• nenašla jsem žádné výhody obchod se chlubil lepší cenou ale zboží neměl skladem i když na stránkách uváděl, že produkt má
    • špatná skladová dostupnost - na stránkách tvrdí, že zboží má, ale nakonec napíše že zboží není ani u výrobce

Obchod mě nepřesvědčil, že bych u nich měla ještě nakoupit. Po 4 dnech mi napsali, že zboží nemají a není ani u výrobce. To mohli zjistit dříve než po 4 dnech kdy zákazník čeká na dodání zboží.

• - Žádné
    • - Nabízí i to co nemá
    • - Neinformuje seriozně

Nedoporučuji !!!
    Objednával jsem si iontový nápoj pro děti s malinovou příchuti, kterou pak neměli.
    Nabídli mi jinou příchuť, ale zapomněli mi říct, že tato už není vhodná pro děti.
    Přípravek jsem musel vyhodil. Velice neseriozní nákup od začátku do konce.

potřeboval jsme to před dvouma tejdny ...

• špatná komunikace se zákazníkem

prostě nedoporučuji

Zboží dorazilo skoro po měsíci z důvodu nedostatku jedné objednané položky - fitness tílka. Po převzetí balíku jsem zjistila, že tílko je o dvě velikosti menší. Nicméně musím pochválit komunikaci ze strany obchodu - vše jsme vyřešili ještě ten den a peníze mi byly vráceny.

• napsal jsem jasně, že chci chrániče v černé barvě, poslali mi sms že si je mám vyzvednout na prodejně, ale když jsem tam dorazil, snažili se mi prodat reflexní zelené. na to nemám čas ani náladu a není to profesionální jednání.

Reakce obchodu fitness13.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Jen Vás musím trochu poopravit, ve Vaši poznámce bylo, že chcete chrániče v nějaké "pánské" barvě. My jsme Vám nabídli barvu zelenou v domnění, že to pánská barva je. Nemyslím si, že by to nebylo profesionální. Pěkný den.

• zboží bylo poškozené - jedna tuba byla prasklá a vytekla,takže ostatní tuby byly zalepené - musel jsem je všechny mít.O jednu dávku jsem přišel.

Bohužel dodávka byla poškozená a čekací doba dost dlouhá.Je mi líto ale byl jsem zklamán.

• Zboží uváděné jako skladem nebylo dostupné.

• - vše dobře tříděno
    • - vysvětlení odborných pojmů i pro začátečníka
    • - inzeruje zboží, které není skladem a nikde na to není zákazník upozorněn
    • - pomalá reakce na objednávku ( za týden mě mailem upozornili, že některé zboží nemají a ani ho iž nemohou sehnat )

- přehledný obchod, ale špatná komunikace

Opět další obchod kde svítí všude skladem a není to pravda.

Reakce obchodu fitness13.cz

Dobrý den. Nevím, jak jste přišel na to, že už toto zboží mít nebudeme. Máme skladem všechny příchutě. Každopádně máte pravdu, v době Vaši objednávky jsme požadovanou příchuť neměli... byla na cestě k nám.