• Po druhé za sebou mi nic nepřišlo.

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se, ale Vámi poptávaný produkt avizujeme jako dlouhodobě skladově nedostupný s pozdějším termínem naskladnění. Tento termín se může na základě situace na trhu měnit. Tuto informaci uvádíme i v detailním popisu produktu.

V případě, že nechcete nebo nemůžete na pozdější naskladnění nadále čekat, doporučujeme zvolit alternativní produkt. Tuto nabídku jsme odeslali také na Váš email.

Kolegové se Vás v této věci pokusí opětovně kontaktovat v pondělí a ověří i termín naskladnění u výrobce. Bohužel tím, že došlo k odchodu Velké Británie z jednotného trhu EU, jsou dodávky z této oblasti nepravidelné a značně komplikované. To se týká i Vámi poptávaného produktu. Z tohoto důvodu dochází k častým výpadkům v dříve stabilních zásobách.

Za vzniklé komplikace a prodlení se ještě jednou velmi omlouváme.

Fitness24.cz

Bohužel,prudukt zakoupený 30.12. Do dnes nedorazil,10.1.2023 .U zboží bylo napsáno 2.1.skladem,potom 5.1.skladem..ted je 13.1.skladem.Na emaily nereagují. Objednávku jsem zrušil a zakoupil jinde.Jako dlouholetý zákazník jsem zklamaný.

Reakce obchodu Fitness24.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Velmi se omlouváme, ale Vámi poptávaný produkt avizujeme jako dlouhodobě skladově nedostupný s pozdějším termínem naskladnění. Tento termín se může na základě situace na trhu měnit. Tuto informaci uvádíme i v detailním popisu produktu.

Za vzniklé komplikace a prodlení se ještě jednou velmi omlouváme.

• Žádná komunikace
    • Zboží nedorazilo
    • Telefon nikdo nebere, na maily neodpovídají
    • Zásilku jsem platila předem, přišla jsem tedy o peníze

Naprosto nedoporučuji tento obchod. V minulosti jsem tu kupovala proteiny pravidelně a vše bylo bez problému. Nyní jsem tvrdě narazila. Normálně jsem provedla objednávku a zaplatila kartou. Je to již deset dní. Přišly mi maily o akceptaci objednávky a potom, že odesílatelem byla zásilka připravena k expedici. Na portálu PPL je ale po rozkliknutí vidět jen, že je přeprava objednaná a vygenerovaný štítek. PPL stále čeká na přijetí zásilky. Nikdo nic neposlal, na emaily nereagují a telefon nezvedají. Peníze mám fuč, zboží nemám.
    Budu vše řešit přes ČOI, okrádat se nenechám.

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za vzniklý problém a možnou nedostupnost na telefonu v posledních dnech před Vánoci. Aktuální počet požadavků je v tuto chvíli skutečně enormní a mrzí nás, že u Vašeho požadavku došlo k nějakému problému. Zároveň v důsledku zvýšeného objemu zásilek v přepravě, může také docházet k prodlevách v doručení.

Objednávku vytvořenou dne 9.12. (s úhradou 13.12.) jsem kontroloval a byla expedována v ten samý den. Systém PPL tuto zásilku ale skutečně eviduje zvláštně. Je zde možné poškození nebo ztráta zásilky. Obratem na tuto přepravu podáme reklamaci.

Kolegové Vás budou zároveň kontaktovat ve věci reklamace (odeslání nové zásilky vs. vrácení platby) k Vaší plné spokojenosti.

Za vzniklé komplikace a chybu při dodání se ještě jednou omlouváme.

Fitness24.cz

• Po zaplacení převodem se už týden nikdo neozval.

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouvám se Vám tímto za nedorozumění.

Vaše objednávka obsahuje produkt, který avizujeme jako nedostupný, resp. s pozdější skladovou dostupností. Tuto informaci uvádíme přímo u produktu, ale zaslali jsme Vám ji také v potvrzujícím emailu. Netušili jsme, že jste tuto skutečnost nezaznamenal.

Pokud o daný produkt nemáte nadále zájem, resp. nechcete na jeho skladovou dostupnost čekat, kontaktujte nás prosím s požadavkem o zrušení objednávky. Obratem vše zařídíme.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo přání nás neváhejte kontaktovat.

Za vzniklé nedorozumění se Vám ještě jednou velmi omlouvám.

• Ziadna
    • Ignoracia a ziadna komunikacia.

Dna 9.11.2022 som objednaval tovar, zaplatene online. Tovar mal byt naskladneny 11.11.2022. Tovar ani ziadna odpoved z eshopu nedorazila. Dna 23.11.2022 som poziadal o stornovanie objednavky a vratenie penazi, do dnesneho dna 6.12.2022 ziadna odpoved na email ani na telefonaty, peniaze nevratene. Urcite neodporucam, budem zvazovat pravne kroky.

• dne 19.11.2022 jsem si obědnal produkt který sice nebyl skladem ale byla u něj informace že 25.11. skladem bude . bez jake koliv informace dodnes obědnávka leží nevyřízena a nemám tušení zdali k její vyřízení někdy dojde. zkošel jsem se spojit 4x telefonicky , vždy neuspěšně .

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za vzniklý problém a nedorozumění.

Vaši objednávku evidujeme pouze jako rezervační (nezaplacenou). U produktu, který prezentujeme jako nedostupný, jste tak vytvořil pouhou rezervaci. Takový produkt Vám dokážeme dodat až po jeho fyzickém naskladnění, kdy termín naskladnění je orientační a může být změněn.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme zde pro Vás v pracovních dnech (pondělí-čtvrtek), vždy od 9:00 do 16:00. Mimo pracovní dobu, o víkendech a státních svátcích, zákaznická linka bohužel není dostupná.

Rychlost a kvalita

• Zboží zaplaceno, nedoručeno, urgováno mailem i telefonicky, bohužel bez odezvy. Budu řešit pomocí PČR jako podvodný obchod. Mašatová

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za prodlení v dodání Vašeho zboží. Vaše zásilka byla během přepravy poškozena a byla vrácena zpět na náš sklad.

Obratem Vám byla expedována zásilka nová s novými produkty. Dle systému i informací od přepravce, byla náhradní zásilka řádně doručena.

Pokud byste měla jakýkoliv problém, kontaktujte nás prosím na telefonu. Obratem by byla provedena reklamace.

Fitness24.cz

Nabízené zboží víc jak měsíc není skladem

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za vzniklé nedorozumění.

Vámi poptávané produkty na webu avizujeme jako skladově dostupné až od 12.12. Vaše objednávka je v tuto chvíli pouze jako rezervační a je nezaplacená. Vzhledem k omezenému množství produktů, které od výrobce očekáváme, jste díky rezervaci v pořadníku.

Pokud o produkty zájem nemáte, rezervační objednávku můžete kdykoliv zrušit.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nedorozumění.

Fitness24.cz

Od 3.5. 2022 mám objednané zboží a zaplacené , které do dnešního dne nedorazilo. Několikrát jsem žádalo o vrácení peněz nebo konečné doručení objednávky, nic z toho se nestalo. Před tím obchod fungoval docela pružně, teď vůbec nic. Žádná zpráva, žádný kontakt, telefony neberou.

s obchodem jsem spokojen.

• vše bylo v pohodě - rychle

Objednávka učiněná 5.9., řádně zaplacena a žádná reakce, zboží nedorazilo, opakovaně jsem zkoušela kontaktovat emailem a nic. Čekám na reakci, ideálně již na vrácení peněž. Velice špatná zkušenost.

• Zbozi nedorazilo. Telefonni kontakt nefunguje a na e-mail obchod nereaguje.

• Zboží nebylo doručeno kompletní
    • Obchod nereaguje na tel ani email

• vše bylo v pořádku

• nedodalli zboží
    • nekomunikují

Nedoporučuji, mám přes měsíc zaplacenou objednávku, telefon neberou, na email nikdo nereaguje. Velké zklamání.

• nedodali zaplacenou objednávku, nekomunikují

Opakovaně nedodali zaplacenou objednávku, poprvé po velkých urgencích cca po 2 měsících dodali, nejdříve vůbec nekomunikovali. V současné době čekám přes měsíc na zaplacenou objednávku, píši opakovaně dotazy, a vůbec nekomunikují . Podávám trestní oznámení ... Je mi to líto, protože v předchozích letech jsem byla moc spokojená jak s produkty, tak s Okamžitým dodáním po uhrazení.

tentokrat moc spokojen nejsem protoze i kdyz zbozi i zaplaceno jeste nedorazilo !!! a je to tyden

První objednávka dorazila, hodnotil jsem pozitivně. Druhá objednávka ještě nepřišla. Není co hodnotit.