• Příznivý poměr cena/kvalita dílů (Apple)
    • Bezproblémová reklamace, když na ni dojde
    • Deklarovaný stav skladem nezřídka nesedí
    • Nedostatečná pružnost obchodu - u objednávek zaplacených kartou nelze provést dodatečné úpravy s následným vyrovnáním ro
    • U aktuální objednávky velké zdržení dodávky navzdory deklarovanému termínu odeslání

• Dobrý výběr
    • Rozumná komunikace
    • Delší dodací lhůta i přes ujištění, že bude kratší

• věci inzerované skladem nemusí být skladem
    • zavádějící a nedodržené termíny, dlouhá expedice
    • slovenský eshop

Při objednání i v emailu rekapitulace vše skladem. Poté info, že vlastně skladem není. Naskladněno 4. pracovní den, poté email, že expedice potrvá ještě další 2-4 pracovní dny. Přitom na webu komunikována expedice následující prac. den u skladových produktů při objednávce do 13h. Takže je týden po objednávce a zboží ani není expedované.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží prezentují jako skladem, přitom fyzicky nic nemají a objednávají na aliexpress v případě objednávky
    • komunikace vázne, na peníze zpět jsem čekal několik dní

Klasicky podvodný eshop, za mě se jim vyhněte mílovými kroky.

• Snad nejlepší a nejspolehlivější dodavatel na CZK/SK trhu. Chápou, že na nich stojí reputace nespočtu firem a opravdu vás ani vaše zákazníky nemíní zklamat. Jsem rád, že jste naším dodavatelem právě vy. Super práce! ‍

Je to podvod. Na webu uvádí, že to mají skladem ale do 12ti dnů nic neposlali. Když jsem s nimi mluvil telefonicky tak mi tvrdili, že to mají skladem, ale že to nemůžou poslat. Objednávku jsem zrušil a domluvil se s nimi, že vrátí peníze. Na vrácení peněz chtějí 7dnu. Snad přijdou zpátky.

• Absolutní nekomunikace
    • Zboží bylo zaplaceno a stále nedorazilo, doručení mělo být do 2-4 pracovních dnů, objednávala jsem 31.5 zboží nikde, peníze nikde a nikdo nekomunikuje.
    • Podvod

Podvod. Zboží zaplatíte převodem a akorát přijdete o peníze a zboží nikde.

• Napsali, že budou zjišťovat a doteď žádné informace

kvalita a rychlost

• Super , zboží bylo doručeno rychle , bez problémů , zboží je plně funkční , dobře zabaleno

Zboží dorazilo v pořádku a i když byl problém s tím, že zboží nebylo na skladě, bylo rychle doskladněno a dorazilo rychle.

perfektni ceny kvalitni díly a rychle doručeni naprosta spokojenost

• Slovenský eshop se špatnou kvalitou zboží

Byl nám dodán displej na Pixel 6 PRO, typ Amoled.
    I přes cenu shodnou s originály vykazoval díl konstukční vadu. Byl špatně přilepen LCD na dotykové nosné sklo. Ihned po montáži se rozlepoval od vrchní hrany, což způsobilo mapu na LCD.
    Reklamace byla zamítnuta z důvodu montáže. Vadou se nikdo nezabýval.

Objednal jsem displej, který měl být Originál Refurbished, místo toho mi však přišlo něco zbastleného, chyběl závit pro jeden šroubek ze zadu displeje a nešel vůbec zacvaknout do housingu telefonu. Jsem zklamaný a kamarádka, která se těšila na opravený telefon taky. Nemohu obchod doporučit. Nejspíš se jedná o nějakou levnou čínskou kopii, kterou by mi byla hanba prodávat jako originální zrenovovaný díl!

• Ok
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

'

Reakce obchodu FixShop

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení. Vaše názory jsou pro nás důležité a pomáhají nám vylepšovat naše služby.

Rádi bychom Vám také zdůraznili, že pokud máte jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo objednávek, náš zákaznický servis je k dispozici emailem nebo prostřednictvím chatu na našem webu, kde jsou naši ochotní kolegové připraveni pomoci Vám s jakýmkoli typem požadavků.

S pozdravem tým Fixshop.cz

• rychlé dodání zboží

Reakce obchodu FixShop

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Věříme, že zavítáte opět na naši stránku a pozitivní hodnocení Vám opětovně potvrdíme.

S pozdravem tým Fixshop.cz