Zboží zatím nedorazilo. Uhrazeno 29.3.,dnes je 6.4. Žádná zpráva od prodejce zda byla už moje zásilka vyexpedována nebo ne. Na dotaz emailem žádná odpověď.
    Nakoupila jsem zde už v minulosti a byla spokojená, ale teď nevím, jestli tady ještě někdy nakoupím. U produktů bylo uvedeno,že je mají skladem, takže ta dodací doba je fakt dlouhá. Podle toho dávám hodnocení....

Hezký den,
    omlouváme se za dlouhý termín dodání a vzniklé nedorozumění. Vaše objednávka obsahuje produkt, který je nabízen v rámci rezervační před-objednávky. Vzhledem k tomu, že jde o produkt, který bývá velmi často vyprodaný a nedostupný, nabízíme našim zákazníkům možnost, tento produkt si rezervovat. Tato nabídka je vzhledem k dlouhé dodací lhůtě zvýhodněna a cenově kompenzována akční nabídkou, kterou jste rovněž využila.

Velmi nás to mrzí, ale nedokážeme v dnešní době, kdy jsou celé dodavatelské řetězce narušeny, zajistit daný produkt dříve, než je avizováno. Pokud nadále nechcete nebo nemůžete na naskladnění zásob čekat, můžete svoji objednávku kdykoliv zrušit. Rezervovaný produkt tak bude uvolněn dalším zájemcům. Stejně tak Vám dokážeme nabídnout jakýkoliv alternativní produkt, který avizujeme jako skladově dostupný.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace a tuto mimořádnou čekací lhůtu.

Fitness24.cz

• zboží jsem objednala, částku poslala A balíček nikde. Nikdo nezvedá telefon A na e-mail též nikdo neodpovídá. Nikdy jsem neměla problem, vždy jsem měla zboží do druhého dne.jsem hodně zklamaná.

Zboží jsem objednával před 8 dny a stále nedorazilo. Bylo vedeno "skladem". Po 5 dnech ( mezitím jsem se jim 4x snažil neúspěšně dovolat) mi přišel mail, že zboží je připravováno k expedici, od té doby nic, stále čekám na doručení.

• nevrátí peníze zpet po tom co stornujete objednávku

Reakce obchodu Fitness24.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Bohužel jsme v tomto případě trochu nevinně.

Objednávku jste vytvořila 17.2.2022 (již po pracovní době) na produkt, který byl a stále je avizovaný jako nedostupný. Námi jste byla kontaktována s touto informací v nejbližším možném termínu a poté jste objednávku zrušila. Objednávka byla z naší strany stornována a byl zadán příkaz k reverzaci prostředků na Vaši platební kartu. Vzhledem k tomu, že jste platbu realizovala z Kreditní (úvěrové) karty, vrácené prostředky byly nebo budou připisovány zpět na tuto kartu. Bohužel není v našich silách uspíšit reverzaci prostředků dříve. Vždy to závisí na typu karty (debetní vs. kreditní), jejím vydavateli a Vaší bance. Takové zpracování není z naší strany možné během víkendu a ani mimo pracovní dobu.

Děkuji za pochopení a ještě jednou se Vám omlouvám za komplikace, které Vám tímto mohly vzniknout.

V případě požadavků jsme Vám samozřejmě v pracovních dnech plně k dispozici.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu

Fitness24.cz

S obchodem Fitness 24 jsem byl vždy 100% spokojen. Jen poslední zásilka se někde zatoulala. Doufám že dorazi.

Hezký den,
    děkujeme za zprávu a objednávku. Vaši zásilku jsem prověřila a zřejmě byla odeslána na špatné depo, kde je uložena. Obratem Vám tedy vyexpedujeme zásilku novou. Ta by Vám měla být doručena zítra.

Za vzniklé prodlení a případné komplikace se Vám tímto velmi omlouvám.

Děkuji za Vaši trpělivost a pochopení.

• Dobrá komunikace
    • Ochota
    • Příznivé ceny

• o.k.
    • o.k.

• Výhodné nabídky 1+1 zdarma + sleva

Zejména chválím spalovač tuku pro ženy Pyrolis Sport, obvzlášť instantní nápoj před cvičením, zvýšená energie a lepší výkon byl znát. Celkově mnohem menší únava po cvičení.

• Výborná komunikace

• Zboží dorazilo v pořádku.

• dodání zboží do 24 hodin?, těžko

Reakce obchodu Fitness24.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost u poslední objednávky, kterou jste vytvořil. Vaše objednávka bohužel obsahovala produkt, kde byla uvedena pozdější skladová dostupnost. Bohužel aktuální situace ve světě je taková, že distribuční kanály jsou značně narušené a naskladňování nových zásob trvá déle a i samotná skladová dostupnost je nejistá.
    Vzhledem k tomu, že u nás máte poměrně dlouhou nákupní historii, která byla předpokládám bez podobných problémů, pevně věřím, že se v tomto případě jednalo o ojedinělý případ, který byl hodnocen negativně.

Za vzniklé prodlení a komplikace se Vám ještě jednou omlouváme.

Fitness24.cz

• Snažím se se dovolat, číslo tam máte na hovno, od 28.12cekam na balík a ani nereagujete na emaily na co jste si vůbec něco zakládali??, otřesný .... děs

Reakce obchodu Fitness24.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s nákupem. Vaše objednávka byla vytvořena 28.12.2021 (den inventury, navíc mimo běžnou pracovní dobu), kdy následoval víkend a následující sváteční dny volna. Vámi poptávaný produkt byl v tu dobu nedostupný a byl vyprodán. Mimo pracovní dobu nedokážeme reagovat na Vaše emaily nebo pokusy o telefonický hovor, stejně tak nedokážeme expedovat nedostupné produkty. To bohužel stále není v našich silách.

Věřím však, že jakákoliv další zkušenost s našimi službami bude pro Vás zcela pozitivní, stejně jako u většiny jiných zákazníků.

Děkujeme za pochopení.

• Rychlost,cena,kvalita.

V obchodě nakupuji pravidelně, dobrá komunikace, rychlé dodání.

Nevýhody 0

• Super jednání