple)
    • Bezproblémová reklamace, když na ni dojde
    • Deklarovaný stav skladem nezřídka nesedí
    • Nedostatečná pružnost obchodu - u objednávek zaplacených kartou nelze provést dodatečné úpravy s následným vyrovnáním ro
    • U aktuální objednávky velké zdržení dodávky navzdory deklarovanému termínu odeslání

• Dobrý výběr
    • Rozumná komunikace
    • Delší dodací lhůta i přes ujištění, že bude kratší

• Snad nejlepší a nejspolehlivější dodavatel na CZK/SK trhu. Chápou, že na nich stojí reputace nespočtu firem a opravdu vás ani vaše zákazníky nemíní zklamat. Jsem rád, že jste naším dodavatelem právě vy. Super práce! ‍

kvalita a rychlost

• Super , zboží bylo doručeno rychle , bez problémů , zboží je plně funkční , dobře zabaleno

Zboží dorazilo v pořádku a i když byl problém s tím, že zboží nebylo na skladě, bylo rychle doskladněno a dorazilo rychle.

perfektni ceny kvalitni díly a rychle doručeni naprosta spokojenost

• Ok
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

'

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení. Vaše názory jsou pro nás důležité a pomáhají nám vylepšovat naše služby.

Rádi bychom Vám také zdůraznili, že pokud máte jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo objednávek, náš zákaznický servis je k dispozici emailem nebo prostřednictvím chatu na našem webu, kde jsou naši ochotní kolegové připraveni pomoci Vám s jakýmkoli typem požadavků.

• rychlé dodání zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Věříme, že zavítáte opět na naši stránku a pozitivní hodnocení Vám opětovně potvrdíme.

• popis , rychlost dani

Vážený zákazníku,

Objednávky přijaté do 13:00 expedujeme v daný pracovní den, aby je přepravní společnosti mohli doručit následující pracovní den.

Zároveň, pokud máte jakékoli dotazy k produktům nebo objednávkám, náš prozákaznický servis pracuje v plném režimu a v případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří vám rádi pomohou.

Superrrrrrrr

S pozdravem tým Fixshop.cz

Zboží bylo v době nákupu skladem, 5 kusů , slibované odeslání druhý den . Objednáno 8.5.
    V realitě ale kus na skladě nebyl, dodat 1 kus na dkald trvalo do 10.5. , zboží dorazilo 13.5.

Vážený zákazníku,

Děkujeme vám za vaše pozitivní hodnocení. Vaše názory jsou pro nás důležité a pomáhají nám vylepšovat naše služby.

Objednané zboží jsme měli skladem s dostupností do 2 pracovních dnů. Informace byla napsána také v notifikačním emailu. Je dost možné, že jste si danou informaci nevšimli.
    Objednáno 08.05.2024. Zboží z externího skladu přeskladněno 09.05.2024, expedice 10.05. a doručení 13.05. (protože o víkendu kurýři neexpedují).

Rádi bychom Vám také zdůraznili, že pokud máte jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo objednávek, náš zákaznický servis je k dispozici emailem nebo prostřednictvím chatu na našem webu, kde jsou naši ochotni kolegové připraveni pomoci Vám s jakýmkoli typem požadavků.

S pozdravem tím Fixshop.cz

• Ma dobri viber

S pozdravem tým Fixshop.cz

• Doporučuji. Obchod jak má být.
    • Nemáte obchod v ČR :-)

Jsme nad míru spokojeni. Skvělá komunikace, rychlé doručení. Velký výběr komponentů. Děkujeme.
    Vágner pool s. r. o.

S pozdravem tým Fixshop.cz

• Spoustu dílu na mobilní telefony