• Přijde automatický email s informacemi kde a jak zaplatit
    • Nekomunikace
    • Žádná reakce na dotaz jak to vypadá s objednávkou
    • Přes měsíc čekání a zboží nikde

Vzhledem k tomu, že to nebyla moje první objednávka z tohoto obchodu, mě napadlo si zkontrolovat co už jsem objednávala dřív s tím co jsem objednala nyní. Je to úplně jiný formát, takže podám trestní oznámení.

Psala jsem email v červenci na urgenci, začátkem srpna a nyní, zkoušela volat a nikdo nezvedá.

Zboží jsem objednala a rovnou zaplatila dne 18.7.2022. Jediné co mi z obchodu přišlo, bylo že objednávka byla přijata. Jejich automatický email - O dalším průběhu zpracování objednávky Vás budeme v co nejkratší možné době informovat se bohužel nezakládá na pravdě. Do této chvíle - je to skoro měsíc - nikde nic. Objednávka byla v hodnotě 2.580Kč, což není zase tak úplně málo peněz. Psala jsem email s dotazem, jak to vypadá, ovšem opět bez odpovědi. Jsem velmi zklamaná. A pokud nebudu mít zboží budu to nucena řešit dál.

-velmi dobré ceny, výběr produktů, rychlé dodání

Kupovat si produkty od vás je zkrátka horror ! Čekám už přes měsíc na dodání zaplaceného zboží !

Nákupy produktů v akci a to velmi výhodně, zboží bylo doručeno během 2 dnů

Už týden čekám na zboží - 1ks

• Jsem naštvaná. Jindy dodání hned, teď po týdnu bez zboží. Nikdo nereaguje ani nekomunikuje. Zboží zaplaceno převodem.

Reakce obchodu Fitness24.cz

velmi se Vám tímto omlouvám za chybu na naší straně. Předávám Váš podnět kolegyni, aby jej obratem vyřešila k Vaší plné spokojenosti.

S omluvou a přáním hezkého dne

Fitness24.cz

10.7.2022 jsem učinil objednávku, placeno převodem.
    14.7.2022 mi poslali z Fitness24 mail, že je zásilka odeslána.
    Na sledování zásilky je ale pořád stejná věta: "Čekáme na přijetí zásilky do přepravy".
    Tedy zřejmě zboží nebylo odesláno, jen přepravní kód dopravci.
    Žádný mail s vysvětlením, proč se zásilka pozdržela.
    24.7.2022 jsem psal na Fitness24 mail s dotazem, co je s mým zbožím, reakce žádná.
    Dnes jsem tam od rána asi 6.krát volal, nikdo mi telefon nebere.
    Nemám zboží, ani peníze, komunikace na nule.
    V minulosti jsem učinil několik objednávek, problém nikdy nebyl, nyní mě to až zaráží.
    Takže nákup na zdejších stránkách nedoporučuji, a když už, tak si nechat poslat na dobírku, neplatit nic předem.

Reakce obchodu Fitness24.cz

děkujeme za podnět a omlouváme se za vzniklý problém.

Vaši zásilku v systému evidujeme jako ztracenou nebo poškozenou. Kolegyně Vás bude obratem kontaktovat s návrhem na vyřešení reklamace včetně nabídky kompenzace. Věřím, že dokážeme problém vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Za vzniklou komplikaci a prodlení se Vám ještě jednou velmi omlouvám.

Fitness24.cz

Dodáno ve slíbeném termínu, bez poškození.

• Nekomunikují. Žádná reakce na e-maily. Telefon nezvedají.

S omluvou a přáním hezkého dne

Fitness24.cz

• Čerstvé produkty s dlouhou dobou trvanlivosti

• vše je bez problému

Super rychle dodání i příznivá cena

• JEDNA VELKÁ HRŮZA .

• dobrá kvalita za super cenu, rychlé dodání
    • neznám žádnou

kupuji od nich jeden určitý produkt, vždy se mi ve správný čas připomenou, že by mi už mohl dojít. Je to pro mne spolehlivý obchod za dobrou cenu.

• Solidní jednání ,vracím se opětovně

Objednávala jsem poprvé,zatím jsem spokojená

• Dne 23.4.2022 mi potvrdili přijetí peněz za objednávku a zároveň mě informovali o expedici zboží, to však stále nedorazilo. Měla jsem zboží, jako dárky - jsem nucena koupit jiné. Nemám zboží, ani peníze a na dva mé emaily s dotazem, kde je problém nikdo nereagoval.
  • Objednavka z 9.2., telefonuji a nikdo to nebere

Hezký den,
    omlouváme se za dlouhý termín dodání a vzniklé nedorozumění. Vaše objednávka obsahuje produkt, který je nabízen v rámci rezervační před-objednávky. Vzhledem k tomu, že jde o produkt, který bývá velmi často vyprodaný a nedostupný, nabízíme našim zákazníkům možnost, tento produkt si rezervovat. Tato nabídka je vzhledem k dlouhé dodací lhůtě zvýhodněna a cenově kompenzována akční nabídkou, kterou jste rovněž využila.

Velmi nás to mrzí, ale nedokážeme v dnešní době, kdy jsou celé dodavatelské řetězce narušeny, zajistit daný produkt dříve, než je avizováno. Pokud nadále nechcete nebo nemůžete na naskladnění zásob čekat, můžete svoji objednávku kdykoliv zrušit. Rezervovaný produkt tak bude uvolněn dalším zájemcům. Stejně tak Vám dokážeme nabídnout jakýkoliv alternativní produkt, který avizujeme jako skladově dostupný.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace a tuto mimořádnou čekací lhůtu.

• žádná
    • naprostá neschopnost

Naprostá tragedie, objednáno 28.3. Poté mi 5.4. přišel email, že zboží je připraveno k expedici a do dnešního dne nic nepřišlo.

Hezký den,
    omlouváme se za dlouhý termín dodání a vzniklé nedorozumění. Vaše objednávka obsahuje produkt, který je nabízen v rámci rezervační před-objednávky. Vzhledem k tomu, že jde o produkt, který bývá velmi často vyprodaný a nedostupný, nabízíme našim zákazníkům možnost, tento produkt si rezervovat. Tato nabídka je vzhledem k dlouhé dodací lhůtě zvýhodněna a cenově kompenzována akční nabídkou, kterou jste rovněž využil.

Fitness24.cz

• Komunikace s obchodem dobrá, ale co bych vytkla: zaplatila jsem si doručení poštou z nějakého důvodu. Zásilku mi ale bez ohledu na to poslali přes GLS a musela jsem se pracně domlouvat s kurýrem o místu doručení.
    • Dodací lhůty jsou docela dlouhé na to, že moje objednané zboží měli mít na skladě.

Hezký den,
    děkujeme za referenci. Velmi se omlouváme, chyba s volbou přepravce skutečně vznikla na naší straně.

Pokud jde o dodací lhůtu, objednávka byla vytvořena v pátek již po naší pracovní době. Nejbližší možný termín pro expedici tak vzhledem k víkendu mohl být až v pondělí (dodání v úterý). V tomto případě bohužel termín dodání nedokážeme zkrátit. :(

Ještě jednou děkujeme a omlouváme se za vzniklou chybu.