Zboží je takové, jak bylo vámi popsáno. To úplně stačí.

• spolehlivost

přijatelná cena a dobré objednací podmínky

• rychle dodani zbozi

• objednávka je vyřízena rychle
    • slabiny neuvádím

tento obchod doporučuji,
    oceňuji: rychlost dodání
    a serióznost při komunikaci s obchodem

Přehledný,spolehlivý,cenově výhodný,dobrá komunikace

• - produkty, které v jiných e-shopech zaměřených na fitness nejsou

• - KVALITNÍ ZBOŽÍ
    • - ODBORNOST
    • - SPOLEHLIVOST

- ZA SVÉ PENÍZE DOSTANEŠ KVALITNÍ SLUŽBU A VÝROBKY

• pohodlnost nákupu

Dodání zboží dle mého názoru tvrá již dlouho. Uvítal bych komunikaci ze strany obchodu (alespoň sporadickou) jak se věci mají. Takto zvažuji zrušení objednávky a každým dnem má trpělivost klesá.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, ono je těžké komunikovat, když telefonní číslo, které jste uvedl do objednávky je několik dní mimo provoz. Nevím, zda jste ho vyplnil špatně, každopádně se Vám na něj kolega z expedice dle našich záznamů pokoušel během 3 dní 7x volat, ale telefon nikdy nefungoval. Po těch třech dnech vám tedy poslal mail, na který jste opět nereagoval. Chyba tedy zřejmě nebude na naší straně a pokud se nám ozvete rádi s vámi komunikovat budeme :-).

• Po telefonickem kontaktu jsem hovoril dle meho s profikem s velmi vstricnym jednanim
    • ja zadnaou nenasel a jeste jsem dostal darek zdarma (balancni podlozku)

V dnesni dobe bych neveril ze nekdo ma obchod s vecma ktere ho zajimaji, bavi a vypadalo ze i jim i rozumi. Byl jsem neskutecne mile prekvapen s timto shopem a panem ktery se mnou (trakcni lehatko) resil.

• - krátká dodací lhůta
    • - v případě, že Vám čas dodání nevyhovuje, lze se s kurýrem domluvit na jiném termínu

široký sortiment, dobrá komunikace, rychlé dodání

• Přišlo mi jako by zboží bylo už vybalené, někdy použité. Na pravé straně byla celkem dost velká oděrka a stroj není v pořádku. Chrčí tím že řemenkovka drhne o kryt stroje. Byl to dárek pro babičku která chce jezdit. Kryt jsme oddělali a nechce se nám řešit další rozebírání stroje, patit poštovné řešit vyřizování. Stroje by měli chodit v pořádku i když jsou to levnější kategorie. Proto jsme s nákupem nebyli spokojení....

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, Vámi objednaný rotoped OLPRAN byl v originál zabalené krabici tak, jak je nakupujeme od dovozce značky. I přesto, že se jedná o rotoped za 2 000,- Kč a přímo u tohoto modelu upozorňujeme na nekvalitní provedení a problémovost, neměl by stroj být poškozený a pokud tomu tak je, samozřejmě vám jej umíme vyměnit.

• koupila jsem zde zboží,které jsem nemohla jinde sehnat

vřele doporučuji, rychlost a příjemná komunikace

• Přehlednost, rychlé jednání, vše bez problémů.

• Rychlost, odbornost, rozumne ceny

Doporucuji

• velký výběr zboží
    • pohodlný nákup
    • žádné jsem nezjistil

pohodlný nákup
    rychlé dodání
    všem doporučuji

Nelíbilo se mi, že mi zavolali, že zboží přijde ve středu a že mi slíbili upřesnění času. To se nekonalo a ve středu mi potom volal rozzlobený řidič, že nejsem doma. Přitom mi nikdo nevolal, kdy kdo přijede a já nemám povinnost být kvůli tomu celý den doma.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, tyto drobné zásilky vozí přepravní firma, jejíž řidiči mají volat minimálně 2 hodiny před dodáním zboží. Nevím proč tomu tak ve vašem případě nebylo, samozřejmě zodpovědní jsme za to my, za chování přepravce se omlouváme.

• velký sortiment zboží, rychlá komunikace a doručení zboží

rychlý, bezproblémový nákup zboží s rychlým doručením až k Vám domů

Jen doporučuji!

• Široký sortiment, rychlost

Rychlé dodací doby a široký sortiment zboží (díky kterému můžu objednat více položek v jednom internetovém obchodě a platit jen jedno poštovné), jsou důvody, proč bych tento internetový obchod doporučil i svým přátelům.