• Obchod nabízí zboží, kter potom nedodá

• Nabízejí něco, co nemají

Objednané zboží jsem neobdržel. Obchod mne informoval o nedostupnosti zboží, ale stále ho nabízí.

• Obchod nabíuzí zboží, které potom nedodá

Zboží nebylo doručeno, v době objednání i v době psaní recenze ho obchod nabízí jako skladem.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží nikde, obchod neodpovídá

Objednáno před 6ti dny, doposud nepřišlo, žádná zpráva o stavu mé objednávky.

• 25.3 jsem platil objednávku, 2x jsem si kontroloval v internetovém bankovnictví jestli jsem někde neudělal chybu a do dnešního dne nemám žádné info o stavu objednávky. Zato už mi přišly dva emaily abych ohodnotil nákup :D

Reakce obchodu fitness13.cz

Dobrý den, chyba je na naši straně a nechci se na nic vymlouvat. Je jen škoda, že jste se nám vůbec neozval a nezeptal na stav objednávky. Doufám, že cena 550,- Kč za Extrifit Agrezz 20x20g aspoň trošku potěšila.

• Zbozi

Zbozi pri objednavani skladem pak vam za 2dny poslu email ze cast zbozi neni skladem

• dlouhá doba dodání
  • vzhledem k nedostatku objednaného zboží na skladě,jsem se neopovážil poslat peníze předem a tudíž k objednávce nedošlo...

• Žádné info o objednávce

Ani po 10 dnech jsem nedostala informaci o stavu mé objednávky, už zde nikdy nakupovat nebudu

Reakce obchodu fitness13.cz

Hodnocení není pravdivé, neboť jsme ihned po obdržení objednávky poslali zákazníci mail, na který však dosud nereagovala.

ybozi ještě nedorazilo a uz je to osmi den

Reakce obchodu fitness13.cz

Hodnocení není pravdivé, neboť jsme ihned po obdržení objednávky poslali zákazníci mail, na který však nereagovala.

• Přišlo zboží , které jsem neobjednala

• Nelze platit kartou
    • Stav zásob v obchodě neodpovídá stavu zásob na skladě

Zboží mi bylo doručeno za týden

Peníze poslány a zboží nikde

• překvapení při otevření balíku
    • komunikace
    • neaktuální zboží na webových stránkach
    • zaslané příchutě neodpovídají objednávce

po ujasnění mailem, jaké zboží vlastně mají na skladě jsem si vybral(zbozi objednane pres web uz bylo vyrazeno).
    behem tydne jsem se opet pres email(2x) snazil zjistit, co se stalo s mou objednavkou - zadna odpoved
    o tyden pozdeji mi bylo sdeleno, ze jsem zadny takovy email neposlal a me zbozi bude odeslano
    Po prevzeti baliku jsem zjistil, ze neodpovidaji prichute. Po stiznosti jsem dostal odpoved, ze mnou objednane prichute z webovych stranek od vyrobce ani nedostali(wtf), tak mi poslali jine.
    U jedne polozky dokonce ani nemam pravdu => poslali spravne(na fotku nespravneho zbozi uz odpoved neprisla)
    Bylo mi nabídnuto zbozi vymenit(to o kterem jsem "nelhal" :D) nez cekat dalsi dva tydny, tak jsem si to vsechno radsi nechal.

• nevím
    • prodává prošlé zboží

nevím

• Neaktualizování webových stránek, aby byli vidět věci které jsou skladem a které ne

nepřišel email o tom, že objednané věci nemají dorazil i přesto, že mi bylo do telefonu řečeno, že mail poslali. Chtělo by to zlepšit komunikaci se zákazníkem.

• doprava
    • komunikace

• neaktualizuje nabídku a je tím zavádějící.

chování slušné, ale zbytečně člověk ztrácí čas tím, že objednané zboží nemají.